Plakaty Jednostronne - Motywy - Tła i tekstury

Plakat nie zawsze musi zawierać typowe, branżowe motywy. Może być po prostu ciekawy i efektowny, ale uniwersalny. Tu znajdziecie interesujące tła i tekstury.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wiadomo, że nie zawsze potrzebujecie grafik reklamowych, które jasno sugerują branżę. Jest wiele działalności, które nie posiadają typowej symboliki, automatycznie kojarzonej. Ale to nie oznacza, że wtedy nie można mieć reklamy, która skutecznie zapada w pamięć i przyciąga nowych klientów. W tej kategorii udowadniamy, że używając atrakcyjnych barw i interesujących tekstur na plakacie, można skutecznie reklamować swoje produkty bądź usługi. Wszystkie proponowane wzory graficzne są atrakcyjne, utrzymane w najnowszych trendach designu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYCIĄGAMY KOLORAMI

Kiedy zamierzasz rozwiesić w kilku miejscach swoje plakaty reklamowe, to przecież nie po to, aby wtopiły się w tłum i pozostały niezauważone. Cel jest taki, że mają przykuwać i skupiać uwagę przechodniów. Nawet tych, którzy na razie nie potrzebują waszej oferty, bo przecież to się może w każdej chwili zmienić. Tak więc postaraliśmy się stworzyć folkową grafikę w łowickie wzory, które są od paru lat niezwykle modne. Ilość detali i nasyconych barw jest tak duża, że każdemu automatycznie poleci wzrok w stronę takiego plakatu.

PASTELE Z DODATKIEM PAZURA – SKUTECZNA GRAFIKA

W jednej wersji plakatu proponujemy ciemny panel, na którym zamieszczane są teksty informacyjne. Wiemy jednak, że nasi klienci mają bardzo zróżnicowane upodobania, dlatego opracowaliśmy inną opcję graficzną. Jedynym ciemnym detalem jest tu okrągłe pole z nazwą firmy, natomiast na pozostałej powierzchni królują pastelowe chmury. Jest spora ilość miejsca na podanie ważnych informacji o usługach bądź produktach oraz na zamieszczenie dużych, widocznych z daleka danych kontaktowych.

CZYTELNY WYGLĄD PLAKATU PRZYCIĄGA KLIENTÓW

Kiedy wieszasz swój firmowy plakat w widocznym miejscu, oczekujesz określonych efektów, jakie powinien przynieść. Żeby tak się stało, plakat musi przykuwać wzrok i zapadać w pamięć na tyle, żeby osoba, która będzie później szukać usług projektowych, szybko przypomniała sobie charakterystyczną grafikę. Nasz plakat w tej odsłonie zapewni wymagane efekty. Jest wyrazisty, osadzony w modnym, monochromatycznym designie, a jednocześnie czytelny. Będzie doskonale reprezentował poziom waszych usług.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: