Plakaty Jednostronne - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Plakat reklamujący usługi zakładu fryzjerskiego musi zachęcać do metamorfozy i budować profesjonalny wizerunek fryzjera, a plakaty od Netprint to zapewniają.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Atrakcyjny model lub modelka z burzą loków lub modną fryzurką z ostrymi cięciami, a to wszystko oczywiście wykonane z imponująco lśniących włosów. Do tego piękna twarz i szeroki biały uśmiech. Ładne tło i dodatki graficzne w modnych barwach. To przykładowa i najczęściej wybierana warstwa graficzna plakatu reklamującego salon fryzjerski od Netprint, choć możliwości jest więcej. Na plakacie umieść krótką treść reklamującą twoje usługi i oczywiście dane kontaktowe salonu. Skuteczna reklama w większym formacie gotowa do realizacji.
Czytaj więcej
Pokaż:

TWOJA REKLAMA ROZJAŚNI OTOCZENIE

Jeśli chcesz powiesić swój plakat reklamowy w witrynie salonu, na budynku lub w najbliższej okolicy to z pewnością oczekujesz, że będzie się wyróżniał na tle otoczenia. Oczywiście, że tak. Zapewniamy, że pomimo czarnego tła, przekaz będzie wyraźny i zauważalny dla każdego, a to za sprawą efektownego zdjęcia pięknej modelki. Odpowiednie podświetlenie ujęcia oraz jej piękne włosy przykują uwagę każdej kobiety. Nie ma mowy, żeby taki widok wtopił się w otoczenie. Przeciwnie, plakat będzie je zdobił i rozjaśniał blaskiem, a dodatkowo będzie dowodem na to, że salon dba o estetykę na wysokim poziomie.

DUŻO TREŚCI I OBIETNICA

W przypadku wielu usług bardzo ważna jest ich wizualna oprawa. Nietrudno się domyślić się, że jest to szczególnie istotne w przypadku branży wszelkich usług upiększających dla kobiet. Reklama każdego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego musi przykuwać uwagę i zachwycać, tym bardziej, że panuje tu ogromna konkurencja. Nasz plakat doskonale wpisuje się w ten klimat, bowiem przyciąga uwagę piękną, karmelową kolorystyką i zjawiskowo wyglądającą modelką. Taka grafika nie umknie uwadze żadnej potencjalnej klientki.

PIĘKNA GRAFIKA TO SKUTECZNA REKLAMA

Proponujemy wersję plakatu, który będzie doskonałym nośnikiem twojej reklamy. Zawiera odpowiednią ilość miejsca na treść, w tym na dane kontaktowe i niewielki katalog usług albo opis zalet twojego salonu. Ale główną atrakcją tej grafiki jest piękna, uśmiechnięta modelka z wielką burzą blond loków, która od razu na pierwszy rzut oka zachęca do zapoznania się z ofertą salonu i do wizyty. I choć nie każda klientka ma warunki do takiej fryzury, nie każda także jej pragnie to jednak grafika wygląda bardzo zachęcająco i jest obietnicą pięknego wyglądu.

REKLAMUJ SIĘ WYGODNIE

Surowe, szare tło przypominające surowy beton i skośne położenie detali dekoracyjnych daje duże możliwości w zakresie przekazania sporej treści na reklamie. Można to wykorzystać na wygodne umieszczenie nazwy salonu lub firmy za pomocą czcionki dużych rozmiarów, aby utrwalić ją w głowach konsumentów. Można także zapełnić ją treścią opisującą zakres waszych usług oraz zalety, które was wyróżniają na rynku. Można także wstawić kod QR, który przenosi na stronę salonu, gdzie każdy zainteresowany znajdzie ważne informacje, np. cennik usług.

TAKIE METAMORFOZY SĄ MOŻLIWE!

Jeśli zastanawiasz się, jaka powinna być twoje reklama, spieszymy z pomocą. Mamy dla ciebie plakat, który wywołuje od razu bardzo celne skojarzenia, ale dodatkowo budzi w odbiorcy pozytywne emocje. Skierowany jest głównie do kobiet, więc idealnie sprawdzi się jeśli są one głównym celem działań marketingowych. Główny detal dekoracyjny czyli nasza modelka z bardzo efektowną fryzurą to coś, co jednocześnie przykuwa ich uwagę, a z drugiej szybko staje się obietnicą dobrze wykonanej usługi i metamorfozy.

NAJLEPSZE USŁUGI TYLKO U NAS!

Najlepsze usługi tylko u nas!

ZACHĘCAMY I INFORMUJEMY

Plakat reklamowy to jeden z punktów twojej strategii marketingowej, która ma ściągnąć do twojego salonu nowe klientki? Jeśli tak, to nasza grafika spełni twoje wymagania. Propozycja ma wszystko, czego tu trzeba. Wizerunek zadbanej, pięknej modelki zachęca i daje pozytywne skojarzenia. Konsumentki chętniej kierują swoje kroki tam, gdzie króluje estetyka na wysokim poziomie. Oprócz sugestywnej grafiki na plakacie jest mnóstwo miejsca na kluczowe informacje, a całość dobrze widoczna na białym tle.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: