Plakaty Jednostronne - Zdrowie i uroda - Stylista

Stylista to brzmi dumnie i efektownie, ale też zobowiązuje do ciągłego udowadniania swojej znajomości trendów estetycznych, również w zakresie doboru materiałów reklamowych.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Znajomość zasad modnego wizerunku stylista musi na co dzień udowadniać zarówno swoim wyglądem, jak i aranżacją wnętrz firmowych czy kampanią reklamową. W tym ostatnim elemencie działalności biznesowej możemy ci pomóc. U nas znajdziesz specjalną kategorię plakatów reklamowych, stworzonych specjalnie dla stylistów. Akcenty modowe, trendy kolorystyka i nowoczesna oprawa graficzna, to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach. Ty znasz się na modzie, a my wciąż podążamy za najnowszymi tendencjami rynku. Razem stworzymy skuteczną reklamę.
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA AKWARELAMI MALOWANA

Plakaty salonów zajmujących się stylizacją zdobią zwykle piękne twarze. Tyle, że przeważnie są to fotografie, na których pozują modelki. Mają starannie ułożone fryzury i nienaganne, profesjonalne makijaże. Takie grafiki na pewno sugerują, że specjalistka zna się na swojej robocie i spod jej ręki wychodzą same takie piękności, ale mogą też trochę onieśmielać. Nasza piękność to akwarelowy obraz w cudnych kolorach, który przyciąga wzrok i budzi same pozytywne emocje. I dowodzi twojego smaku, wyczucia stylu oraz poczucia piękna.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: