Wizytówki - Turystyka Strona 3

Pokaż:

ŁÓDKA NA MORZU

Tył wizytówki to grafika przedstawiająca krajobraz, który pobudza nasza wyobraźnię i zaczynamy myśleć o upragnionym urlopie. Rysunek sprawia, że z tą agencją turystyczną możemy doświadczyć wielu emocjonujących wrażeń. Przednia część projektu jest taka sama jak i tył, z tym że zostały umieszczone wszystkie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób.

WYKROPKOWANA MAPA

Jasno błękitne tło idealnie pasuje do branży jaką reprezentuje. Wykropkowana mapa może świadczy, że z tym biurem jesteśmy w stanie zajrzeć do każdego zakamarka na ziemi. Przednia część wizytówki to pomniejszona mapa pod którą umieścisz nazwę firmy w widoczny sposób. Fioletową czcionką u dołu projektu wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

PALMA NA PIASKU

Żółte tło i kolorowa dorodna palma sprawia, że zaczynamy myśleć o wymarzonym urlopie. Grafika idealnie pasuje do profesji z jaką jest związany projekt. Ciekawe kolory sprawią, że zostanie on w pamięci klientów przez długi czas. Przednia część projektu zawiera w sobie pomniejszoną grafikę, która została użyta z tyłu, a pod nią wystarczającą ilość miejsca na wypisanie danych teleadresowych.

LECĄCE SAMOLOTY

Jasne, niebieskie tło idealnie pasuje do prezentowanej branży jaką są usługi turystyczne. Z tyłu projektu znajduje się biała wstęga, na której umieścisz nazwę firmy, a grafika samolotów dopełni kompozycji i pozwoli nam pomarzyć. Przednia część wizytówki to powtórzona biała grafika, a obok niej po prawej stronie niebieską czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

FIOLETOWE GÓRY

Ta wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom, gdyż przedstawione na niej góry są w kolorze fioletowym. Tył projektu zajmuje tylko ciekawa grafika gór. Przód projektu jest taki sam jak tył. Ułożenie grafiki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób. Jasna i delikatna czcionka wybije się z ciemniejszego niebieskiego tła wizytówki.

NIEBIESKIE GÓRY

Ciekawa w odcieniach jednego koloru grafika przedstawiająca góry kojarzy się z dalekimi wyprawami. Kolory jakie zostały zastosowane w projekcie nie są przypadkowe, gdyż góry najlepiej prezentują się zimową porą. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie po lewej stronie danych teleadresowych, natomiast po prawej większa czcionką umieścisz swoje imię i nazwisko.

WALIZKA Z UBRANIAMI

Białe tło i ciekawe zdjęcie walizki z nie mieszczącymi się już rzeczami garderoby świadczy o długo planowanym wypoczynku. Tył wizytówki jest w orientacji pionowej natomiast przód w poziomej. Zdjęcie walizki znajduje się po lewej stronie co umożliwia umieszczenie danych teleadresowych po prawej stronie projektu.

PALMY NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została zaprojektowana w odcieniach jednego koloru. Nie ma wątpliwości, że związana jest ona z dalekimi podróżami. Palmy znajdujące się na tyle projektu mogą zastąpić logo twojej firmy. Przód wizytówki to pomniejszona grafika i trzy kolumny, w których to wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY SAMOLOT

Dwukolorowa wizytówka przyciągnie uwagę swoją delikatnością. Lecący samolot na tyle projektu odkrywa zieloną płaszczyznę, która może sugerować nowo odkryte miejsca na świecie. Pojawiające się białe pole daje możliwość wpisania nazwy firmy.
Przód podzielony na dwie części, które pozwalają na umieszczenie w widoczny sposób potrzebnych danych.

MAPA NA CZERWONYM TLE

Ciekawa, mocno nasycona wizytówka na pewno zapadnie w pamięć osobą, które ją otrzymają. Biała mapa na niebieskim tle sugeruje, że prezentowana działalność związana jest z podróżami. Tył wizytówki posiada czarny pasek, na którym można wpisać nazwę firmy.
Przednia część projektu zbliżona formą do tyłu, pozwala na umieszczenie danych teleadresowych jasną i prostą czcionką.

SŁOŃCE NA ZIELONYM TLE

Zielone pole jakie zostało przedstawione bardzo graficznie sugeruje, że mamy do czynienie z agroturystyką. Proste kolory i czysta forma projektu daje poczucie spokoju i odprężenia. Przód wizytówki wypełniony jest białym tłem co pozwala na wyraźne umieszczenie zieloną czcionką danych potrzebnych do zarezerwowania wymarzonego wypoczynku.

WALIZKA NA NIEBIESKIM TLE

Nie ma wątpliwości, że grafika walizki skojarzy się z udanymi podróżami. Niebieskie tło może sugerować niebo jakie oglądamy zza okien samolotu. Żółte rogi wizytówki wyglądają jak wykończenie rogów walizki. Przód został zaprojektowany tak, aby każdy element znajdujący się na nim pasował do pozostałych. Jasną czcionką w kolejności wypiszesz potrzebne dane do kontaktu z Twoją firmą.

NIEBIESKIE PALMY

Interesująca i prosta grafika w odcieniach niebieskich może pobudzić naszą wyobraźnię. Nie ma wątpliwości, że nasze marzenia skupią się na urlopie i udanym wypoczynku. Nieco ciemniejszy przód spowoduje, że jasną czcionka wypiszesz potrzebne dane, a grafika palm po lewej stronie uzupełni kompozycję i posłuży jako ewentualne logo.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: