Wizytówki - Przewóz osób

Wiesz co Klienci uważają za cenne, czego brakuje na rynku, a czego w branży przewozowej jest pod dostatkiem. Znając wszelakie potrzeby zacznij dbać o siebie i swoją firmę. Niech nie przyćmią Cię marketingowe chwyty konkurencji, które brzmią podobnie do wszystkiego, co już znasz. Sam stwórz oryginalną wizytówkę. Za pomocą naszego programu wybierz odpowiedni szablon i spersonalizuj go według potrzeb.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wielość ofert na rynku nie ułatwia Tobie wybicie się ponad usługi konkurencyjnych firm. Każdy chce być tak samo dobry i działać z takim samym skutkiem. Jednym zawsze powodzi się lepiej, drugim – niestety – trochę gorzej. Nie daj się zepchnąć do usługodawców drugiej kategorii. Próbuj utrzymać się na fali.Niech owa forma reklamy pozwoli Ci stanąć na piedestale transportowego świata usług. Nie bądź incognito – niech wszyscy zauważą to, co najlepsze na rynku.
Czytaj więcej
Pokaż:

KOLOROWY POCIĄG

Z obu stron wizytówki tło jest w kolorze żółtym. W lewym górnym rogu zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Przez środek, w trzech kolumnach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z lewej strony oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

BIAŁY AUTOBUS

Najważniejsze dane, takie jak adres, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail umieszczony został w dolnej części wizytówki. Nad nimi umieszczona jest nazwa firmy. To wszystko ułożone jest na pomarańczowym tle. Branżowa grafika, która znajduje się na obu stronach wizytówki przedstawia biały autobus.

NIEBIESKI AUTOBUS

Dolna część wizytówki pokryta jest białym tłem. Na nim czarną czcionką zapisane zostały takie dane jak adres lokalu, strona internetowa, numery telefonu oraz adres e-mail. Wyżej umieszczona została nazwa firmy. Górna część p pokryta jest żółtym tłem. Na środku wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁY AUTOKAR

W lewym dolnym rogu wypisane zostały najważniejsze dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Wyżej, czerwoną czcionka zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z lewej strony nazwy w czarnym kółku umieszczona została grafika białego autobusu. Nazwa firmy wraz z grafiką została powtórzona na odwrocie.

TRZY AUTOBUSY

Przód wizytówki ustawiony jest pionowo. Na samej górze, grubsza czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, ciemniejszą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Na samym dole umieszczona została fotografia trzech autobusów. Zdjęcie, tym razem poziomo umieszczone zostało również na odwrocie wizytówki.

ZIELONY AUTOBUSIK

Prosta, pionowa wizytówka świetnie nada się do każdej branży. W tym wypadku dodanie małego autobusu, na dole wizytówki wskazuję na rodzaj działalności. Powyżej, na białych paskach zostały umieszczone dane teleadresowe tej firmy. Nad nimi zielonkawą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Projekt uzupełniony jest o kilka kolorowych kwadratów.

ANGIELSKI AUTOBUS

Angielski autobus umieszczony w tym projekcie idealnie wpisuje się w rodzaj branży wykonywanej przez właściciela wizytówki. Na pomarańczowym tle, obok czerwonego autobusu, została umieszczona nazwa firmy. Poniżej, na białym tle, czarną, prostą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: