Plakaty - Motywy - Abstrakcja

Stylowy plakat jednostronny to obecnie podstawowe narzędzie do prowadzenia marketingu o charakterze lokalnym. Fizyczne materiały reklamowe nadal sprawdzają się znakomicie i umożliwiają skuteczne docieranie do odbiorców. Umieszczony w widocznym miejscu plakat w abstrakcyjne wzory będzie zwracał uwagę i może stanowić znakomitą wizytówkę prowadzonego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do zainteresowanie się naszą ofertą i szerokim wyborem plakatów z naszego sklepu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jako specjaliści z obszaru produkcji plakatów jednostronnych serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas materiały, które wpasują się w potrzeby. Plakaty z nadrukowanymi wzorami mogą zostać dopasowane pod rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności i pełnić różne funkcje. Dopracujemy każdy plakat pod Twoje potrzeby i pomożemy Ci w dotarciu z ofertą biznesu do szerszego grona odbiorców. Na plakatach jesteśmy w stanie nadrukować najważniejsze informacje o przedsiębiorstwie. Dodatkowo każdy z plakatów charakteryzuje się odpornością na działanie warunków atmosferycznych.
Czytaj więcej
Pokaż:

BĘDZIE GO WIDAĆ Z DALEKA

Nasza propozycja graficzna ma dość minimalistyczny charakter, ale to nie oznacza, że nie będzie skuteczna. Zabieg połączenia dużej ilości bieli i ciekawych modułów w modnych kolorach sprawia, że plakat przyciąga mocno wzrok. Szczególną rolę gra tutaj kolor pomarańczowy, który jest dla oka bardzo atrakcyjny. To on będzie tutaj grał rolę przyciągającą i intrygującą. Natomiast szary genialnie go podkręca i jednocześnie lekko wycisza, dzięki czemu nie wygląda tandetnie. Plakat będzie widoczny z daleka i bardzo pozytywnie odbierany.

BLASK TURKUSOWYCH KAMIENI

Od góry deszcz błyszczących drobinek, od dołu tajemnicza i nastrojowa czerń. Całość byłaby dość mroczna pomimo błyskotek, ale na środku, gdzie łączą się te dwie strefy, pojawia się nazwa twojej firmy wykonana z użyciem eleganckiej, białej czcionki. Czarne pole tekstowe również wypełnia biały tekst informacyjny, dzięki czemu przekaz jest bardzo czytelny. Całość przyjemnie zbalansowana i harmonijna, jednak to właśnie blask drobinek przyciąga oko konsumenta i sprawia, że decyduje się na bliższe zapoznanie z treścią.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: