Wizytówki - Motywy Strona 8

Pokaż:

ZIELONY ORNAMENT

Blado różowe delikatne tło idealnie pasuje do ciemno zielonego ornamentu. Ciekawe tło sprawi, że staniesz się rozpoznawalny w swojej branży. Z przodu wizytówki po lewej stronie został umieszczony fragment ornamentu, który może posłużyć jako logo Twojej firmy. Zieloną prosta czcionką umieścisz dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

POMARAŃCZOWE CEGŁY

Proste pomarańczowe tło nasuwa skojarzenia z branżą budowlana. Równe ułożenie cegieł daje poczucie dobrze i fachowo wykonanej przez Twoja firmę pracy. Deseń na pewno wyróżni się z pośród innych w tej branży, dlatego ten projekt gwarantuje Ci rozpoznawalność. Przód wizytówki posiada pomarańczowe tło na którym umieścisz potrzebne dane teleadresowe białą czcionką.

CZERWONY PĄK

Jasno niebieski delikatny deseń tworzy idealne tło dla rozwijające się czerwonego kwiatu. Bez wątpienia to projekt dla Ciebie. Dzięki niemu zyskasz wielu klientów i zdobędziesz reputacje na rynku. Wizytówka jest w orientacji pionowej co wyróżnia ją na tle innych. Przód wizytówki posiada tylko fragment ciekawego deseniu co umożliwia na gładkim tle wypisania danych teleadresowych.

ZIELONE KWIATY

Zielone kwiaty na soczystym tle projektu sprawiają, że pojawia się na nim ciekawe złudzenie. Na pewno jest to duży atut tego projektu. Z pewnością będziesz jedyny z taką wizytówka. Przednia część nieco stonowana, aby dane teleadresowe były widoczne. Prosta i biała czcionka sprawi, że cały projekt będzie czytelny.

DELIKATNE KWIATY

Jasne, niebieskie tło i bukiet kolorowych kwiatów od razu nasuwa nam skojarzenia z branżą z jaką mamy do czynienia. Bez wątpienia projekt ten nada się dla właścicieli kwiaciarń czy też florystów. Z przodu wizytówki po prawej stronie umieścisz potrzebne dane teleadresowe, a grafika bukietu pod spodem nie wpłynie na czytelność informacji.

KWITNĄCA JABŁOŃ

Mocne, żywe i różowe tło wyróżni tą wizytówkę z pośród innych w tej branży. Delikatny zarys kwitnącej jabłoni dopełni kompozycje z tyłu projektu. Bez wątpienia wizytówka idealnie sprawdzi się w branży florystycznej. Tło na przedniej części projektu zostało obrócone przez co w łatwy sposób po lewej stronie umieścisz dane teleadresowe, a po prawej na jasnym pasku nazwę swojej firmy.

WISZĄCE KWIATY

Brązowe, delikatne tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z białymi kwiatami po lewej stronie. Kwiaty zawarte w projekcie nasuwają branżę z jaką są związane. Projekt idealnie sprawdzi się wśród osób zawodowo zajmujących się kwiatami. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie po prawej stronie jasną czcionką danych teleadresowych.

KOLOROWA FLORA

Bordowe tło i umieszczony na środku jasny prostokąt z kwiatami tworzy całość dobrze zaprojektowanej wizytówki. Bez wątpienie osoba z takim projektem zajmuje się zawodowo kwiatami. Na przedzie wizytówki grafika została przesunięta ku górze co sprawia, że zostaje dużo miejsca pod nią na wypisanie potrzebnych danych teleadresowych.

CZERWONE KWIATY

Prosta kolorowa grafika kwiatów nasuwa skojarzenia z branżą z jaką jest związana. Osoba posiadająca ten projekt wizytówki jest na pewno ciekawa i barwna osobowością. Bez wątpienie projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Na przedzie wizytówki został stworzony biały prostokąt który daje możliwość w wyraźny sposób umieszczenia na nim danych.

KOLOROWY OGRÓD

Pastelowe tło pozwala na umieszczenie kolorowej grafiki jaka znajduje się na obu stronach projektu. Kolorowy ogród kojarzy się z nam z fachowcami, którzy dopilnują, aby Twój wyglądał podobnie. Z pewnością osoba, która otrzyma tę wizytówkę będzie zadowolona z Twoich usług. Przód projektu daje możliwość umieszczenia po lewej stronie potrzebnych danych a grafika po przeciwnej stronie dopełnia kompozycję.

ZĘBATKA W KORONIE

Brązowe tło wizytówki świetnie pasuje do żółtej zębatki w koronie. Grafika nasuwa skojarzenia z naprawą zegarków czy urządzeń posiadającym zębatki. Korona daje poczucie dobrze wykonanej pracy przez fachowców. Grafika może również posłużyć jako logo twojej firmy. Przód projektu został stworzony tak aby z łatwością umieścić dane teleadresowe.

BIAŁA KOTWICA

Nie ma wątpliwości, że grafika kotwicy kojarzy nam się z morzem. Niebieskie i żółte elementy tła powodują, że widzimy piękne niebo i czysta plażę. Jeżeli Twoja firma mieści się nad morzem bądź związana jest w żegluga morską ten projekt jest dla Ciebie. Grafika kotwicy może zastąpić brakujące dotychczas logo firmy. Białą czcionką swobodnie umieścisz wszystkie potrzebne dane w czytelny sposób.

BIAŁE LOTKI

Fioletowe tło, a na nim kilka grafik białych lotek. Od razu kojarzy się nam to z ulubioną grą z dzieciństwa. Interesująca kreacja projektu z pewnością przyciągnie i wzbudzi zainteresowanie klientów. Jeżeli Prowadzisz sklep sportowy bądź szkółkę sportową ta wizytówka jest dla Ciebie. Przednia część projektu podzielona na dwie części daje możliwość na białym tle umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

ŻÓŁTY KLUCZ

Nie ma wątpliwości, że grafika na środku projektu nasuwa skojarzenia związane z zakładaniem zamków bądź dorabianiem kluczy. Intensywne niebieskie tło i ciekawie narysowany klucz na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom i zostaniesz zapamiętany na długo. Przednie część wizytówki została zaprojektowana tak aby pomieścić w sobie grafikę klucza z lewej i umieścić pozostałe informacje po prawej stronie projektu.

CZARNE OKULARY

Delikatne różowe tło pozwala na wybicie się z niego delikatnej grafiki okularów. Białe koła kojarzą się ze szkłami jakie znajdują się z oprawkach. Te dwa elementy bez wątpienie kojarzą się nam z optykiem bądź naprawą okularów. Przód wizytówki mieści w sobie elementy, które zostały już umieszczone na tyle projektu. Jednak pozwala to na wypisanie czarną widoczną czcionka potrzebnych informacji.

MAGIK W KAPELUSZU

Żółte nie nachalne tło pozwala na wybicie się z niego magika w kapeluszu. Grafika dopracowana została z najmniejszymi szczegółami. Daje Jeżeli zawodowo zajmujesz się bawieniem ludzi czy organizacją imprez ten projekt jest dla Ciebie. Przednia część projektu to umieszczony po lewej magik, natomiast z prawej strony białą i czytelną czcionką umieścisz swoje dane teleadresowe.

MASKA NA TWARZY

Grafika na jasnym tle nawiązuje do słynnej grupy organizacji zwanej anonymous. Bez wątpienie idealnie ten projekt nada się jeżeli zajmujesz się właśnie branżą komputerową. Właśnie ta wizytówka sprawi, że na długo zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów. Przód wizytówki pozwoli u dołu projektu wypisać potrzebne informacje, które ułatwią z Tobą kontakt.

MĘŻCZYZNA W KAPELUSZU

Wesoła grafika mężczyzny w kapeluszu i ogrodniczkach nasuwa skojarzenia z rolnikiem czy sadownikiem. Jeżeli właśnie Ty prowadzisz ekologiczne gospodarstwo ta wizytówka jest dla Ciebie. Sprawi ona, że zdobędziesz klientów i będziesz cieszył się z rozwoju firmy. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle, które są przedłożeniem ogrodniczek rolnika.

MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Malowniczy krajobraz przedstawiony w projekcie kojarzy się nam z relaksem i odpoczynkiem. Bez wątpienie idealnie nada się jako wizytówka dla Twojej firmy jeżeli prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne bądź wynajmujesz domki na wakacje. Przód projektu pozwala na umieszczenie na białym tle imienia i nazwiska bądź nazwy firmy natomiast tył na wypisanie pozostałych danych teleadresowych

KRAJOBRAZ W KOLE

Zielone odcienie jakie zostały umieszczone na wizytówce kojarzą się nam z harmonia i równowagą. Krajobraz umieszczony w kole sprawia, że zaczynamy marzyć o błogim odpoczynku. Przód wizytówki w orientacji poziomej pozwoli na umieszczenie nazwy firmy obok grafiki, natomiast poniżej na białym pasku wypiszesz pozostałe informacje takie jak adres czy telefon.

KOLOROWA ŁĄKA

Piękne zdjęcie tła wizytówki sprawia, że z pewnością zostaniesz zapamiętany, a Twoi klienci będą mieć poczucie współpracy z profesjonalistą. Jeżeli prowadzisz działalność artystyczną tej projekt jest dla Ciebie. Przód wizytówki został wzbogacony o bordowy pas, na którym umieścisz dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Tobą.

KOLOROWY BALON

Jasne tło pozwala na wybicie się z niego kolorowej grafiki balonu. Tył projektu pobudza wyobraźnie i sprawia, że zaczynamy marzyć o podróży w chmurach. Jeżeli zajmujesz się organizowanie imprez plenerowych ten projekt jest dla Ciebie. Niebieski pasek na przedzie wizytówki dzieli projekt na dwie części. Na dolnej jesteś w stanie swobodnie umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLASYCZNY ORNAMENT

Blado niebieskie tło i znajdujący się na nim ornament kojarzy się nam z egzotyką. Tył wizytówki został zaprojektowany tak, aby był interesujący dla potencjalnych klientów. Przednia część wizytówki to nieco pomniejszony ornament, który znajduje się u góry projektu. Poniżej umieścisz nazwę formy i pozostałe dane teleadresowe. A to wszystko w trzech idealnie pasujących do siebie kolorach.

LILIE HARCERSKIE

Tło zostało wykonane w kolorystyce harcerskiej. Lekko beżowe tło pozwala na wybicie się z niego charakterystycznych znaków. Tył wizytówki to bardzo ciekawy deseń w odpowiednich kolorach. Przednia cześć projektu nieco spokojniejsza poprzez usunięcie ze środka małych grafik. Daje to możliwość czytelnego umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

Pokaż: