Wizytówki - Busy

Musisz zacząć myśleć o sobie. To odpowiednia chwila, by zatrzymać się na moment. Dobrze wiesz czego chcesz. Znasz wymagania Klientów i nic nie umknie Twojej uwadze. Aby wybić się ze swoją ofertą, równie atrakcyjna jak ona powinna być forma reklamująca usługi. Nie traktuj transportu szablonowo, pokaż indywidualny czar i charakter. Wizytówka pełna pasji będzie doskonałym środkiem przekazu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Czas, czas …! Potrzebny pojazd na już ! Ale co by tu wybrać… Ofert na rynku jest tak wiele…
Ty znasz tę branżę jak własną kieszeń i wiesz, że o klienta trzeba walczyć. Dla każdego liczy się wygoda, dostępność i nieubłaganie gnające do przodu wskazówki. Tu nie ma czasu na potyczki, stanie w korkach czy przerwę na lunch.
Dzięki Naszej pomocy zaprojektujesz własną mini reklamę. Spośród szerokiej palety szablonów wybierz ten, który idealnie wkomponuje się w potrzeby rynku. Za pomocą kreatora w prosty sposób dodasz test i wszelkie informacje kontaktowe. Niech Twój kunszt artystyczny przełoży się na sukces w branży.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŻÓŁTY GIMBUS

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, która ma białe tło, czerwoną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefonicznie i adresowe. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika żółtego gimbusa. Nad nim, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

CZARNY AUTOBUS

Ta biała wizytówka ustawiona jest pionowo. W trzech czarnych paskach zapisane zostały wszystkie najważniejsze dane takie jak: adres lokalu, jego nazwa, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika autobusu na czarnym tle.

NIEBIESKO-ŻÓŁTY BUS

Wizytówka oblana jest jasnożółtym tłem. W dolnej części, ciemną czcionka zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz internetowe. W górnej części, niebieską czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Obok niej, oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika przedstawiająca niebiesko-żółty autobus.

CZERWONY BUS

Jasne tło pozwala na wyróżnienie z niego czerwonego busa. Grafika nasuwa skojarzenia związane z transportem zbiorowym. Pomarańczowy pas ciągnący się za samochodem może świadczyć o szybkim dotarciu do celu. Przednia część projektu zawiera w sobie grafikę z lewej strony, którą dopełniają umieszczone po przeciwnej stronie dane teleadresowe.

BIAŁY BUS W CZERWONYM KOLE

Niebieskie tło z pewnością wybija się spośród innych z tej branży. Bez wątpienie grafika przedstawiona na projekcie kojarzy się z transportem publicznym. Tył wizytówki w centralnej części zawiera grafikę, która może zastąpić Twoje logo. Z przodu wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe białą i prostą czcionką.

LONDYŃSKI AUTOBUS

Prosta wizytówka z lekkim i przyjemnym dla oka tłem, przyciągnie potencjalnych klientów. Za tło tego projektu posłużyły dwa odcienia żółtego. Na ciemniejszym znalazły się podstawowe informacje, które zostały zapisane czerwoną, wyraźną czcionką. Z tyłu wizytówki została umieszczona branżowa grafika czerwonego, piętrowego autobusu.

ŻÓŁTY AUTOBUS

Na ciemno żółtym tle, głównym elementem jest logo, które przedstawia żółty autobus. Dzięki temu wiemy, że jej właściciel pracuje w branży przewozu osób. Jasnym odcieniem żółtego zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Ciekawa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki. Całość projektu jest lekka i przyjemna dla oka.

FLOTA BUSÓW

W tej wizytówce, mamy do czynienia z ciekawą kompozycją i oryginalnym rozłożeniem informacji. Na niebieskim, geometrycznym kształcie została umieszczona nazwa firmy. Poniżej na białym tle, prostą czcionką zostały wpisane najważniejsze dane teleadresowe firmy. Całość kompozycji zamyka zdjęcie, na którym widzimy flotę busów. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, wraz z nazwą firmy. Całość jest prosta i bardzo czytelna.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: