Wizytówki - Taxi

Korporacje taxi walczą o każdego Klienta. Czasem życie przypomina dobry film akcji, niekiedy jednak brakuje jakiegokolwiek ruchu. Nie pozwól by rutyna przejęła nad Tobą kontrolę – świat kręci się w jedną stronę – Ty możesz zmieniać bieg i kierunek kiedy tylko przyjdzie na to ochota.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Udowodnij sobie i innym, że solidny grunt to podstawa. Swój „solidny grunt” zbuduj za pomocą reklamy. Ty doskonale znasz potrzeby rynku. Wykorzystaj potencjał wzbogacając go nutą kreatywności i za pomocą prostego narzędzia, jaki dajemy Tobie do dyspozycji wykreuj wizytówkę godną mistrza kierownicy.

Nie czekaj aż ktoś Cię wyprzedzi, nie czekaj, aż magiczne dłonie zrobią to za Ciebie – sam bądź Panem własnego losu. Wybierz najodpowiedniejszą formę wizytówki, dobierz kolorystykę, spersonalizuj treść – popisz się swoimi artystycznymi zdolnościami.
Nasz program ułatwi tworzenie na każdym stopniu. My zadbamy o profesjonalny wydruk i dostawę. Zaoszczędź czas i pieniądze stawiając na spersonalizowaną, własnoręcznie wykonaną reklamę w formie wizytówki taxi.
Czytaj więcej
Pokaż:

PODWÓZKA O KAŻDEJ PORZE

Ciemna noc, jest późno, daleko do domu? W takiej sytuacji każdy czuje się nieswojo, więc szuka transportu i to jest właśnie ten moment, kiedy przypomina sobie twoją efektowną wizytówkę. Sięga po nią albo odszukuje kontakt w telefonie, dzwoni i po chwili sytuacja jest opanowana. Tak właśnie będzie działała nasza efektowna grafika dla twojej firmy taksówkarskiej, jeśli zamówisz wizytówki. Z ciemności wyłania się żółta taksówka, która wpada w oko i pozostaje na długo w pamięci. Na czarnym polu tekstowym można umieścić wszelkie dane kontaktowe i wyeksponować nazwę firmy.

NAJWAŻNIEJSZA JEST DOBRA WIDOCZNOŚĆ

Widoczność na drodze to bardzo ważny aspekt w twojej pracy, bo to przecież dzięki niej zdobywasz większość klientów. Zadbaj jeszcze o widoczność w reklamie, a sukces murowany. Z naszą czarno-żółtą grafiką zbudujesz nową bazę klientów, którzy w razie konieczności sięgną po mały karnecik i wykręcą właśnie twój numer. Grafika bardzo wpada w oko i na bardzo długo pozostaje w głowie. To pierwszy krok do kontaktu, ta widoczność i zakotwiczenie w pamięci oraz dobre skojarzenia, potem już wszystko zależy o realizacji usługi zbudowania relacji z klientem.

TAKSÓWKA MUSI BYĆ WIDOCZNA

Tak, jak powinny być widoczne wasze pojazdy w terenie, tak też twoja wizytówka musi się rzucać klientom w oczy. Ta dość tradycyjna grafika z pewnością zapewni oczekiwane efekty, bo żółty neon bardzo skutecznie zapada w pamięć. Osadzony jest na czarnym tle dla dobrego efektu wizualnego, ale także po to, by wzbudzić zaufanie. Klient na pewno sięgnie po karnecik w razie potrzeby i nawet w nocy poprosi was o transport. Dobra wizytówka firmowa to podstawa w zdobywaniu zleceń.

DO CELU JAK PO SZNURKU

Tworząc wizytówki branżowe zwykle szukamy jakiegoś ogólnie znanego symbolu lub koloru, który będzie się kojarzył automatycznie z konkretną usługą. W przypadku przewozów taksówkami z pewnością jest to charakterystyczny napis, ale także wyrazisty odcień żółtego. Tło podzielone na dwa kontrastujące kolory dobrze skupia uwagę konsumenta na danych informacyjnych, natomiast żółte detale skutecznie zostają w pamięci i zachęcają do kontaktu przy pierwszej nadarzającej się okazji.

DOKĄD JEDZIEMY?

Właściciele firm taksówkarskich oraz świadczących przewozy osób wiedzą zapewne, że na rynku jest dziś bardzo duża konkurencja. Trzeba więc w pozytywny sposób wyróżnić się na jej tle, pomnażając tym samym swoje dochody. Aby owa reklama była utrzymana na najwyższym poziomie, należy zaufać profesjonalistom. Stworzona przez nich wizytówka to model, dzięki któremu na pewno uda się zdobyć cały szereg nowych klientów. Połączono w bardzo ciekawy sposób szarość, czerń, kolor żółty i biały – efekty tego przedsięwzięcia są godne uwagi. Pora zatem postawić na promocję na miarę dwudziestego pierwszego wieku!

TRANSPORT NA PIĄTKĘ

Taksówkarze oraz właściciele firm zajmujących się przewozami osób na pewno powinni już teraz zaopatrzyć się w ten wyjątkowy model wizytówki. W tym przypadku bowiem najwyższa jakość wykonania jest widoczna od razu. Połączono charakterystyczne dla owej branży printy z ciekawą kolorystyką, dlatego też efekt finalny przeszedł najśmielsze oczekiwania. Na pewno dzięki tym znakomitym wizytówkom klientów przybędzie, a zatem i obroty firmy wzrosną. Litery są w tym przypadku świetnie widoczne, a to także bardzo ważna cecha. Warto więc postawić na to, co niezawodne!

TAXI W NIEBIESKIM KOLE

Dookoła wizytówki umieszczona została ciemna ramka. U góry znalazła się branżowa grafika żółtej taksówki w niebieskim kółku. Pod nią umieszczona jest nazwa firmy. Poniżej, czarną czcionką wypisane zostały takie dane: jak adres, numer telefonu, oraz strona internetowa i adres e-mail. Na odwrocie powtórzona została grafika taksówki.

TAXI W GRANATOWYM KOLE

Wizytówka została oblana niebieskim tłem. Na dole, czarną czcionka zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej białą czcionką zapisania została nazwa przedsiębiorstwa. Na górze wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca żółtą taksówkę w granatowym kole.

SZYBKA TAKSÓWKA

Z lewej strony wizytówki tło jest białe. Na nim czarną czcionką zapisana została nazwa firmy. Nad nią umieszczona została żółta taksówka. Po prawej stronie tło jest żółte. Na nim, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Branżowa grafika znalazła się również na odwrocie.

TAXI, PRZEWÓZ OSÓB, TRANSPORT

W trzech prostokątach na dole wizytówki wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon, strona internetowa i adres e-mail. Wyżej, szarą czcionką zapisana została nazwa firmy, a nad nią umieszczona została branżowa grafika. Ta sama grafika umieszczona jest na odwrocie wizytówki w szarej ramce.

TAXI W KÓŁKU

W dolnej części wizytówki czarną czcionka zapisane zostały wszystkie niezbędne dane: telefony, adresy, maile i strona internetowa. Na środku umieszczony został żółty pasek, na którym znalazły się ikony informacyjne, obok którego umieszczona została nazwa firmy. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika.

SAMOCHÓD TAXI

Wizytówka została pokryta jasnozielonym tłem. Na środku, na obu stronach wizytówki została umieszczona grafika żółtej taksówki. Na samym dole, czarna czcionka wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, numery telefonów oraz strona internetowa z adresem e-mail. Wyżej w dwóch kolorach zapisana została nazwa firmy.

CZARNA TAKSÓWKA

Mocno intensywne żółte tło od razu rzuca się w oczy odbiorcy. Charakterystyczne pasy na dole i u góry projektu od razu kojarzą się nam z przewozem osób. Tył wizytówki pokazuje grafikę taksówki, obok której umieścisz nazwę swojej firmy. Przód projektu to nieco pomniejszona grafika i nazwa firmy, a pod nimi z łatwością wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKI ZNAK TAXI

Żółte i intensywne tło wizytówki z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców. Duży napis taxi jaki widnieje na projekcie od razu kojarzy się z przewozem osób. Na niebieskim dużym polu istnieje możliwość wypisania motta lub nazwy firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie po kolei wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

TAKSÓWKA Z GÓRY

Prowadzisz przewóz osób? Masz korporację taksówek? Ta wizytówka stworzona jest specjalnie dla ciebie. Na ciemnym tle zostały umieszczone żółte elementy w postaci: nazwy firmy, adresu, numerów telefonów oraz adresy mailowe i strona internetowa. Projekt został uzupełniony o grafikę żółtej taksów pokazanej od góry.

KLASYCZNA TAKSÓWKA

Elementy na wizytówce zostały rozłożone tak, aby wszystkie informację były proste do znalezienia. Z lewej strony, obok ikonek zostały umieszczone numery telefonów i adresy mailowe. Po prawej stronie została umieszczona branżowa grafika klasycznej, żółtej taksówki. Poniżej znalazło się miejsce na nazwę przedsiębiorstwa.

ŻÓŁTO-GRANATOWA SZACHOWNICA

Żółto-granatowa szachownica zawsze kojarzy się z taksówkami. Te branżowe elementy są umiejscowione na górze i dole pionowej wizytówki. W środku, pomiędzy grafikami, granatową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa korporacji, numer telefonu, adres mailowy, strony internetowej i stacjonarnej siedziby. Z drugiej strony została powtórzona nazwa przedsiębiorstwa.

TAKSÓWKA NA NIEBIESKIM TLE

Sprawdzonym rozwiązaniem podczas tworzenia projektu wizytówki, jest połączenie niebieskiego tła z żółtymi i białymi elementami. Tak jest również w tym przypadku. Na delikatnym niebieski tle białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe tej korporacji. Na dole wizytówki została wstawiona grafika żółtej taksówki, a u góry w żółtym pasku znalazło się miejsce na nazwę firmy.

ŻÓŁTY KOGUT

Wizytówka dzięki mądrym rozłożeniu elementów została optycznie podzielona na dwie części. Po lewej stronie znalazła się branżowa grafika żółtego koguta taksówki, a poniżej białą czcionką zapisano nazwę korporacji. Z prawej strony żółtą, wyraźną czcionką umieszczono niezbędne dane kontaktowe. Całość projektu została pokryta grantowym tłem.

ODBLASKOWY PROJEKT

Chcesz, żeby twoja wizytówka wyróżniała się spośród konkurencji i była widoczna z daleka, wybierz ten projekt. Mocny, pomarańczowy kolor, bardzo przyciąga wzrok. Na odblaskowym tle z prawej strony znalazła się grafika taksówki widzianej z góry, a ponad nią znalazło się miejsce na nazwę firmy. Z prawej strony zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

NOCNE TAXI

Zastosowane w tym projekcie zdjęcie, ma na celu dokładne wskazania branży jej właściciela. Kogut taksówki na dachu nie może kojarzyć się z niczym innym. Zdjęcie zrobione nocą, w wielkim mieście, dodaje wizytówce charakteru. Z lewej strony została umieszczona nazwa firmy oraz adres jej siedziby, a z lewej numery kontaktowe. Całość składa się na udaną i przejrzystą kompozycję.

ŻÓŁTA TAKSÓWKA

Żółty kolor samochodu, zawsze kojarzy nam się z taksówkami. Efekt ten wzmacnia dodatkowo poprowadzony przez środek samochodu żółto czarny wzór oraz kogut na dachu. Pojazd został umieszczony w białym sześcioboku, który oblany jest pomarańczowym tłem. Dane teleadresowe zostały napisane białą delikatną czcionką, która wybija się z projektu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: