Wizytówki - Turystyka Strona 2

Pokaż:

BIAŁY DZWONEK HOTELOWY

Fioletowy tło wizytówki z pewnością wybije się spośród innych z ten branży. Nie ma wątpliwości, że projekt ten dotyczy branży hotelowej. Grafika dzwonka może również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką.

ŁÓŻKO HOTELOWE

Ciemne tło tyłu projektu sprawia, że widoczna staje się centralnie umieszczona grafika podwójnego łóżka hotelowego. Wygodnie łóżko to podstawa dobrego hotelu, a to widać na przedstawionej grafice. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu jest jasna co pozwala na widoczne wypisanie wszystkich niezbędnych danych teleadresowych.

BIAŁY DUŻY BUDYNEK

Zielone tło pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Przedstawia ona duży budynek, który z pewnością jest hotelem. Świadczy o tym różowa literka obok budynku. Po prawej stronie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie po prawej stronie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY KLUCZ DO POKOJU

Niebieskie tło i biały pas przez środek projektu, na którym mieści się grafika klucza kojarzy się nam z wynajmem pokoi. Warto posiadać taka wizytówkę gdyż nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebowali gdzieś wyjechać. Z przodu projektu pod grafika, jasną i prostą czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe

BIAŁA CHOINKA

Czarne tło z pewnością wyróżni się spośród innych z ten branży. Świetnie pasuje do niego biała grafika choinki, która kojarzyć się może z wyjazdem poza miasto. Na takim wyjeździe dobrze jest mieć zapewniony nocleg. Grafika może tez zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką

NADMORSKA PLAŻA

Grafika jaka została tłem wizytówki z pewnością kojarzy się z wypoczynkiem. Jednak na takim wypoczynku trzeba gdzieś wygodnie przenocować. A to z pewnością oferuje Twój hotel. Kolorowa wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom. Przednia strona wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle

ZIMOWA KOMPOZYCJA

Oszronione deski jakie są tłem wizytówki z pewnością przyciągają uwagę. Dodatkowo po prawej stronie projektu została umieszczona zimowa kompozycja kwiatowa. Może ona nasuwać skojarzenia związane z zimowym wypadem na narty, a tam trzeba gdzieś przenocować. Z przodu projektu został umieszczony jasny pasek, na którym wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

DZWONEK HOTELOWY

Jasne tło i centralnie umieszczona grafika dzwonka hotelowego bez wątpienia kojarzy się z jedną branżą. Z tym projektem zostaniesz zapamiętany. Pod nią swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu posiada powtórzoną grafikę dzwonka, a pod nią zostały umieszczone wszystkie dane teleadresowe.

FIOLETOWY GLOB

Jasne, delikatne tło sprawia, że przyjemnie patrzy się na ten projekt. To ważne jeżeli mamy do czynienia z branżą turystyczną i chcemy spędzić udany wypoczynek. Tył wizytówki pozwala na umieszczenie kojarzącej się grafiki, a obok niej nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób po prawej stronie wizytówki.

NIEBIESKI GLOB Z PALMAMI

Ciekawy podział jaki został zastosowany z tyłu wizytówki sprawia, że projekt wybija się spośród innych z tej branży. Mała niebieska grafika nasuwa skojarzenia z branżą turystyczną. Na białym pasku pomiędzy niebieskimi polami umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie na białym polu wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

BŁĘKITNY GLOB ZIEMSKI

Granatowe tło idealnie pasuje do bledszej grafiki globu. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się z jedną branżą. Jest nią oczywiście branża turystyczna. Prosty i nienachalny projekt z pewnością zostanie zapamiętany przez twoich klientów. Przednia część wizytówki po prawej stronie posiada dużą grafikę globu natomiast poniżej w widoczny sposób umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

PTAK Z GLOBEM W DZIOBIE

Błękitne tło, na którym umieszczony jest niebieski ptak, który trzyma w dziobie glob ziemski od razu kojarzy się nam z branżą turystyczną. Patrząc na ten projekt zaczynamy marzyć o wymarzonym urlopie, na którym to poczujemy się wolni jak ptak. Przednia część projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY GLOB NA JASNYM TLE

Białe tło idealnie pasuje do czarnej centralnie ułożonej grafiki globu. Kula ziemska sprawia, że kojarzy się ona z dalekimi podróżami. Z tym biurem podróży możemy zajrzeć do każdego krańca na ziemi. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie u góry wizytówki nazwy firmy, a poniżej pozostałych danych teleadresowych.

NADMORSKI KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia piaszczystą plażę i lecący na niebie samolot. Grafika ta od razu nasuwa skojarzenia związane z urlopem i udanymi wakacjami. Z tym biurem podróży z pewnością zaliczysz udane wakacje. Przednia część projektu zawiera wszystkie potrzebne dane teleadresowe umieszczone u dołu strony, natomiast powyżej wpiszesz nazwę firmy.

BIAŁA KULA ZIEMSKA

Jasno zielone tło sprawia, że stajemy się wyciszeni. A o to chyba chodzi jeżeli chcemy spędzić udany urlop. Projekt ten sugeruje, że z tą agencją turystyczną urlop będzie należał do udanych. Biała grafika umieszczona w centralnej części tyłu projektu może zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich pozostałych danych teleadresowych.

BŁĘKITNE PALMY

Niebieskie intensywne tło bardzo dobrze komponuje się z centralnie umieszczona czarną grafiką. Przedstawia ona palmy, które sprawiają, że nasuwają się nam skojarzenia związane z urlopem. Z tą wizytówką z pewnością przyciągniesz rzeszą klientów. Przednia część projektu pozwala na czarnym tle umieścić wszystkie dane teleadresowe a grafika po lewej dopełni kompozycję.

KOLOROWY MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia malowniczy krajobraz, który pozwala nam pomarzyć o spokojnych wakacjach. Z tą agencją spełnisz swoje marzenia i udasz się w fascynujące miejsce. Przednia część projektu zawiera tło, które było wykorzystane również z tyłu. Projekt został wzbogacony o niebieski pasek, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

BRĄZOWA KROWA NA BIAŁYM TLE

Rysunek przedstawiony na białym tle od razu nasuwa skojarzenia z konkretną branżą. Bez wątpienia chodzi o agencję agroturystyczną. Z tą firmą możesz poczuć bliski kontakt z przyrodą, którego brakuje w dużych miastach. Przednia część wizytówki zawiera charakterystyczną grafikę, a po prawej stronie miejsce na dane teleadresowe.

CZERWONE SŁOŃCE NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego czerwonych elementów. Grafika przedstawiająca słońce i pola kojarzy się z nam z odpoczynkiem w cichym i przytulnym miejscu. Może ona również zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie w widoczny sposób danych teleadresowych.

KŁOSY ZBÓŻ

Zielone tło, na którym znajdują się kłosy zbóż nasuwają skojarzenia związane z agroturystyką. Kolor tła działa na odbiorcę uspokajająco i sprawi, że wybierze Twoją ofertę. Grafika nasuwa skojarzenia z malowniczymi krajobrazami jakie możemy zobaczyć. Przednia część wizytówki po lewej stronie posiada miejsce na umieszczenie danych teleadresowych, a grafika po prawej dopełni całość kompozycji.

BIAŁY GLOB

Ciemno niebieskie tło pozwala na wyeksponowanie białej grafiki. Przedstawia ona glob ziemski złapany na lasso. Nasuwa to skojarzenia, że wybierając to biuro możesz liczyć na zdobycie świata i odkrycie ciekawych zakątków. Nad liną obok grafiki umieścisz nazwę swojego biura. Przednia część projektu została wzbogacona o pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKA MAPA ŚWIATA

Ciemno niebieskie tło, a na nim znajdująca się w bledszym kolorze mapa świata nasuwa skojarzenia związane z podróżami. Z tym biurem podróży jesteś w stanie dotrzeć do każdego miejsca na ziemi. Przednia część projektu również posiada mapę świata, od której odchodzą białe prostokąty, na których umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

NIEBIESKA KULA ZIEMSKA

Jane tło na którym umieszczona została niebieska grafika globu i samolotu sprawia, że kojarzy się nam to z dalekimi wyprawami. Kula ziemska sprawia, że zaczynamy marzyć i planować urlop. Obok grafiki jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenia nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych u dołu projektu.

CZERWONY SAMOLOT

Tył projektu, mimo iż jest dwu kolorowy z pewnością zapadnie w pamięć. Czerwony samolot za którym ciągnie się czerwony element sprawia, że grafika kojarzy się nam z dalekimi podróżami i nie odkrytymi zakątkami ziemi. Przednia część wizytówki to nieco pomniejszona charakterystyczna grafika i wplecione wokół niej wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

Pokaż: