Wizytówki - Opieka nad dziećmi

Zawód nieprzewidywalny, wymagający pełnego zaangażowania i troski – nie tylko o siebie, ale też o drugą osobę. Opieka nad dzieckiem nie należy do zadań prostych, lecz jest to wdzięczny zawód. Masz głowę pełną pomysłów, doskonale wiesz, jak zorganizować czas, by wystarczyło go zarówno na naukę, jak i jedzenie czy chwilę przyjemnej zabawy w piaskownicy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli chcesz, by Twoja osoba była pożądaną na rynku, czas pomyśleć o marketingu. To odpowiedni moment na wykreowanie osobistej reklamy. Doskonałą formą, na początek będzie spersonalizowana wizytówka. Nie musisz odkładać pieniędzy, by inwestować w designerów – za pomocą naszego kreatora, w kilka chwil stworzysz projekt doskonały, jakby szyty na miarę. Wystarczy, że pomyślisz nad chwytliwą treścią, solidnie opisując specyfikę wykonywanego zawodu, uatrakcyjnisz całokształt doskonałą barwą i adekwatnym logo.
W wyjątkowy sposób dostosuj wizytówkę do swoich potrzeb. Pokaż, że potrafisz zająć się wszystkim – od przyrządzenia smacznego obiadu, do wymyślenia chwytliwych sloganów reklamujących usługi Twojej firmy.
Czytaj więcej
Pokaż:

SMOCZEK DZIECIĘCY

Białe tło bardzo dobrze pasuje jeżeli mamy do pokazania kolorową grafikę jaką w tym przypadku jest smoczek dziecięcy. Bez wątpienia projekt ten związany jest z branżą dotyczącą opieki nad dziećmi. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych firmy na prostokątach w kolorze grafiki głównej.

ZIELONY WÓZEK DZIECIĘCY

Jasne beżowe tło bardzo dobrze komponuje się z intensywną grafiką wózka dziecięcego. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się nad z opieką nad dziećmi. Grafika może też zostać wykorzystana jako logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy i danych teleadresowych na żółtym prostokącie.

RÓŻOWY WÓZEK DZIECIĘCY

Białe tło pozwala na wybicie się z niego kolorowego wózka dziecięcego. Patrząc na ten projekt od razu wiemy jakiej dotyczy branży. Bez wątpienia chodzi o opiekę nad dziećmi. Grafika wózka może być charakterystycznym i rozpoznawalnych elementem Twojej działalności. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie na niej wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

RUDY MIŚ

Zielone tło nadaje wizytówce spokoju i profesjonalizmu. Duża grafika misia sprawia, że odczuwamy uśmiech na swojej twarzy i nie boimy się zaufać tej firmie. Głowa misia może tez posłużyć jako logo Twojej firmy i być znakiem rozpoznawczym. Przednia część wizytówki pod grafika posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWY GŁĘBOKI WÓZEK

Białe tło wizytówki pozwoli na wybicie się z niego pomarańczowych elementów. Na długim wąskim pasku umieścisz nazwę swojej firmy, a na jego końcu charakterystyczną grafikę związaną ze swoja branżą. Przednia część wizytówki pozwoli na wypisanie po kolei wszystkich potrzebnych danych teleadresowych pomarańczową czcionką.

PRZEDSZKOLAKI Z OPIEKUNKĄ

Białe tło pozwoli na wyróżnienie z niego kolorowej grafiki, która przedstawia opiekunkę i dwóch przedszkolaków. Grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i stać się na tyle rozpoznawalna, że przyciągniesz do siebie rzeszę klientów. Z przodu wizytówki na różowym tlw wypiszesz kolejno wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

NIEBIESKI MIŚ

Zielone tło bardzo dobrze się kojarzy, gdyż uspokaja i wprowadza poczucie bezpieczeństwa, a to ważne gdy ktoś obcy ma zająć się naszym dzieckiem. Niebieska grafika głowy misia może zastąpić Twoje brakujące logo. Na tyle projektu umieścisz obok grafiki nazwę firmy. Przednia część projektu pozwoli na wypisanie pozostałych danych teleadresowych.

BUTELKA DLA NIEMOWLAKA

Jasne tło i biegnące przez niego kreski, które w końcu tworzą grafikę butelki dla niemowląt z pewnością kojarzą się nam z opieką nad dziećmi. Nie ma wątpliwości, ze projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych po lewej stronie wizytówki.

ZIELONY WÓZEK

Fioletowy i zielony kolor bardzo dobrze do siebie pasują, a co za tym idzie projekt zostanie zapamiętany wśród Twoich klientów. Grafika wózka z pewnością kojarzy się nam z opieką nad dziećmi. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOBIETA Z WÓZKIEM

Zdjęcie przedstawiona na projekcie to urywek miasta przez, które spaceruje kobieta z dzieckiem w wózku. Wygląda ona na pozytywną i miłą osobę. To ważne cechy jeżeli mamy pozostawić dziecko pod taką opieką. Na zdjęciu z przodu wizytówki zostało umieszczone różowe pole, na którym to po kolei wypiszesz potrzebne dane takie jak nazwę firmy telefon czy adres e-mail.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: