Wizytówki - Motywy Strona 8

Pokaż:

JASNY ORNAMENT

Jednym z kolorów idealnie pasujących do klasycznych wizytówek jest brąz. Właśnie dlatego, taki kolor znalazł się w tym projekcie. Na samej górze znalazła się delikatna grafika jasnego ornamentu. Została ona również wykorzystana na odwrocie wizytówki. Imię i nazwisko zostało zapisane grubą i wyraźną czcionką. Delikatniejszą wypisane zostały dane teleadresowe.

ŻÓŁTY WZÓR

Ciekawa grafika tej wizytówki na pewno przyciągnie wzrok twoich potencjalnych klientów. Tło wizytówki jest w kolorze niebieski, dlatego świetnie sprawdziło się tutaj umieszczenie żółtego, klasycznego ornamentu. Z lewej strony białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane adresowe, kontaktowe i osobowe.

ORYGINALNE WYKOŃCZENIA

Na żółtym tle wizytówki umieszczony został ciemnoszary prostokąt, który na swoich końcach ma oryginalne wykończenia, tworzą projekt jednocześnie stylowy i nowoczesny. W prostokącie, żółtą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe i osobowe. Na odwrocie wizytówki znalazło się ciekawe zdobienie.

PODŁUŻNE ORNAMENTY

Wizytówka pokryta została bladym odcieniem czerwieni. Dlatego świetnie sprawdziły się elementy w intensywnej czerwonej barwie. Za równo na dole jak i górze wizytówki umieszczone zostały podłużne ornamenty. Pomiędzy nimi, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane. Ornamenty znalazły się również na odwrocie wizytówki.

CIEKAWY WZÓR

Ciekawy wzór, który został umieszczony w tej wizytówce na pewno przyciąga wzrok. Tło wizytówki jest w kolorze zielonym. Na dole, umieszczone zostały dane kontaktowe, internetowe oraz adres. Wyżej w szarym pasku zaprojektowane został miejsce na zapisane nazwy firmy lub imienia i nazwiska. Oryginalny wzór umieszczony jest zarówno z przodu jak i na odwrocie wizytówki.

SZLACHETNY WZÓR

Wizytówka oblana została z dwóch stron ciemnym tłem. Na górze i na dole została umieszczona grafika przedstawiająca zdobienia podobne do tych, jakich używała szlachta. Pomiędzy nimi ciemną czcionką wypisane zostały takie dane jak: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail.

SELEDYNOWE KWADRATY

Tło tej wizytówki tworzy kilka kwadratów w różnych odcieniach żółtego koloru oraz o różnej przezroczystości. Na samym środku wizytówki zostało zaprojektowane miejsce na wypisanie najważniejszych danych, które powinny znaleźć się na każdej wizytówce. Wyżej, ciemną i grubszą czcionką zapisane zostały dane osobowe.

ORYGINALNA KRATKA

Lewa strona wizytówki kształtem przypomina żółty drogowskaz. Na nim czarną i grubą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Niżej cieńszym wzorem czcionki wypisane zostały najważniejsze informacje takie jak telefon, czy adres firmy. Reszta wizytówki pokryta jest zielonym tłem, na którym umieszczona została oryginalna grafika.

KOLOROWA ABSTRAKCJA

Przez środek wizytówki został poprowadzony niebieski pasek. Na jego środku, białą i grubą czcionką wypisane zostały dane osobowe. Niżej, delikatniejszą czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Do nich zostały przypisane konkretne ikony informacyjne. Tło wizytówki tworzy abstrakcyjny, kolorowy wzór.

KOSTKA RUBIKA

Wszystkie elementy tej wizytówki zostały umieszczone na niebieskim tle. Na dole, żółtą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe, oddzielone od siebie żółtymi pionowymi liniami. Wyżej w żółtym pasku, czarną wyraźną czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Obok oraz na odwrocie wizytówki umieszczona jest grafika kostki Rubika.

JAK PŁATEK ŚNIEGU

Wizytówka zyskała zielone tło. Na samym jej środku został umieszczony ciemny motyw, którzy przypomina rozbudowany płatek śniegu. Na nim, grubą i wyraźną czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Niżej, delikatną czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Ciekawy wzór znalazł się również na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKIE PÓŁOKRĘGI

Interesująca grafika oraz kolory tej wizytówki pozwolą jej na wybicie się spośród konkurencyjnych projektów. Przez środek został poprowadzonym niebieski pasek, na którym znalazły się dane osobowe oraz numery telefonów. Pod nim, z lewej strony znalazła się grafika niebieskich półokręgów. Z prawej strony dwa mniejsze paski tworzą tło dla pozostałych danych.

RÓŻNE ODCIENIE RÓŻOWEGO

Tło tej wizytówki tworzy wzór złożony z kilku odcieni różowego. Z przodu, na środku wizytówki umieszczony został jasny pasek. Na nim wyraźną czcionką wypisane zostały: adres firmy, numery telefonów, adres mailowy oraz strona internetowa. Z prawej strony znalazło się miejsce na zapisanie danych osobowych.

DŁUGA BATERIA

Prowadzisz firmę związaną z produkcją energii? Prowadzisz sklep elektroniczny? Ta wizytówka jest stworzona właśnie dla Ciebie. Z lewej strony na jasnozielonym tle została umieszczona grafika baterii, która w jej dolnej części ma służyć, jako tło dla jasnych ikon informacyjnych. Na środku, białą czcionką zostały wypisane dane osobowe pracownika, a najważniejsze dane kontaktowe wyróżnione zostały ciemną czcionką.

PTASZKI W KLATCE

Fioletowe tło na prezentowanej wizytówce sprawia, że napawa ona optymizmem. Grafika ptaszków ćwikających kolo klatki nasuwa nam skojarzenia związane z branżą zoologiczna. Tył wizytówki został zaprojektowany tak aby grafika była umiejscowiona w centralnym jej położeniu. Przód natomiast posiada miejsce z lewej strony na nazwę firmy, a po prawej daje możliwość umieszczenie danych teleadresowych.

GŁOWA PTAKA

Delikatne bladoniebieskie tło i szara grafika ptaka bardzo dobrze do siebie pasują. Tył wizytówki został stworzony w orientacji pionowej, a ciekawa faktura tła daje poczucie dobrego projektu. Przednia część już w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie nad grafika danych teleadresowych, a poniżej po prawej stronie nazwy firmy

KOLOROWY PTAK

Kolorowa i ciepła grafika ptaka nasuwa skojarzenia z jaką branżą mamy do czynienia. Ciekawy rysunek na pewno zapadnie w pamięć każdemu kto otrzyma tę wizytówkę. Z przodu projektu na dole umieszczony został błękitny pasek , który daje możliwość czerwoną czcionką wypisania potrzebnych danych teleadresowych.

LEŻĄCY KOT

Zdjęcie małego kotka leżącego na grzbiecie przyprawia o zachwyt. Bez wątpienia ten projekt zapadnie w pamięć Twoim potencjalnych klientom. Na przedniej części wizytówki jest dokładnie takie samo tło jak i na tyle. Blado turkusowa forma geometryczna pozwoli na umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

ŻÓŁTA SOWA

Żółta grafika sowy bardzo dobre pasuje do tła w kolorze purpurowym. Sowa przedstawiona jest w okręgu, który kojarzy się nieco z księżycem. Nie ma wątpliwości, że branża jaką reprezentuje ten projekt to branża zoologiczna. Grafika z przedniej strony projektu została ułożona ku górze przez co daje możliwość wypisania danych teleadresowych poniżej.

WIELOBARWNY MOTYL

Piękna grafika wielobarwnego motyla na pewno zapadnie w pamięć osobom, które otrzymają tę wizytówkę. Kolory na grafice i tło wizytówki bardzo dobrze ze sobą pasują i dają poczucie dobrze wykonanego projektu. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie z lewej strony białą czcionką danych teleadresowych, a całość kompozycji dopełnia piękny motyl.

KOLOROWY GOŁĄB

Ciekawa forma graficzna prezentacji ptaka na pewno przyciągnie uwagę. Rysunek wykonany w ciepłych i intensywnych kolorach może posłużyć jako logo Twojej działalności. Jasne tło nie dominuje na projekcie. Przód wizytówki to delikatnie pomniejszona grafika ptaka, pod którym istnieje możliwość wypisania danych teleadresowych żywą czcionką.

KOLOROWY ORNAMENT

Ciekawe i kolorowe ornamenty dobrze sprawdzą się w branżach artystycznych. Bez wątpienie ten deseń zapadnie klientom w pamięć. Dobrze dobrane kolory wzoru idealnie współgrają z jasnym pastelowym tłem. Na przedniej części wizytówki umiejscowiony został jasny kwadrat, na którym z łatwością umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

POMARAŃCZOWE ROMBY

Delikatne, geometryczne tło dobrze sprawdzi się jeżeli prowadzisz działalność artystyczną. Użyte w projekcie kolory są ciepłe i miłe dla oka. Tło wizytówki może okazać się Twoim znakiem rozpoznawczym. Przód projektu daje możliwość umieszczenia wszystkich potrzebnych danych do kontaktu z Tobą, a to za sprawą jasnej prostej czcionki jaką wykorzystano projekcie.

ESY FLORESY

Jasne tło wizytówki pozwala na umieszczenie kolorowych i różnokształtnych wzorów. Ten projekt sprawdzi się jeżeli wykonujesz zawód designera czy artysty, a kolorowe desenie na pewno zapadną w pamięć. Przód projektu nieco spokojniejszy poprzez delikatny pas na środku, który daje możliwość umieszczenia potrzebnych danych teleadresowych.

Pokaż: