Wizytówki - Motywy Strona 10

Pokaż:

ŻÓŁTY KLUCZ

Nie ma wątpliwości, że grafika na środku projektu nasuwa skojarzenia związane z zakładaniem zamków bądź dorabianiem kluczy. Intensywne niebieskie tło i ciekawie narysowany klucz na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom i zostaniesz zapamiętany na długo. Przednie część wizytówki została zaprojektowana tak aby pomieścić w sobie grafikę klucza z lewej i umieścić pozostałe informacje po prawej stronie projektu.

CZARNE OKULARY

Delikatne różowe tło pozwala na wybicie się z niego delikatnej grafiki okularów. Białe koła kojarzą się ze szkłami jakie znajdują się z oprawkach. Te dwa elementy bez wątpienie kojarzą się nam z optykiem bądź naprawą okularów. Przód wizytówki mieści w sobie elementy, które zostały już umieszczone na tyle projektu. Jednak pozwala to na wypisanie czarną widoczną czcionka potrzebnych informacji.

MAGIK W KAPELUSZU

Żółte nie nachalne tło pozwala na wybicie się z niego magika w kapeluszu. Grafika dopracowana została z najmniejszymi szczegółami. Daje Jeżeli zawodowo zajmujesz się bawieniem ludzi czy organizacją imprez ten projekt jest dla Ciebie. Przednia część projektu to umieszczony po lewej magik, natomiast z prawej strony białą i czytelną czcionką umieścisz swoje dane teleadresowe.

MASKA NA TWARZY

Grafika na jasnym tle nawiązuje do słynnej grupy organizacji zwanej anonymous. Bez wątpienie idealnie ten projekt nada się jeżeli zajmujesz się właśnie branżą komputerową. Właśnie ta wizytówka sprawi, że na długo zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów. Przód wizytówki pozwoli u dołu projektu wypisać potrzebne informacje, które ułatwią z Tobą kontakt.

MĘŻCZYZNA W KAPELUSZU

Wesoła grafika mężczyzny w kapeluszu i ogrodniczkach nasuwa skojarzenia z rolnikiem czy sadownikiem. Jeżeli właśnie Ty prowadzisz ekologiczne gospodarstwo ta wizytówka jest dla Ciebie. Sprawi ona, że zdobędziesz klientów i będziesz cieszył się z rozwoju firmy. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle, które są przedłożeniem ogrodniczek rolnika.

MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Malowniczy krajobraz przedstawiony w projekcie kojarzy się nam z relaksem i odpoczynkiem. Bez wątpienie idealnie nada się jako wizytówka dla Twojej firmy jeżeli prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne bądź wynajmujesz domki na wakacje. Przód projektu pozwala na umieszczenie na białym tle imienia i nazwiska bądź nazwy firmy natomiast tył na wypisanie pozostałych danych teleadresowych

KRAJOBRAZ W KOLE

Zielone odcienie jakie zostały umieszczone na wizytówce kojarzą się nam z harmonia i równowagą. Krajobraz umieszczony w kole sprawia, że zaczynamy marzyć o błogim odpoczynku. Przód wizytówki w orientacji poziomej pozwoli na umieszczenie nazwy firmy obok grafiki, natomiast poniżej na białym pasku wypiszesz pozostałe informacje takie jak adres czy telefon.

KOLOROWA ŁĄKA

Piękne zdjęcie tła wizytówki sprawia, że z pewnością zostaniesz zapamiętany, a Twoi klienci będą mieć poczucie współpracy z profesjonalistą. Jeżeli prowadzisz działalność artystyczną tej projekt jest dla Ciebie. Przód wizytówki został wzbogacony o bordowy pas, na którym umieścisz dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Tobą.

KOLOROWY BALON

Jasne tło pozwala na wybicie się z niego kolorowej grafiki balonu. Tył projektu pobudza wyobraźnie i sprawia, że zaczynamy marzyć o podróży w chmurach. Jeżeli zajmujesz się organizowanie imprez plenerowych ten projekt jest dla Ciebie. Niebieski pasek na przedzie wizytówki dzieli projekt na dwie części. Na dolnej jesteś w stanie swobodnie umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLASYCZNY ORNAMENT

Blado niebieskie tło i znajdujący się na nim ornament kojarzy się nam z egzotyką. Tył wizytówki został zaprojektowany tak, aby był interesujący dla potencjalnych klientów. Przednia część wizytówki to nieco pomniejszony ornament, który znajduje się u góry projektu. Poniżej umieścisz nazwę formy i pozostałe dane teleadresowe. A to wszystko w trzech idealnie pasujących do siebie kolorach.

LILIE HARCERSKIE

Tło zostało wykonane w kolorystyce harcerskiej. Lekko beżowe tło pozwala na wybicie się z niego charakterystycznych znaków. Tył wizytówki to bardzo ciekawy deseń w odpowiednich kolorach. Przednia cześć projektu nieco spokojniejsza poprzez usunięcie ze środka małych grafik. Daje to możliwość czytelnego umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

OWALNA RAMA

Jasne, żółte tło i czarna jednolita grafika bardzo dobrze razem wyglądają. Piękna zdobna rama pozwala określić profesję z jaką mamy do czynienia. Jeżeli wykonujesz oprawy obrazów bądź same ramy ten projekt jest dla Ciebie. Przód wizytówki posiada czarne pole, na którym czcionką w kolorze tła umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ŻÓŁTY ORNAMENT

Jasne, żółte tło i nieco ciemniejszy ornament sprawiają, że wizytówka staje się delikatna i nie nachalna. Projekt idealnie sprawdzi się jeżeli prowadzisz działalność artystyczną bądź florystyczną. Przód jaki i tył wizytówki to te same tła. Różnią się one tylko umieszczeniem danych teleadresowych po jednej ze stron. Czarna prosta czcionka idealnie sprawdzi się w tym projekcie.

SZARY ORNAMENT

Grafitowe tło i małe ornamenty sprawiają, że tył wizytówki został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Taka kreacja świetnie sprawdzi się jeżeli prowadzisz działalność artystyczną. Przód wizytówki został wzbogacony o pas przez środek projektu na którym umieścisz nazwę firmy. Poniżej natomiast jasną czcionką wypiszesz pozostałe dane potrzebne do kontaktu z Tobą.

MALOWANE NIEBIESKIE TŁO

Niebieskie tło wizytówki wygląda jakby przed chwilą zostało pomalowane farbą. Charakteru nadają mu umieszczone po prawej dwa ciekawe ornamenty. Projekt ten sprawdzi się jeżeli wykonujesz działalność artystyczną. Obie strony wizytówki posiadają to samo tło. Przednia jej część pozwala na umieszczenie danych teleadresowych jasną prosta czcionka po lewej stronie projektu.

KONTROLER DO GRY

Tył wizytówki to kontroler do gry na konsoli na turkusowym tle. Nie ma wątpliwości, że grafika kojarzy się z wypożyczalnią, sklepem czy serwisem tego typu sprzętu. Z takim projektem na pewno przyciągniesz klientów. Przednia część wizytówki po nieco pomniejszony kontroler do gry, który daje możliwość swobodnego umieszczenie poniżej wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWE BĄBELKI

Delikatne turkusowe tło i fioletowe koła bardzo dobrze do siebie pasują. Sprawiają, że projekt staje się dynamiczny i nie jest nudny. Wizytówka ta sprawdzi się zarówno w branży artystycznej jak i life stylowej. Przód wizytówki to nieco uspokojone tło z kolorowymi kołami, które daje możliwość umieszczenia po prawej stronie poszczególnych danych teleadresowych.

RÓŻOWE KWADRATY

Intensywne tło i obrysy kwadratów umieszczone w rogach projektu sprawią, że ta wizytówka wyróżni się na tle innych. Jeżeli chcesz zostać zauważony ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Przednia część wizytówki mieści w sobie tylko jeden zagospodarowany deseniem róg co umożliwia w czytelny sposób umieścić potrzebne dane teleadresowe.

NIEBIESKI KLEKS

Beżowe tło i delikatny blado niebieski kleks kojarzy się bez wątpienia z artysta czy malarzem. Tył wizytówki został zaprojektowany tak, aby nasuwał skojarzenia z branżą zanim spojrzymy na przód. Na niebieskiej farbie swobodnie możemy wypisać w widoczny sposób poszczególne dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

KOLOROWE FIGURY

Ciekawie, ale i pasująco dobrane do siebie kolory umieszczone na figurach geometrycznych dają poczucie dobrze wykonanego projektu. Jeżeli Twoja firma przykuwa uwagę do najmniejszych szczegółów ta wizytówka jest dla Ciebie. Przednia cześć projektu została stworzona tak aby na jednolitym tle umieścić potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

ZIELONE WZORY

Zielone tło i zielone wzory pozwalają na zachowanie projektu w delikatnych klimacie. Nie oznacza to jednak, że jest on nudny. Nieco ciemniejsze wzory układają się w ciekawą i interesującą całość. Jeżeli prowadzisz działalność artystyczną bądź florystyczną ten projekt jest dla Ciebie. Biała i prosta czcionka pozwoli na czytelne umieszczenie danych teleadresowych na przedzie wizytówki.

PASTELOWE WZORY

Jasne tło i delikatne pastelowe wzory sprawiają, że projekt jest czytelny i estetyczny. Idealnie sprawdzi się on dla projektantów czy grafików komputerowych. Przód wizytówki został urozmaicony o dwa blade paski, na których czarną, widoczną czcionką umieścisz potrzebne dane teleadresowe swojej firmy.

CZERWONE FIGURY GEOMETRYCZNE

Jaśniejsze tło i ciekawie rozmieszczone figury geometryczne sprawiają, że projekt jest niesztampowy. Interesujące jest mieszanie się poszczególnych sześciokątów. Sprawia to, że wizytówka wyróżnia się na tle innych podobnych. Biała czcionka pasuje tu wręcz idealnie. Pozwala ona na wypisanie wszystkich potrzebnych informacji w wyraźny i czytelny sposób.

BIAŁA FIGURA GEOMETRYCZNA

Mocne, turkusowe tło i umieszczony na nim ciekawy kształt sprawia, że ten wzór wizytówki przyciąga uwagę. Dwa ciemniejsze pasy z tyłu projektu zamykają kompozycje w całość. Podkreślenie jakie znajduje się z przodu wizytówki sprawia, że projekt jest nietypowy. Dół projektu pozwala w trzech kolumnach umieścić potrzebne dane teleadresowe, a biała czcionka idealnie pasuje do użytego tła.

Pokaż: