Plakaty Jednostronne - Motywy - Roślinne

W naszej ofercie plakatów nie mogło zabraknąć grafik z użyciem motywów roślinnych. Wszędzie tam, gdzie wpisują się w rodzaj działalności, są chętnie stosowane.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jest wiele firm, których działalności opiera się na pracy z pięknymi roślinami. To kwiaciarnie, pracownie zajmujące się dekorowaniem imprez różnego rodzaju itd, ale także firmy ogrodnicze czy szkółki leśne. Motywy typowo kwiatowe doskonale wpisują się także w branżę beauty czy odzieżową, skupiającą się głównie na damskiej klienteli. Dlatego też nasza oferta plakatów z motywami roślinnymi jest bardzo rozbudowana i bardzo lubiana. Tu znajdziecie mnóstwo wariantów barwnych grafik, które szybko wpadają w oko.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYWOŁAJ KLIENTKI KWIATAMI

Kierujesz swoją ofertę głównie do kobiet? Jeśli tak, to musisz pamiętać, że ta część klienteli wyjątkowo bacznie zwraca uwagę na każdy detal estetyczny. Dlatego warto zawsze wykorzystać motywy i kolory, które panie lubią. My postawiliśmy na kwiaty i piękne, pastelowe odcienie. To plakat o silnym magnetyzmie, który będzie przyciągał przechodzące obok, potencjalne klientki. Wzbudzi zainteresowanie i chęć zapoznania się z treścią, a to przecież główna misja naszego projektu. Zadbaj o poprawne dane kontaktowe i zachęcającą treść, a szybko przybędzie ci klientek.

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

TREŚĆ W OTOCZENIU KWIATÓW

Kwadratowa forma plakatu to obecnie bardzo modna forma. Pozwala na dobry balans treści i grafiki. Tu zaproponowaliśmy kolorowe, urocze kwiaty, które okalają białą przestrzeń, gotową na przyjęcie treści informacyjnych. Zmieścisz tu nazwę twojej firmy, krótki opis oferowanych usług oraz niezbędne dane kontaktowe. Każda z tych części powinna być wykonana czcionką o tym samym kroju, jednak w zróżnicowanym rozmiarze, bo tylko tak przekaz stanie się czytelny. Wianuszek kwiatów przyciągnie konsumentów jak pszczoły.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: