Wizytówki - Wypożyczalnia samochodów

Twoja flota jest gotowa do działania. Samochody aż „palą się” do roboty. Czas włączyć kolejny bieg, ruszyć się z miejsca i trochę popracować! Nie ważne, jakim zasobem zarządzasz, czy masz do zaoferowania auta osobowe, czy dostawcze. W tej branży liczy się kontakt z klientem, wyrozumiałość i chęć udzielenia pomocy. Nie bądź ogonkiem ciągnącym się za konkurencją – sam zadbaj o to, by Twoja marka była rozpoznawalna.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Chcielibyśmy trochę pomóc. Dzięki spersonalizowanym materiałom reklamowym Twoja wypożyczalnia może zyskać wielu nowych klientów. Wystarczy, że skorzystasz z naszego bezpłatnego kreatora. Nie oglądaj się na innych – pokaż, kto rządzi w tym świecie! Sprawdź możliwości naszego programu, wybierając design odpowiedni do rodzaju świadczonych usług. Pamiętaj o zawarciu informacji na temat firmy i danych kontaktowych. Zaprojektowane ulotki zostaną przez nas wydrukowane i wysłane na wskazany przez Ciebie adres.

Niech wypożyczanie samochodów stanie się czymś więcej. Niech będzie sposobem na poznanie rynku i zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Dzięki profesjonalnemu podejściu zyskasz coś, na co pracuje się przez lata.
Czytaj więcej
Pokaż:

ODROBINA ZŁOTEGO LUKSUSU

Oferujesz swoim klientom możliwość wypożyczania pojazdów i chcesz zamówić wizytówki, które będziesz mógł wręczać przy każdej nadarzającej się sposobności. Mamy dla ciebie ciekawą propozycję graficzną, która wpadnie każdemu w oko i zostanie w pamięci. To ważne, aby każdy konsument zapamiętał właśnie waszą wypożyczalnię. Kiedy grafika zapadnie w pamięć, zawsze sięgnie po tą wizytówkę i zadzwoni, aby zamówić pojazd u was, nie u konkurencji. Czerwone, mocne detale bardzo przykuwają uwagę, a złocenia sprawiają, że grafika jest bardzo efektowna.

MOTORYZACYJNY ŚWIAT

Właściciele salonu samochodowego, komisu z autami albo ci, którzy zajmuje się ich tuningowaniem, zadbać muszą o odpowiednią formę reklamy. Dziś bowiem konkurencja jest naprawdę duża i należy szukać metody na to, by wyróżnić się na jej tle. Na szczęście jest stylowy, elegancki i nowoczesny model wizytówki, w którym pierwsze skrzypce gra elegancki samochód sportowy. Zastosowano niezwykle interesującą kolorystykę, łącząc czerń i czerwień idealnych proporcjach. Całość wieńczy solidność wykonania. Dzięki takiemu egzemplarzowi wizytówki można w idealny sposób podkreślić swój profesjonalizm i ciągłą dążność do tego, by się w branży motoryzacyjnej rozwijać!

WYPOŻYCZ, UBEZPIECZ, JEDŹ!

Wielu z Nas marzy o doskonałym aucie, ale nie jest pewien, czy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Nie jeden pragnie jechać przed siebie wiedząc, że w razie problemu będzie mógł liczyć na ubezpieczyciela. Powiedz: Tu jestem! – i pokaż światu gdzie wypożycza się najlepsze auta, daje najatrakcyjniejsze ubezpieczenia i robi świetny biznes! Jeśli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, zajmujesz się ubezpieczeniami, prowadzisz wypożyczalnię aut, ta wizytówka jest dla Ciebie stworzona! Zacznij kreować swój świat tak, jak to sobie wyobrażasz i żyj pełnią życia z dobrze prosperującą firmą!

KLUCZ DO SUKCESU – ŚWIAT MOTORYZACJI

W dzisiejszych czasach reklama jest dźwignią handlu. Nic nie uda się ugrać bez marketingu i przemyślanej strategii. Jeśli posiadasz własną firmę wynajmującą auta, prowadzisz warsztat bądź sklep motoryzacyjny, pamiętaj, że w branży nie jesteś sam – pozbądź się konkurencji w sposób łatwy i przyjemny. Wizytówka reklamowa z motywem motoryzacyjnych elementów będzie Twoim kluczem do sukcesu. Od dziś zostanie Tobie tylko zaopatrzyć się w kajecik, by nie zapomnieć o wciąż napływających Klientach…

CZAS ODPALIĆ SILNIKI!

Prowadząc firmę transportową bądź wypożyczalnię samochodów nie można stać w miejscu. Rynek obfituje w wiele firm trudniących się owym fachem. Złotym środkiem jest trafna reklama. Zdecyduj się na wizytówkę z motywem samochodu i zaskocz Klientów zapadając im w pamięć. Czas odpalić silniki! Czas działać!

TRZY ŻÓŁTE SAMOCHODY

Szare tło wizytówki idealnie pasuje do grafiki w kolorze żółtym. Trzy jadące samochody nasuwają skojarzenia z profesją z jaką związany jest ten projekt. Bez wątpienia chodzi o wypożyczalnie samochodów. Przód projektu pozwala na umieszczenie ciekawej grafiki u góry, natomiast poniżej po kolei umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

DŁONIE Z KLUCZYKAMI

Na białym tle wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dłoni, męskich i damskich, które przekazują sobie kluczki. Jest to jasny przekaz, że wizytówka jest związana z branżą wypożyczalni pojazdów. Ciekawe ułożenie zdjęcia, pozwala bez problemu umieścić nazwę firmy oraz najważniejsze informacje: numery telefonów, adresy oraz strony internetowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: