Plakaty Jednostronne - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Plakat reklamujący usługi zakładu fryzjerskiego musi zachęcać do metamorfozy i budować profesjonalny wizerunek fryzjera, a plakaty od Netprint to zapewniają.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Atrakcyjny model lub modelka z burzą loków lub modną fryzurką z ostrymi cięciami, a to wszystko oczywiście wykonane z imponująco lśniących włosów. Do tego piękna twarz i szeroki biały uśmiech. Ładne tło i dodatki graficzne w modnych barwach. To przykładowa i najczęściej wybierana warstwa graficzna plakatu reklamującego salon fryzjerski od Netprint, choć możliwości jest więcej. Na plakacie umieść krótką treść reklamującą twoje usługi i oczywiście dane kontaktowe salonu. Skuteczna reklama w większym formacie gotowa do realizacji.
Czytaj więcej
Pokaż:

NAJLEPSZE USŁUGI TYLKO U NAS!

Najlepsze usługi tylko u nas!

ZACHĘCAMY I INFORMUJEMY

Plakat reklamowy to jeden z punktów twojej strategii marketingowej, która ma ściągnąć do twojego salonu nowe klientki? Jeśli tak, to nasza grafika spełni twoje wymagania. Propozycja ma wszystko, czego tu trzeba. Wizerunek zadbanej, pięknej modelki zachęca i daje pozytywne skojarzenia. Konsumentki chętniej kierują swoje kroki tam, gdzie króluje estetyka na wysokim poziomie. Oprócz sugestywnej grafiki na plakacie jest mnóstwo miejsca na kluczowe informacje, a całość dobrze widoczna na białym tle.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: