Plakaty Jednostronne - Medycyna - Masażysta

Stworzyliśmy kategorię plakatów dla masażystów, aby ułatwić wam skuteczne reklamowanie swoich usług w najbliższej okolicy. Sprawdź, co dla ciebie mamy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Masażysta to specyficzny zawód, bo dystans z klientem zostaje bardzo skrócony. Mało tego, obsługuje się tu raczej pacjenta niż klienta, a to oznacza, że oczekiwane są określone efekty, głównie ulga w bólu. Najwięcej nowych pacjentów przybywa z tzw. polecenia innych zadowolonych osób, którym masażysta pomógł. Jednak reklama zajmuje tu drugie miejsce, więc warto o nią zadbać. Najskuteczniejsze będą plakaty, które można rozkleić w najbliższej okolicy. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy w tej kategorii.
Czytaj więcej
Pokaż:

GRAFIKA DLA PROFESJONALISTY

Parę lat nauki, lata zdobywania doświadczenia w zawodzie, ciągłe szkolenia, nowe metody, praca z pacjentami to wszystko ukształtowało cię jako profesjonalistę w swoim zawodzie. Czas się pokazać na rynku i zadbać o graficzną, reklamową oprawę twojego gabinetu. Proponowana przez nas grafika to jedna z propozycji bardzo adekwatnych do poziomu twoich usług, a jedną z części takiej kampanii reklamowej dla profesjonalisty powinien być ten plakat. Doskonale widoczny z daleka, sugestywny i bardzo skutecznie zachęcający do wizyty w twoim gabinecie.

WYGODNY PODZIAŁ GRAFICZNY

Jeśli swoim działaniem sprawiasz, że klienci wychodzą z salonu odprężeni i niesamowicie zadowoleni albo cieszą się poprawą zdolności ruchowych to warto to podkreślać w swoich materiałach reklamowych. Oczywiście, konsumenci polecą twoje usługi innym, ale przemyślany, skuteczny przekaz graficzny również powiększa rzeszę klientów. Nasz plakat został podzielony na sektory, które zgrabnie skupiają uwagę widza. Większa część z grafiką i nazwą firmy, potem opis usług w pigułce, a na dole dane kontaktowe.

TYLKO NIEZBĘDNE INFORMACJE I PRZEKAZ GRAFICZNY

Do plakatu reklamowego można podejść na różne sposoby. Można nim zamieścić skondensowane informacje o zakresie działalności firmy, wyposażyć w tematyczną grafikę i na dole wydruku zredagować stopkę z danymi kontaktowymi. Ale tu proponujemy wam inną opcję plakatu reklamowego, który nie zawiera jednego z wymienionych elementów czyli treści opisowej. O zakresie usług informuje po prostu grafika, wyraźnie widać też, co oferujesz klientom. Za to jest dużo miejsca na dane kontaktowe, które mogą być bardziej czytelne.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: