Plakaty Jednostronne - Medycyna - Rehabilitacja

Wydawać ci się, że miejsce świadczące usługi z zakresu rehabilitacji nie potrzebuje rozgłosu? Możliwe, ale sprawdź jakie efekty przyniosą plakaty reklamujące twój gabinet.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli się zastanawiasz czy to ma sens, spróbuj wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę, której użyłbyś szukając przychodni lub gabinetu rehabilitacyjnego. Szybko okaże się, że w twojej okolicy jest ich sporo, a przecież głównie chodzi ci o lokalnego klienta. Jeśli więc masz sporą konkurencję, czas zainwestować w naprawdę dobrą reklamę. Tu najlepsze zastosowanie mają nasze plakaty. Są lepiej zauważalne niż ulotki, wpadają w oko i zapadają w pamięć. Z pewnością przysporzą ci większą ilość klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

NIEBANALNIE I CIEKAWIE

Grafiki reklamowe dla gabinetów rehabilitacyjnych to najczęściej umiejętnie wykonane zdjęcia fachowca i pacjenta podczas masażu lub innych zabiegów. To oczywiście bardzo dobry sposób promowania usług i my także mamy wiele takich wzorów. Chcieliśmy jednak nieco urozmaicić naszą ofertę i dlatego powstała koncepcja plakatu z odmienną grafiką. Drewniany ludzik na seledynowej piłce to jednocześnie bardzo oryginalny i efektowny wzór, który z łatwością przykuwa uwagę i łatwo pozostaje w pamięci potencjalnych pacjentów.

IDEALNY PLAKAT DLA REHABILITANTA

Jedni z was wybierają szablony graficzne na plakaty reklamowe, które pozwalają na zamieszczenie dużej ilości treści informacyjnej. Inni stawiają na minimalizm i podają jedynie dane kontaktowe, ale za to w dużym rozmiarze. U nas znajdziecie oczywiście każdą opcję, a ta jest dla minimalistów. Motyw graficzny wprost pokazuje meritum usług, jakie świadczy twój gabinet, a duże imię i nazwisko albo nazwa od razu zapadają w pamięć. Plakat oszczędny w środkach przekazu, ale bardzo skutecznie zapadający w pamięć.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: