Plakaty Jednostronne - Medycyna - Fizjoterapia

Promowanie swoich usług to teraz konieczność, ponieważ na rynku panuje duża konkurencja. Plakat, który będzie widoczny w twojej okolicy bardzo w tym pomaga.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zastanówmy się, jak działa potencjalny klient, a w zasadzie pacjent, który ma jakieś dolegliwości związane np. ze zwyrodnieniem kręgosłupa lub komplikacjami po urazie? Z pewnością nie przeszukuje godzinami internetu w poszukiwaniu ratunku. Potrzebuje szybkiej pomocy i wtedy właśnie powinien sobie przypomnieć twój plakat reklamowy, który widział gdzieś po drodze. Jeśli skojarzy ważny detal, jak nazwa czy fragment adresu, szybko namierzy twój gabinet w sieci i umówi się na wizytę. Plakaty od Netprint zapewniają taki efekt.
Czytaj więcej
Pokaż:

SUKCES TKWI W SZCZEGÓŁACH

Plakat, który będzie reklamował gabinet bądź całe centrum rehabilitacyjne musi być na tyle sugestywny, aby błyskawicznie naprowadzić odbiorcę na rodzaj usług, który oferuje. Niezależnie czy obejrzy go osoba zdrowa czy z dolegliwościami ruchowymi, zawsze warto wiedzieć, gdzie można uzyskać pomoc w razie takich problemów. Ta propozycja graficzna przyciąga uwagę świecącymi punktami, które oznaczają ogniska bólowe. Zamieść tu dane kontaktowe i garść ważnych informacji z użyciem jasnej czcionki, co zapewni całości wysoką czytelność.

PROFESJONALNE USŁUGI, PROFESJONALNA REKLAMA

Być może nasza grafika dla gabinetu rehabilitacji nie jest mocno efektowna, ale pytanie czy musi? Rehabilitacja to działalność, która nie musi stroszyć piórek i mrugać do klienta. To konkretni profesjonaliści, których zadaniem jest pomagać pacjentom w ich problemach zdrowotnych. Dlatego stworzyliśmy dla was konkretną grafikę, która daje szybki przekaz o oferowanych usługach. Białe tło i drewniany detal w minimalistycznym stylu gwarantuje przejrzystość, budowanie pozytywnego wizerunku terapeuty i zaufanie pacjentów.

CIEKAWY WYGLĄD I KLUCZOWE INFORMACJE

Przez wiele lat stosowany był plakat w typowej formie prostokąta, ale od niedawna bardzo popularne są plakaty kwadratowe. U nas również znajdziecie warianty graficzne wkomponowane w taki właśnie modny format. Plakat podzielony został na górny sektor z danymi kontaktowymi, które na ciemnym tle prezentują się bardzo czytelnie oraz większy sektor poniżej, który również posiada sporą powierzchnię na hasłowe opisanie zakresu usług albo hasło reklamowe. Do tego zdjęcie rehabilitanta przy pracy i nic więcej nie potrzeba.

MEDYCZNE BARWY I CIEKAWA GRAFIKA

Gra barwami to jedno z ważniejszych zagadnień w reklamie. Tu nic nie może być dziełem przypadku, każdy zabieg estetyczny ma swoją rolę. Nie inaczej jest w przypadku naszego plakatu dla gabinetu fizjoterapii. Tu przede wszystkim ważne było użycie barw, które kojarzą się z opieką medyczną. Połączenie bieli z niebieskim to strzał w dziesiątkę, od razu budzi oczekiwane reakcje i skojarzenia. Jest dużo wolnego miejsca na kluczowe informacje, przede wszystkim na dane kontaktowe. Przyjemny element dekoracyjny dopełnia efekt.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: