Plakaty Jednostronne - Motywy - Roślinne

W naszej ofercie plakatów nie mogło zabraknąć grafik z użyciem motywów roślinnych. Wszędzie tam, gdzie wpisują się w rodzaj działalności, są chętnie stosowane.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jest wiele firm, których działalności opiera się na pracy z pięknymi roślinami. To kwiaciarnie, pracownie zajmujące się dekorowaniem imprez różnego rodzaju itd, ale także firmy ogrodnicze czy szkółki leśne. Motywy typowo kwiatowe doskonale wpisują się także w branżę beauty czy odzieżową, skupiającą się głównie na damskiej klienteli. Dlatego też nasza oferta plakatów z motywami roślinnymi jest bardzo rozbudowana i bardzo lubiana. Tu znajdziecie mnóstwo wariantów barwnych grafik, które szybko wpadają w oko.
Czytaj więcej
Pokaż:

TREŚĆ W OTOCZENIU KWIATÓW

Kwadratowa forma plakatu to obecnie bardzo modna forma. Pozwala na dobry balans treści i grafiki. Tu zaproponowaliśmy kolorowe, urocze kwiaty, które okalają białą przestrzeń, gotową na przyjęcie treści informacyjnych. Zmieścisz tu nazwę twojej firmy, krótki opis oferowanych usług oraz niezbędne dane kontaktowe. Każda z tych części powinna być wykonana czcionką o tym samym kroju, jednak w zróżnicowanym rozmiarze, bo tylko tak przekaz stanie się czytelny. Wianuszek kwiatów przyciągnie konsumentów jak pszczoły.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: