Wizytówki - Opieka nad osobami starszymi

Będąc dzieckiem, to Ty potrzebowałeś pomocy. Przyszedł jednak moment, aby odwdzięczyć się światu za dobro, które Cię spotkało. Każdy z nas kiedyś będzie potrzebował pomocy – w większym, bądź mniejszym zakresie. Ważne jest, by pojawiła się obok taka osoba jak Ty, która z otwartym sercem, pełnym zaangażowania będzie potrafiła doradzić, pomóc i zwyczajnie porozmawiać.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Pracujesz z ludźmi w różnym wieku, wiele już widziałeś i wiesz, co pomoże Ci stanąć na szczycie. Czas dać upust swojej wyobraźni i projekt zakotwiczony w sercu, przelać na papier. Czas stworzyć osobistą wizytówkę. Dzięki niej przestaniesz być jednym z wielu, będziesz zauważalny i charakterystyczny. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil, by wykreować reklamę Twoich marzeń. Dodaj odpowiednią treść, skoncentruj się na palecie barw i zatwierdź projekt do realizacji. Profesjonalnie przygotowane wydruki trafią pod wskazany przez Ciebie adres. Ciesz się z małych sukcesów, by w przyszłości odnosić ich więcej, z towarzyszącym uśmiechem na twarzy i zadowoleniem Klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

WARTO WAM ZAUFAĆ

Jesień życia to z jednej strony spokój od obowiązków zawodowych, a z drugiej jednak coraz mniejsze siły życiowe i konieczność polegania na pomocy innych osób. Kiedy więc przyjdzie czas, osoby starsze i ich rodziny poszukują fachowej opieki dla seniorów. Wtedy być może trafią na waszą ofertę i powinni odnieść dobre wrażenie. Nasza grafika na wizytówkę dla waszej placówki na pewno daje taki efekt, buduje zaufanie i uruchamia pozytywne odczucia. Widać, że kieruje wami empatia, sumienność, ale dodatkowo jest poparta wiedzą i umiejętnościami.

POTRZEBUJEMY SKRZYDEŁ, BY LATAĆ

Wielu z Nas nie garnie się do pomocy, a to ona sprawia, że świat staje się lepszy. Jeśli wiesz, co w Tobie drzemie, czujesz, jak piękno i prawda towarzyszą Ci każdego dnia, powinieneś pomyśleć o promocji działalności, którą się zajmujesz. Prowadzenie domu pomocy, domu opieki osób starszych, wolontariatu bądź będąc właścicielem sklepu medycznego, powinieneś pomyśleć o wyjątkowej wizytówce, która będzie nie tylko elementem reklamującym, ale przede wszystkim informującym o tak wyjątkowym miejscu, jak Twoja firma. Idź do przodu –trzymamy za Ciebie kciuki!

POMAGAJĄCE SOBIE OSOBY

Niebieskie tło kojarzy się nam z pomocą i niesieniem dobra. Przedstawiona grafika obrazuje dwóch pomagających sobie ludzi. Projekt ten kojarzy nam się z niesieniem pomocy dla osób starszych. Grafika może stać się elementem, który sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Przód projektu pozwala na wypisanie białą prostą czcionką wszystkich danych teleadresowych.

DWIE DŁONIE

Zdjęcie dwóch trzymających się dłoni nasuwa na myśl miłą i troskliwą opiekę. Jest to idealne zdjęcie pozwalające na przedstawienie charakteru Twojej placówki. Przód wizytówki posiada ciemniejszy prostokąt, który daje to możliwość na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

DWIE TRZYMAJĄCE SIĘ DŁONIE

Zdjęcie pokazuje dwie trzymające się dłonie - dłoń pacjenta i wykwalifikowanego personelu medycznego. Osoba pozostawiona pod taką opieką na pewno będzie czuła się bezpiecznie. Na przedzie wizytówki został zamieszczony półprzezroczysty fioletowy kwadrat, który nie obciąża kompozycji. Wypiszesz na nim wszystkie przednie dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: