Wizytówki - Korepetycje

Wybij się z tłumu, wyjdź przed szereg przewidywalnej w działaniach konkurencji i, już na starcie, udowodnij, że to Ty stosujesz najbardziej skuteczne metody, że we wzorcowy sposób zaskarbiasz sobie uwagę odbiorców i celująco przekazujesz swoim podopiecznym istotne informacje. Stwórz własne wizytówki i przenieś korepetycje na nowy poziom!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Udostępniamy Ci proste w obsłudze, nowoczesne i intuicyjne narzędzie pozwalające na samodzielne kreowanie tematycznych wizytówek, Dzięki naszemu programowi, korzystając z atrakcyjnych formatów i wzorów, już w kilka chwil stworzysz personalny format wizytówki korepetytora – praktycznej ulotki informacyjnej, której kształt i treść staną się najlepszą reklamą Twojej działalności.

Oferujemy nie tylko praktyczne narzędzie do stworzenia osobistej, zawierającej dane kontaktowe, logo i krótki slogan, poręcznej miniulotki, ale i możliwość zamówienia profesjonalnego wydruku wizytówek w atrakcyjnych cenach. Wszystko to bez wychodzenia z domu i z gwarancją najwyższej jakości oraz znaczącej poprawy siły przebicia w branży korepetycji.
Czytaj więcej
Pokaż:

GRAFICZNA ZACHĘTA DO NAUKI

Kiedy uczeń potrzebuje dodatkowych lekcji, z pomocą przychodzisz ty. Jednak osób dających zawodowo korepetycje jest sporo i trzeba się czymś wyróżniać, żeby przyciągnąć do siebie klientów. Nasza grafika jest bardzo sugestywna dzięki symbolicznym rysunkom, ale także dzięki wesołemu odcieniowi niebieskiego, który nastraja bardzo optymistycznie i budzi zaufanie. Jest energia i jest nadzieja, że lekcje przyniosą oczekiwane efekty.

MATEMATYCZNIE I KOLOROWO

Oto idealna wizytówka dla wszystkich udzielających korepetycji z matematyki oraz tych, którzy sprzedają trójwymiarowe modele geometryczne. Bajecznie kolorowy model przyciąga wzrok, co jest cechą niezwykle istotną. Zadbano o to, by egzemplarz był stworzony z najwyższej jakości papieru, dzięki czemu charakteryzuje go ponadprzeciętna trwałość i wytrzymałość. Wizytówka jest niebanalna, na tym wszak polega jej siła. Mimo zastosowania wielu kolorów i printów umieszczone na niej napisy są świetnie widocznie. Okazuje się, że geometryczne wzory potrafią być barwne i niezwykle interesujące. Warto postawić na ten właśnie model, tym samym trafiając do nowego grona klientów!

TRZY ZLEWKI

Ta wizytówka ma szare tło. Na samej górze zapisane jest imię i nazwisko, niżej umieszczona jest grafika trzech zlewek chemicznych. W trzech kolorowych prostokątach, białą czcionka zapisane są wszelkie niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki została powtórzona grafika trzech, kolorowych zlewek.

CZARNY MIKROSKOP

Na dwóch końcach wizytówki poprowadzone są zielone paski. Środek ma białe tło. Na nim czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres, czy e-mail. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika przedstawiająca czarny mikroskop oraz dane osobowe korepetytora.

KOLBA DO DESTYLACJI

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. Z prawej strony, tło jest szare. Na nim, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z lewej strony tło jest białe. Na nim znajduje się branżowa grafika naczynia chemicznego, a pod nim umieszczone są dane osobowe. Kolba znajduje się również na odwrocie wizytówki.

GŁOWA NA POMARAŃCZOWYM TLE

Z prawej strony wizytówki oraz na jej odwrocie znalazła się branżowa grafika przedstawiająca ludzką głowę z prześwietlonym mózgiem, na pomarańczowym tle. Na środku wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W lewym górnym rogu umieszczone zostały dwa paski, na których wypisane są dane osobowe.

MORSKIE MOLEKUŁY

Tło wizytówki jest jasnozielone. Z prawej strony ciemniejszym odcieniem zieleni zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe, oraz osobowe. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca molekuły. Podobna grafika znalazła się na odwrocie wizytówki wraz z danymi osobowymi.

OTWARTA KSIĘGA

Wizytówka ustawiona jest w orientacji poziomej. Dolna część zaprojektowana została tak, aby branżowa grafika mieściła się razem z danymi osobowymi. Wyżej w szarych, wyróżniających się paskach, białą czcionką wypisane zostały takie informację, jak numer telefonu czy adres. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika.

MODEL ATOMU

Wizytówka pokryta jest szarym kolorem. Na dole umieszczony został biały pasek, na którym czerwoną czcionką można zapisać np. rodzaj korepetycji. Z prawej strony wizytówki, białą czcionką wypisane są dane osobowe, adres, numer telefonu oraz dane internetowe. Z prawej strony umieszczona jest grafika modelu atomu.

MOLEKUŁY

Udzielasz korepetycji z fizyki i potrzebujesz wizytówki? Ten projekt zrobiliśmy specjalnie dla Ciebie. Tematem przewodnim tej wizytówki jest ciekawa grafika przedstawiająca model cząsteczki, na okrągłym, turkusowym tle. Całość wizytówki została pokryta różowym tłem. Obok grafiki znalazło się miejsce na twoje imię i nazwisko, a poniżej każdy znajdzie twoje dane teleadresowe.

CZĄSTKA W ZLEWCE

Dzięki zastosowanej w tej wizytówce grafice, spokojnie twój potencjalny klient wybierze właśnie ciebie. W białym kole znalazła się ciekawa grafika zlewki, w której znajduje się model cząsteczki. Od loga poprowadzony został fioletowy pasek, na którym, białą wyraźną czcionką zostały wypisane niezbędne dane osobowe i kontaktowe. Na odwrocie, na turkusowym tle została powtórzona ta niesztampowa grafika.

STOŻEK

Jesteś matematykiem, udzielasz korepetycji lub po prostu chciałeś mieć wizytówkę z elementami geometrii? To projekt dla ciebie. Z przodu wizytówka została oblana turkusowym tłem. Na niej w pionie tak, aby wszystko było czytelne zostały umieszczone m.in. dane teleadresowe, oraz ciekawe, geometryczne logo. Przedstawia ono stożek, oraz sposób na obliczenia jego objętość.

PRZYBORY MATEMATYCZNE

Ciekawy projekt wizytówki, na pewno sprawi, że klienci chętniej po niego sięgną niż po inny z tej branży. Tłem tej wizytówki są jasne, poziome paski. Na nich, na ciemniejszych pasach zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Wyżej znalazły się dane osobowe, a całości projektu dopełnia ciekawa grafika przedstawiająca zeszyt i niezbędne przybory matematyczne.

BIAŁA KSIĘGA

Projekt tej wizytówki jest bardzo prosty, a dzięki temu przejrzysty. Wizytówka została pokryta wyraźnym, brązowym tłem. Na górze zostało zaprojektowane miejsce na logo, którym może być umieszczona tam jasna księga. Poniżej, jasną i wyraźną czcionką zostały wypisane dane takie jak: imię i nazwisko, numery telefonów, adres, czy e-mail.

ŻÓŁTA LAMPKA

Tło tej wizytówki zostało pokryte głębokim czerwonym kolorem. Żółte elementy, które tutaj występują, świetnie wybijają się z tego mocnego tła, dzięki czemu cały projekt jest bardzo czytelny. Z prawej strony znalazła się grafika żółtej lampki. Z lewej zaś strony wypisane zostały niezbędne dane kontaktowe, a u góry umieszczona została nazwa firmy.

GRAFIKA OKULARÓW

Dzięki zastosowaniu dwóch kolorów, wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. U góry, na żółtym tle została umieszczona grafika, mogąca służyć jako logo. Przedstawia ona niebieskie okulary, symbol mądrości i wiedzy. Obok znalazły się dane osobowe. Poniżej na niebieskim tle zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

ZIELONA WSTĄŻKA

Ciekawa gra kolorów w tej wizytówce na pewno pozwoli zdobyć kliku nowych klientów. Na ciemno zielonym tle, z prawej strony delikatną, aczkolwiek wyraźną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Do projektu włączono również grafikę zielonej wstążki, na którą zostały wpisane dane osobowe właściciela wizytówki.

CZAPKA ŻAKA

Jesteś studentem i dorabiasz udzielając korepetycji? Przygotowujesz maturzystów do egzaminu dojrzałości, lub po prostu dajesz korepetycje? Ten projekt stworzyliśmy specjalnie dla ciebie. Nic tak dobrze nie kojarzy się ze studiami jak czapka studencka, dlatego to właśnie ona znalazła się w tym projekcie. Poniżej na ciemnozielonym tle zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe i osobowe.

ŻÓŁTY SZLACZEK

Tą wizytówkę wyróżnia prostota i minimalizm. Na białym tle zostały umieszczone czarne elementy, na które składają się wszelakie dane, od osobowych po adresowe i telefoniczne. Nad nazwą firmy lub imieniem i nazwiskiem została umieszczona żółta grafika szkolnego szlaczka. Dzięki temu, projekt z nudnego biało-czarnego zmienia się w żywą kompozycję.

OTWARTA KSIĄŻKA

Żółte intensywne tło i otwarta książka, z której wylatują kolorowe litery od razu kojarzy się z nauką i wiedzą. Grafika umieszczona z tyłu wizytówki może posłużyć jako logo Twojej działalności. Nieco jaśniejszy przód wizytówki sprawi, że dane teleadresowe będą widoczne,a kolorowa książka dopełni całości projektu.

ZDJĘCIE BIURKA Z GÓRY

zdjęcie na tyle wizytówki pokazuje dwie osoby, którym widać tylko ręce i biurko pełne papierów i materiałów dydaktycznych. Pozwala to na skojarzenia związane z pracą i nauką. Przód projektu został nieco wybledzony po to, aby dane teleadresowe nie zlewały się z zamieszczonym tłem. Po prawej stronie prostą i ciemną czcionką wypiszesz potrzebne informacje.

DZIECKO W OKULARACH

Pozioma wizytówka ze spadającymi literami i zamyślonym dzieckiem kojarzy się z nauką. Tło, na którym umieszczona jest dziewczynka i kolorowe litery przypomina szkolne mury, w których odbywamy naukę. Przód wizytówki jest odbiciem lustrzanym tyłu. Zdjęcie po lewej stronie pozwala na swobodne umieszczenie istotnych danych teleadresowych potrzebnych dla Twoich klientów.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: