Wizytówki - Pomoc domowa

Wiele osób poszukuje solidnej ręki do pomocy przy pracach domowych. Każdy liczy na rzetelność pracownika, marząc o idealnie przystrzyżonym trawniku, czystych podłogach i świeżym, poskładanym praniu. Jeśli świadczone przez Ciebie usługi nie mają jeszcze rzeszy zwolenników, to jest najodpowiedniejszy czas, aby dokonać pewnych zmian i transformacji.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie straszne Ci gotowanie, wiosenne porządki czy inne prace domowe, więc nie powinieneś bać się naszego kreatora, z którego pomocą stworzysz osobistą wizytówkę. Ta mała spersonalizowana reklama będzie Twą wizą na lepsze jutro. Nie martw się, praca nad wizytówką to nic trudnego – wystarczy, że masz w głowie koncepcję i odrobinę wyobraźni. Po wybraniu odpowiedniego szablonu, zastanów się nad treścią. Może warto wymyślić chwytliwe motto? Po zatwierdzeniu projektu, zajmiemy się profesjonalnym wydrukiem i dostarczeniem go pod wskazany w formularzu adres.
Niech Klienci zaczną cieszyć się z usług, jakie jesteś w stanie im zapewnić. Od dziś nikt nie będzie miał problemu z wyborem odpowiedniej pomocy domowej!
Czytaj więcej
Pokaż:

CZYSTOŚĆ, KTÓREJ SZUKASZ!

Właściciele firm sprzątających oraz sklepów oferujących artykuły potrzebne przy domowych porządkach muszą zadbać o to, by wypromować swoje działanie w sposób skuteczny, sprawdzony i nowoczesny zarazem. Z pewnością przyda się tutaj stylowa wizytówka, która zainteresuje potencjalnych klientów. Kolorowa, rzucająca się w oczy, wyraźnie dająca do zrozumienia, z jaką branżą się tutaj spotykamy – nie sposób wyobrazić sobie lepszego rozwiązania! Popularność tego modelu wzrasta w tempie lawinowym, jest to bowiem przykład połączenia estetyki i funkcjonalności!

WYJĄTKOWA CZYSTOŚĆ, WYJĄTKOWY DAR

Dom czy biuro, szkoła czy urząd – nie ważne gdzie, w każdym miejscu musi być czysto i miło, a jeżeli nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie, powinieneś postawić wszystko na jedną kartę i pokazać, jak można w wyjątkowy sposób stworzyć wyjątkową przestrzeń. Wspaniała wizytówka reklamowa to szansa dla Ciebie na promowanie biznesu oraz wybicie się na rynku usług. Jeśli zajmujesz się robotami domowymi, powadzisz firmę sprzątającą bądź dystrybuujesz środki czystości – daj o sobie usłyszeć i nie stój w kolejce za konkurencją. Jeszcze będzie o Tobie głośno – my już to wiemy i trzymamy kciuki!

WIOSENNE PORZĄDKI…

Jeśli oferujesz Klientom wszelkie usługi domowe, chcesz, by świadomość o istnieniu Twojej firmy rosła z dnia na dzień – pomóż sobie i pozwól działać reklamie! Wizytówka z motywem atrybutów porządkowania będzie doskonałym akcentem informującym o usługach Twojej firmy. Bądź wyróżniającą się pomocą domową – czas na reklamę!

BUTELKA Z ROZPYLACZEM

Charakterystyczna grafika, jaka została wykorzystana w projekcie z pewnością kojarzy się nam z branżą sprzątającą. Mocno intensywne tło sprawi, że zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów na długi czas. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych i dopełnienie całości grafiką powyżej.

GEOMETRYCZNY DESEŃ

Jasno niebieski geometryczny deseń z pewnością przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów i zostaniesz zapamiętany na długo. Geometryczny charakter tła może sugerować, że jesteś bardzo dobrze zorganizowany. Przednia część projektu posiada ciekawe tło, na którym widnieje jednolity kwadrat, w który możesz wpisać wszystkie dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: