Wizytówki - Szkoła prywatna

Są o niebo skuteczniejsze od szwendających się od kosza do kosza gazetek, trwalsze niż efemeryczne fiszki, bardziej zauważalne od billboardów wyrastających w gromadnych skupiskach. A do tego – są nietuzinkowe, czytelne, bardzo poręczne i niepowtarzalne. Po prostu – elitarne!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Niezastąpione na formalnych i niezobowiązujących spotkaniach, sprawnie wchodzące w rolę budzącego zainteresowanie materiału promocyjnego, zawierające skondensowaną, czytelną i atrakcyjną dla odbiorcy treść wizytówki najlepiej pełnią swoje nominalne funkcje, kiedy są mocno spersonalizowane, wyróżniające się, charakterystyczne i łatwo zapamiętywane. Wiemy o tym, dlatego w naszym serwisie umożliwiamy nie tylko zamówienie wydruku biletów biznesowych, ale i udostępniamy – całkowicie za darmo – intuicyjne narzędzie pozwalające na samodzielne stworzenie projektu takiej miniulotki.

Specjalnie dla właścicieli oraz pracowników prywatnych szkół przygotowaliśmy szereg tematycznych, nawiązujących do branży i bardzo atrakcyjnych wzorów – gotowych, ale umożliwiających dokonanie kreatywnej edycji szablonów. Wystarczy wybrać odpowiedni schemat, dostosować go do własnych potrzeb i wypełnić odpowiednią treścią – danymi kontaktowymi, krótką informacją o charakterze prowadzonej działalności, firmowym logo czy sloganem. Całą resztą – wydrukiem wskazanej ilości osobistych, prywatnych, niepowtarzalnych wizytówek szkoły prywatnej – zajmiemy się my.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŻÓŁTE WIADERKO

Tłem dla tej wizytówki jest zdjęcie przedstawiające dziewczynkę, która z żółtego wiaderka wypuszcza literki. Nawiązuje ona do nauki języka polskiego. Dlatego świetne nada się dla szkół. W prawym dolnym rogu, delikatną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W górnej części umieszczony został biały pasek z nazwą placówki.

ZLEWKA CHEMICZNA

Z prawej strony wizytówki, różową czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa placówki, jej adres, numery telefonu, strona internetowa, oraz adres e-mail. Z lewej strony znalazła się półprzezroczysta grafika zlewki chemicznej z płynem. Grafika wraz z nazwą placówki znalazła się również na odwrocie wizytówki.

UCZEŃ W MUNDURKU

Przód wizytówki jest w orientacji pionowej. Dół wizytówki jest czarny. Na nim, umieszczone zostały dwa żółte paski, w które wpisane zostały niezbędne dane telefoniczne i internetowe. Wyżej zapisana została nazwa placówki i jej adres. U góry, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca ucznia w mundurku.

BIAŁA CZAPKA ŻAKA

Jeśli wizytówka ma brązowe tło, to warto przełamać je białymi elementami. W tym wypadku, białą, delikatną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej umieszczono nazwę placówki, a całość dopełnia biała grafika, na która składa się czapka żaka oraz ozdobny ornament. Grafika znalazła się również na odwrocie.

DWA PIÓRA

Ta wizytówka jest prosta i elegancka. Czarne elementy umieszczone zostały na zielonym tle. Na dole wypisane zostały tylko najpotrzebniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, na grafice dwóch piór umieszczona została nazwa placówki. Taki sam układ grafiki i nazwy placówki został umieszczony na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKA CZAPKA

Tło tej wizytówki jest granatowe. Z prawej strony, białą czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres placówki, numer telefonu, strona internetowa i adres e-mail. Nad tymi danymi, żółtą czcionką umieszczona została nazwa placówki. Z prawej strony oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca niebieską czapkę żaka.

EKIERKA I OŁÓWEK

Dół wizytówki jest w kolorze ciemnozielonym. Na nim, białą, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, na jaśniejszym odcieniu zieleni, również na biało wypisane została nazwa placówki oraz umieszczono branżową grafikę przedstawiającą ołówek i ekierkę. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZAPKA STUDENTA

Wizytówka została oblana żółtym tłem. Na górze, jej część jest czarna. Pod nią umieszczona została branżowa grafika. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane, takie jak nazwa placówki, jej adres, numery telefonów, adres mailowy i strona internetowa. Na odwrocie została powtórzona nazwa placówki oraz grafika.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: