Wizytówki - Przesyłki

W oryginalny sposób wprowadzą Klienta w świat paczek i listów, nie pozostawiając cienia niepewności co do jakości usług świadczonych przez Twoją firmę. Wybij się nad wszelką konkurencję w innowacyjny sposób. Tylko nienaganna forma przekazu pozwoli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i odnieść oczekiwany sukces.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W tym zawodzie liczy się precyzja, czas i zaufanie. To właśnie Tobie Klient powierza cenne przedmioty, korespondencje, mając nadzieję, że bez najmniejszego wgniecenia dotrą do adresata. Bądź lojalny i konsekwentny w dążeniu do upragnionego celu. My wyjdziemy Tobie naprzeciw, razem stworzymy niezastąpioną reklamę. Wystarczy, że poświęcisz chwilę by skorzystać z kreatora, wybierzesz najodpowiedniejszą formę, kolor, spersonalizujesz treść. Dzięki doskonale dobranym tematycznie szablonom wizytówki oddadzą charakter Twojej firmy.

Niech narzucona przez Ciebie forma przekazu w jak największej ilości szybko dotrze do szerokiego grona interesantów, dając Tobie możliwość rozwinięcia skrzydeł.
Czytaj więcej
Pokaż:

STARA PACZKA

Wizytówka została ułożona w orientacji pionowej. Na samej górze znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy. Niżej w trzech grupach wypisane zostały: numery telefonów, adres e-mail i strona internetowa oraz adres lokalu. Na samym dole oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona branżowa grafika staromodnej paczki.

NIEBIESKI WÓZEK WIDŁOWY

Na niebieskim tle znalazły się białe elementy, dzięki czemu cała wizytówka jest czytelna i przejrzysta. Bardzo dobrze pasuje tutaj grafika białego wózka widłowego, wiozącego paczki. Poniżej znalazły się niezbędne dane kontaktowe firmy, a pod nimi znalazło się miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie, na białym tle została umieszczona niebieska grafika wózka widłowego.

POMARAŃCZOWA PACZKA

Przód wizytówki został oblany pomarańczowym tłem. Na nim została umieszczona grafika białej paczki, w którą wpisana została nazwa firmy. Poniżej, białą, czytelną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie wizytówki, tło jest białe, a branżowa grafika jest w kolorze pomarańczowym.

OTWARTE ŻÓŁTE PUDEŁKO

Zielone tło, na którym widoczne jest duże żółte pudełko z pewnością kojarzy się z firmą transportową. Kolory użyte w projekcie na pewno zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Przednia część projektu zawiera grafikę, jaka została umieszczona również z tyłu wizytówki. Obok niej w widoczny sposób wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

KARTON NA WÓZKU

Żółty kolor tła wizytówki z pewnością przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów. Grafika umieszczona w centralnej części projektu przedstawia paczkę, która znajduje się na wózku transportowym. Z pewnością paczka wysłana Twoją firmą dojdzie do odbiorcy na czas. Przód wizytówki pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych kontrastową czcionką.

DWIE ZIELONE STRZAŁKI

Dwu kolorowe jasne tło wyróżnia się spośród innych podobnych w ten branży. Strzałki skierowane ku górze mogą świadczyć o wzroście firmy i o stawianiu sobie coraz to wyższych celów. Pod spodem umieścisz swobodnie nazwę swojego przedsiębiorstwa. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie charakterystycznej grafiki, nazwy firmy i danych teleadresowych.

GONIĄCE SIĘ STRZAŁKI

Niebiesko zielone tło z pewnością wyróżni się na tle innych z tej branży. Goniące się strzałki umieszczone na projekcie mogą sugerować szybkość dostarczania produktów do klientów. Mogą one również posłużyć, jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Obok nich z przodu wizytówki umieścisz swobodnie nazwę firmy, a pod spodem wszystkie pozostałe dane teleadresowe.

SZARA CIĘŻARÓWKA

Jasne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie na nim w widoczny sposób wszystkich potrzebnych informacji. Biała figura geometryczna, w której umieszczona jest ciężarówka od razu kojarzy nam się z jedną branżą. Bez wątpienia chodzi o przesyłki kurierskie. Przód wizytówki pozwala obok białego paska na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

PRZESYŁKI NA TAŚMIE

Zielone tło nastawia przyjaźnie do firmy, której chcemy zaufać. Po lewej stronie z tyłu projektu występuje grafika, która przedstawia sortowanie przesyłek kurierskich. Po prawej stronie od grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie po prawej stronie pozostałych danych teleadresowych Twojej firmy.

PIES DORĘCZYCIEL

Ten projekt przykuje uwagę twojego klienta. A to wszystko dzięki zabawnemu zdjęciu psa, w czapce kurierskiej i przesyłką w łapkach. Na przesyłce zostały umieszczone najważniejsze dane twojej firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, a nad nim znalazł się żółty pasek z nazwą przedsiębiorstwa. Całość, jest humorystyczna i na pewno zwróci uwagę każdego szukającego dobrej firmy kurierskiej.

Z ŻYRAFĄ PRZEZ ŻYCIE

Wizytówka została podzielona na dwie części. Po lewej stronie, na zielonym trapezie znajdziemy najważniejsze dane firmy, takie jak: telefon, stronę internetową i adres mailowy. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie kuriera niosącego żyrafę. Sugeruje ono, że dla tej firmy, nie ma rzeczy których nie da się przewieźć. A przesyłki niestandardowe nie sprawiają żadnego problemu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: