Plakaty - Zdrowie i uroda - Wizaż

Każdy biznes wymaga odpowiednich form reklamy, które zwiększą szanse powodzenia na rynku i sprawią, że pozyskiwanie nowych klientów nie będzie stanowiło kompletnie żadnego problemu. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane plakaty reklamowe dla firm oferujących usługi wizażu. Posiadamy materiały dopasowane pod potrzeby salonów kosmetycznych, które chcą odnieść sukces na rynku i wyróżnić się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat to obecnie bardzo skuteczna i popularna forma reklamy i promowania biznesu. Jesteśmy w stanie z myślą o naszych klientach przygotować dobrej jakości materiały reklamowe, które znakomicie wpasują się w oczekiwania. Gwarantujemy bardzo dobre wykonanie wszystkich oferowanych materiałów i zapewniamy, że plakaty będą stanowiły wizytówkę firmy. Same projekty plakatów dostępnych s naszej ofercie są wykonane przez doświadczonych grafików. W razie potrzeby możemy również nanieść modyfikacje na projekt, aby ten jeszcze lepiej spersonalizować pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa, które działa na rynku.
Czytaj więcej
Pokaż:

WIDOCZNY Z DALEKA

Myślisz, że czarny plakat nie będzie wystarczająco widoczny? Będzie doskonale widoczny, a to za sprawą wyrazistego różu, który na nim króluje. Różowy pyłek i pędzelki do makijażu od razu wskażą konsumentce temat przekazu, a zarazem wywołają przyjemne, estetyczne odczucia. Ta atrakcyjna dla oka i zachęcająca reklama sprawi, że w twoim salonie pojawi się wiele nowych klientek, które będą ciekawe proponowanej metamorfozy. Za pomocą tego plakatu zbudujesz wizerunek swojej firmy, która będzie postrzegana jako profesjonalna, zgodna z trendami modowymi i warta uwagi, a to niebywały kapitał na drodze do rozwoju.

MOC CZERWONYCH UST

Zmieniają się trendy modowe w branży odzieżowej, ale nie tylko. Taką samą zmiennością rządzi się także branża wydruków okazyjnych i reklamowych. My podążamy z modą, dlatego mamy dla was nowoczesny wzór na plakat reklamowy dla salonu kosmetycznego lub salonu wizażu. Minimalistyczny plakat z geometrycznymi formami robi wrażenie i zachwyca wszystkie zwolenniczki tego trendu, natomiast czerwone usta od razu naprowadzają na tematykę oferty i stanowią detal, który mocno pozostaje w pamięci potencjalnej klientki.

BĄDŹ WIDOCZNA Z DALEKA

Jeśli prowadzisz salon oferujący manicure i inne zabiegi urodowe to z pewnością masz świadomość, jak wielka konkurencja panuje w tej branży. W ostatnim czasie salony tego typu licznie pojawiały się na rynku i dziś są za każdym rogiem. Dlatego też musisz się czymś wyróżniać, żeby klientki wybierały właśnie twój punkt, a najlepszym sposobem będzie wyrazista, ciekawa reklama. Z naszą grafiką masz spore szanse, bowiem róż, który tu wiedzie prym będzie widoczny z daleka, zwłaszcza tak osadzony na śnieżnobiałym tle.

Z MODĄ POD RĘKĘ

W zawodzie wizażystki moda odgrywa bardzo ważną rolę, bowiem wymaga się od niej tworzenia makijażu i wizerunku zgodnego z obowiązującymi trendami. Ale oprócz tego klientki zwracają także uwagę na wygląd samej wizażystki, salonu oraz reklamy. Wiemy, że panie mają wnikliwe oko i nie umknie im żaden szczegół, dlatego stworzyliśmy dla ciebie efektowny plakat z modną grafiką. Pełno tu różu, wrzosu i fioletu, ale w modnej, nieco zamglonej i pastelowej odmianie, a to wszystko zostało połączone z ciemnym brązem.

TEGO BLASKU NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Czasami zapominamy, że mniej znaczy lepiej. To z pewnością tendencja, która wkradła się w dziedzinę tworzenia reklam. Na szczęście teraz pojawił się zupełnie odwrotny trend i dzięki temu możemy zachęcić was do skorzystania z tej minimalistycznej, ale jakże modnej grafiki. Na plakacie w takiej oprawie można zmieścić dane kontaktowe i nazwę salonu, a przy tym mieć pewność, że nie zginą one pomiędzy innymi detalami graficznym. Pomimo minimalizmu całość prezentuje się bardzo efektownie, modnie, po prostu pięknie.

POWRÓĆMY DO KLASYCZNEJ BIELI

Po latach królowania w reklamie papuzich kolorów i prześcigania się, kto bardziej razi konsumenta barwami, nadszedł czas na zmianę trendu. Teraz do głosu w wielu dziedzinach, od mody odzieżowej po dekorację wnętrz, dochodzi klasyka. Stawiamy na większy minimalizm w detalach i stonowane kolory. I co ciekawe, to się podoba. Przykładem jest ten wariant graficzny plakatu reklamowego. Niby tylko biały, ale bardzo widoczny, wytworny i uporządkowany. Dobra zapowiedź usług kosmetycznych na najwyższym poziomie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: