Plakaty Jednostronne - Motywy - Roślinne

W naszej ofercie plakatów nie mogło zabraknąć grafik z użyciem motywów roślinnych. Wszędzie tam, gdzie wpisują się w rodzaj działalności, są chętnie stosowane.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jest wiele firm, których działalności opiera się na pracy z pięknymi roślinami. To kwiaciarnie, pracownie zajmujące się dekorowaniem imprez różnego rodzaju itd, ale także firmy ogrodnicze czy szkółki leśne. Motywy typowo kwiatowe doskonale wpisują się także w branżę beauty czy odzieżową, skupiającą się głównie na damskiej klienteli. Dlatego też nasza oferta plakatów z motywami roślinnymi jest bardzo rozbudowana i bardzo lubiana. Tu znajdziecie mnóstwo wariantów barwnych grafik, które szybko wpadają w oko.
Czytaj więcej
Pokaż:

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

TREŚĆ W OTOCZENIU KWIATÓW

Kwadratowa forma plakatu to obecnie bardzo modna forma. Pozwala na dobry balans treści i grafiki. Tu zaproponowaliśmy kolorowe, urocze kwiaty, które okalają białą przestrzeń, gotową na przyjęcie treści informacyjnych. Zmieścisz tu nazwę twojej firmy, krótki opis oferowanych usług oraz niezbędne dane kontaktowe. Każda z tych części powinna być wykonana czcionką o tym samym kroju, jednak w zróżnicowanym rozmiarze, bo tylko tak przekaz stanie się czytelny. Wianuszek kwiatów przyciągnie konsumentów jak pszczoły.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: