Plakaty Jednostronne - Zdrowie i uroda - Salon kosmetyczny

Materiały reklamujące salon kosmetyczny powinny zachęcać do zabiegów pielęgnacyjnych. Plakaty od Netprint gwarantują taki efekt, więc sprawdź proponowane grafiki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W kategorii plakatów dla salonów kosmetycznych znajdziesz całą masę zachęcających grafik. Wykorzystaliśmy zdjęcia modelek o świetlistej cerze i szerokim uśmiechu oraz zdjęcia świeżych kwiatów i wytworne motywy dekoracyjne. Większość wzorów jest utrzymana w bardzo kobiecych barwach, ponieważ panie stanowią zdecydowaną większość klienteli salonów piękności. Jednak mamy dla was także mniej sugestywne projekty, więc każdy wybierze coś odpowiedniego. A jeśli twój salon ma już swój branding, po prostu przyślij plik i zamów swój indywidualny plakat.
Czytaj więcej
Pokaż:

GRAFIKA I DUŻO INFORMACJI

Jeśli nie chcesz dużo wydawać na kampanię reklamową, ale jednak używać materiałów o większym zasięgu niż zwykłe ulotki czy wizytówki, to najlepszym wyborem będą plakaty. Można je umieszczać w oficjalnych miejscach na ogłoszenia, pobliskich sklepach albo innych punktach usługowych albo na swoim ogrodzeniu lub bezpośrednio na drzwiach firmy. Nasz szablon z białym tłem i wyrazistą grafiką oraz różowymi detalami to patent na ściąganie uwagi klientek, które dbają o wygląd i szukają salonu na poziomie.

INFORMACJA W PIĘKNEJ OPRAWIE

Plakat, który reklamuje usługi z zakresu pielęgnacji urody musi wyglądać elegancko i prestiżowo. Aby przyciągać kolejne klientki, musi też zachęcać do skorzystania z zabiegów upiększających. Nasz plakat ma wszystko czego potrzebuje twój salon. Na białym tle umieściliśmy grafikę, która ewidentnie sugeruje urodowe korzyści. Do tego cała powierzchnia daje możliwość umieszczenia sporej dawki treści, np. opisu usług. W nagłówku oddzielonym różową linią warto wpisać dane kontaktowe. Będą tu bardziej widoczne.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: