Wizytówki - Logopeda

Wdzięcznie i dźwięcznie zaprezentują Twój profil i wyraźnie podkreśla atuty, dzięki którym wybijasz się na tle konkurencji. Bez fałszywych tonów, sygmatyzmu i rotacyzmu, za to z dużą pewnością siebie, stuprocentowym poziomem zrozumienia i nienaganną dykcją pomogą dotrzeć do osób zainteresowanych współpracą z profesjonalnym logopedą.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W tym wyjątkowym, wymagającym ogromnej wiedzy i pracowitości zawodzie liczy się nie tylko merytoryczna baza, cierpliwość i umiejętność zaangażowania drugiej strony do systematycznej pracy, ale i otwarta, pełna zrozumienia postawa na problemy innych, kreatywność i innowacyjność. Współpracując z osobami w różnym wieku – dobrze jest (podpierając się sprawdzonymi metodami) dostosować do ich potrzeb i możliwości ćwiczenia i zalecane techniki. Kreatywność jest tu na wagę złota, a dotyczy ona zarówno metodologii, jak i sposobu dotarcia do potencjalnych podopiecznych.

Udostępniamy do twojej dyspozycji bezpłatne narzędzie – praktyczny kreator, za pomocą którego w kilka chwil stworzysz oryginalną wizytówkę logopedy. Wybierz najciekawszy szablon, wpisz krótką treść (dane kontaktowe, specjalizacja, chwytliwe hasło) i zleć nam wydruk gotowych kart. Postaw na oryginalność i zapadającą w pamięć, praktyczną reklamę, która szybko przekona do Ciebie osoby poszukujące naprawdę nietuzinkowego i skutecznego specjalisty.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZEKAZ CZYTELNY I EFEKTOWNY

Ładna dykcja i poprawnie wypowiadane głoski to umiejętność, którą jedni mają naturalnie od urodzenia, a inni muszą ją u siebie wykształcić i wyćwiczyć. Jesteś specjalistą w pomocy dla takich osób i na pewno znasz się na swoim fachu, ale warto także zadbać o zachęcającą reklamę twojego gabinetu. Mamy ciekawą propozycję, która za pomocą znaków graficznych zachęca do kontaktu. Wielobarwne literki wyglądają bardzo atrakcyjnie i przykuwają uwagę, co z pewnością przyciągnie do ciebie klientów chcących poprawić jakość swojej wymowy.

SZEROKA GAMA ZASTOSOWAŃ

Wielokolorowa mozaika trochę w stylu art-deco, która przyciąga mocno wzrok. Po przyjrzeniu widać, że składają się na nią ludzkie postacie. Taki wzór będzie zdecydowanie pasował do wszelkiego rodzaju działalności usługowej skierowanej bezpośrednio do konsumentów. Barwny panel przykuje uwagę i zostanie w pamięci, natomiast sporych rozmiarów, białe pole tekstowe daje możliwość przekazania danych kontaktowych i zakresu usług w sposób niezwykle czytelny. Szablon pozwala na wpisanie tekstu w układzie pionowym albo poziomym.

SŁOWA MAJĄ ZNACZENIE!

W tym przypadku mamy do czynienia z modelem wizytówki, który w idealny sposób sprawdzi się w przypadku logopedy, tłumacza bądź też polonisty. Głównym elementem dekoracyjnym są tu wielobarwne litery, dzięki nim karnecik w ciekawy sposób wyróżnia się na tle innych. Można dzięki niemu podkreślić swój profesjonalizm oraz chęć ciągłego rozwoju. Widać bardzo wyraźnie, że powstał on z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu cieszy się obecnie tak dużą popularnością. Warto było postawić na sporą dawkę koloru – okazuje się, że to właśnie jest przepis na sukces!

TY WIESZ, JAK TO NAPISAĆ POPRAWNIE

Tylko właściwy rozwój człowieka daje możliwość osiągania celów oraz wszelkich założeń, które są dla niego istotne. Osobowość oraz podejście do życia kształtuje się już od małego, dlatego też poradnie psychologiczne, gabinety logopedyczne, przedszkola ogólnorozwojowe czy też żłobki są doskonałym miejscem dla pociech. Daj rodzicom możliwość wyboru miejsca, w którym szanse na prawidłowy rozwój powiększą się maksymalnie. Czas na Ciebie! Niech wizytówka będzie Twoją przepustką do kariery.

LOGOPEDYCZNIE POPRAWNA

Nie jeden rodzic chce jak najlepiej dla swoich pociech, dlatego też wszelkie firmy stawiające na dobro dziecka są stanowczo potrzebne. Jeśli pragniesz nieco usprawnić działalność swojej firmy, najlepszym sposobem na dotrzymanie kroku konkurencji będzie wybranie odpowiedniej wizytówki. Daj sobie szansę na rozwój nie zacznij osiągać sukces, uskrzydlając przy tym innych. Reklama w takiej formie będzie doskonała dla osób z branży logopedycznej, pediatrów oraz właścicieli żłobków.

SMAKOWITY LIZAK

Przód wizytówki został pokryty turkusowym tłem. Na nim, białą, widoczną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane osobowe oraz niezbędne informacje kontaktowe. Na odwrocie wizytówki została umieszczona ciekawa grafika. Przedstawia ona czerwony lizak, który może wzbudzać zainteresowanie, szczególnie, jeśli twoimi głównymi pacjentami są dzieci

USTA NA ŻÓŁTYM TLE

Dzięki swojemu tłu, wizytówka będzie widoczna z daleka i będzie przyciągać klientów. Na żółtym tle, czerwoną, kontrastową czcionką zostały wypisane: imię i nazwisko lekarza, nazwa przychodni, numery telefonów i adres przychodni. Powyżej, znalazła się grafika przedstawiająca czerwone usta, która mogą wskazywać na to, że zajmujesz się leczeniem zaburzeń mowy.

KOLOROWY ZEGAR

Wizytówka została oblana turkusowym tłem. Na jasnych paskach zostały zapisane niezbędne dane teleadresowe, po ich lewej stronie, w kolorowych kwadratach zostały umieszczone ikony informacyjne. Powyżej znalazło się miejsce na imię, nazwisko i specjalizację twojego pracownika. Obok, została umieszczona grafika kolorowego zegara.

KOLOROWE KÓŁKA

Na jasnopomarańczowym tle zostały umieszczone kolorowe elementy, co na pewno wpłynie na częstość oglądania i sięgania po tą wizytówkę. Na turkusowo zostały zapisane niezbędne dane teleadresowe. Na czerwono zaznaczono ikony graficzne oraz zapisane zostały dane osobowe. Wszystkie kolory występujące na wizytówce zostały podkreślone przez koła w tych samych kolorach.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: