Wizytówki - Transport Strona 4

Pokaż:

ŻÓŁTO-GRANATOWA SZACHOWNICA

Żółto-granatowa szachownica zawsze kojarzy się z taksówkami. Te branżowe elementy są umiejscowione na górze i dole pionowej wizytówki. W środku, pomiędzy grafikami, granatową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa korporacji, numer telefonu, adres mailowy, strony internetowej i stacjonarnej siedziby. Z drugiej strony została powtórzona nazwa przedsiębiorstwa.

TAKSÓWKA NA NIEBIESKIM TLE

Sprawdzonym rozwiązaniem podczas tworzenia projektu wizytówki, jest połączenie niebieskiego tła z żółtymi i białymi elementami. Tak jest również w tym przypadku. Na delikatnym niebieski tle białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe tej korporacji. Na dole wizytówki została wstawiona grafika żółtej taksówki, a u góry w żółtym pasku znalazło się miejsce na nazwę firmy.

ŻÓŁTY KOGUT

Wizytówka dzięki mądrym rozłożeniu elementów została optycznie podzielona na dwie części. Po lewej stronie znalazła się branżowa grafika żółtego koguta taksówki, a poniżej białą czcionką zapisano nazwę korporacji. Z prawej strony żółtą, wyraźną czcionką umieszczono niezbędne dane kontaktowe. Całość projektu została pokryta grantowym tłem.

ODBLASKOWY PROJEKT

Chcesz, żeby twoja wizytówka wyróżniała się spośród konkurencji i była widoczna z daleka, wybierz ten projekt. Mocny, pomarańczowy kolor, bardzo przyciąga wzrok. Na odblaskowym tle z prawej strony znalazła się grafika taksówki widzianej z góry, a ponad nią znalazło się miejsce na nazwę firmy. Z prawej strony zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

ZIELONY AUTOBUSIK

Prosta, pionowa wizytówka świetnie nada się do każdej branży. W tym wypadku dodanie małego autobusu, na dole wizytówki wskazuję na rodzaj działalności. Powyżej, na białych paskach zostały umieszczone dane teleadresowe tej firmy. Nad nimi zielonkawą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Projekt uzupełniony jest o kilka kolorowych kwadratów.

ANGIELSKI AUTOBUS

Angielski autobus umieszczony w tym projekcie idealnie wpisuje się w rodzaj branży wykonywanej przez właściciela wizytówki. Na pomarańczowym tle, obok czerwonego autobusu, została umieszczona nazwa firmy. Poniżej, na białym tle, czarną, prostą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe firmy.

NIEBIESKI WÓZEK WIDŁOWY

Na niebieskim tle znalazły się białe elementy, dzięki czemu cała wizytówka jest czytelna i przejrzysta. Bardzo dobrze pasuje tutaj grafika białego wózka widłowego, wiozącego paczki. Poniżej znalazły się niezbędne dane kontaktowe firmy, a pod nimi znalazło się miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie, na białym tle została umieszczona niebieska grafika wózka widłowego.

POMARAŃCZOWA PACZKA

Przód wizytówki został oblany pomarańczowym tłem. Na nim została umieszczona grafika białej paczki, w którą wpisana została nazwa firmy. Poniżej, białą, czytelną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie wizytówki, tło jest białe, a branżowa grafika jest w kolorze pomarańczowym.

OTWARTE ŻÓŁTE PUDEŁKO

Zielone tło, na którym widoczne jest duże żółte pudełko z pewnością kojarzy się z firmą transportową. Kolory użyte w projekcie na pewno zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Przednia część projektu zawiera grafikę, jaka została umieszczona również z tyłu wizytówki. Obok niej w widoczny sposób wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

KARTON NA WÓZKU

Żółty kolor tła wizytówki z pewnością przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów. Grafika umieszczona w centralnej części projektu przedstawia paczkę, która znajduje się na wózku transportowym. Z pewnością paczka wysłana Twoją firmą dojdzie do odbiorcy na czas. Przód wizytówki pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych kontrastową czcionką.

DWIE ZIELONE STRZAŁKI

Dwu kolorowe jasne tło wyróżnia się spośród innych podobnych w ten branży. Strzałki skierowane ku górze mogą świadczyć o wzroście firmy i o stawianiu sobie coraz to wyższych celów. Pod spodem umieścisz swobodnie nazwę swojego przedsiębiorstwa. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie charakterystycznej grafiki, nazwy firmy i danych teleadresowych.

GONIĄCE SIĘ STRZAŁKI

Niebiesko zielone tło z pewnością wyróżni się na tle innych z tej branży. Goniące się strzałki umieszczone na projekcie mogą sugerować szybkość dostarczania produktów do klientów. Mogą one również posłużyć, jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Obok nich z przodu wizytówki umieścisz swobodnie nazwę firmy, a pod spodem wszystkie pozostałe dane teleadresowe.

SZARA CIĘŻARÓWKA

Jasne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie na nim w widoczny sposób wszystkich potrzebnych informacji. Biała figura geometryczna, w której umieszczona jest ciężarówka od razu kojarzy nam się z jedną branżą. Bez wątpienia chodzi o przesyłki kurierskie. Przód wizytówki pozwala obok białego paska na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

PRZESYŁKI NA TAŚMIE

Zielone tło nastawia przyjaźnie do firmy, której chcemy zaufać. Po lewej stronie z tyłu projektu występuje grafika, która przedstawia sortowanie przesyłek kurierskich. Po prawej stronie od grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie po prawej stronie pozostałych danych teleadresowych Twojej firmy.

CZERWONY BUS

Jasne tło pozwala na wyróżnienie z niego czerwonego busa. Grafika nasuwa skojarzenia związane z transportem zbiorowym. Pomarańczowy pas ciągnący się za samochodem może świadczyć o szybkim dotarciu do celu. Przednia część projektu zawiera w sobie grafikę z lewej strony, którą dopełniają umieszczone po przeciwnej stronie dane teleadresowe.

BIAŁY BUS W CZERWONYM KOLE

Niebieskie tło z pewnością wybija się spośród innych z tej branży. Bez wątpienie grafika przedstawiona na projekcie kojarzy się z transportem publicznym. Tył wizytówki w centralnej części zawiera grafikę, która może zastąpić Twoje logo. Z przodu wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe białą i prostą czcionką.

LONDYŃSKI AUTOBUS

Prosta wizytówka z lekkim i przyjemnym dla oka tłem, przyciągnie potencjalnych klientów. Za tło tego projektu posłużyły dwa odcienia żółtego. Na ciemniejszym znalazły się podstawowe informacje, które zostały zapisane czerwoną, wyraźną czcionką. Z tyłu wizytówki została umieszczona branżowa grafika czerwonego, piętrowego autobusu.

ŻÓŁTY AUTOBUS

Na ciemno żółtym tle, głównym elementem jest logo, które przedstawia żółty autobus. Dzięki temu wiemy, że jej właściciel pracuje w branży przewozu osób. Jasnym odcieniem żółtego zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Ciekawa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki. Całość projektu jest lekka i przyjemna dla oka.

DŁONIE Z KLUCZYKAMI

Na białym tle wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dłoni, męskich i damskich, które przekazują sobie kluczki. Jest to jasny przekaz, że wizytówka jest związana z branżą wypożyczalni pojazdów. Ciekawe ułożenie zdjęcia, pozwala bez problemu umieścić nazwę firmy oraz najważniejsze informacje: numery telefonów, adresy oraz strony internetowe.

KARTONY KURIERSKIE

W powyższym projekcie zostało użyte ciekawe zdjęcie. Trzy pudełka z naklejkami, które nieodzownie kojarzą się z dostawami kurierskimi, i mały, dostawczy samochód, nakierowują nas na branże, z którą związany jest jej właściciel. U góry wizytówki jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. W sprytny sposób zostały umieszczone dane teleadresowe, które mieszczą się na środkowym pudełku. Całość jest bardzo czytelna.

NOCNE TAXI

Zastosowane w tym projekcie zdjęcie, ma na celu dokładne wskazania branży jej właściciela. Kogut taksówki na dachu nie może kojarzyć się z niczym innym. Zdjęcie zrobione nocą, w wielkim mieście, dodaje wizytówce charakteru. Z lewej strony została umieszczona nazwa firmy oraz adres jej siedziby, a z lewej numery kontaktowe. Całość składa się na udaną i przejrzystą kompozycję.

ŻÓŁTA TAKSÓWKA

Żółty kolor samochodu, zawsze kojarzy nam się z taksówkami. Efekt ten wzmacnia dodatkowo poprowadzony przez środek samochodu żółto czarny wzór oraz kogut na dachu. Pojazd został umieszczony w białym sześcioboku, który oblany jest pomarańczowym tłem. Dane teleadresowe zostały napisane białą delikatną czcionką, która wybija się z projektu.

PIES DORĘCZYCIEL

Ten projekt przykuje uwagę twojego klienta. A to wszystko dzięki zabawnemu zdjęciu psa, w czapce kurierskiej i przesyłką w łapkach. Na przesyłce zostały umieszczone najważniejsze dane twojej firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie, a nad nim znalazł się żółty pasek z nazwą przedsiębiorstwa. Całość, jest humorystyczna i na pewno zwróci uwagę każdego szukającego dobrej firmy kurierskiej.

Z ŻYRAFĄ PRZEZ ŻYCIE

Wizytówka została podzielona na dwie części. Po lewej stronie, na zielonym trapezie znajdziemy najważniejsze dane firmy, takie jak: telefon, stronę internetową i adres mailowy. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie kuriera niosącego żyrafę. Sugeruje ono, że dla tej firmy, nie ma rzeczy których nie da się przewieźć. A przesyłki niestandardowe nie sprawiają żadnego problemu.

Pokaż: