Wizytówki - Szkoła tańca

Utrzymane w bezpiecznym i zawsze wysoko cenionym standardzie, nowoczesne i nawiązujące do najmodniejszych trendów lub bajecznie kolorowe i temperamentne, korespondujące ze stylistyka kojarzoną z latynoamerykańskimi rytmami – niezależnie od tego, na jaką poetykę graficzną się zdecydujesz, wykonane przez nas wizytówki pięknie zaprezentują ofertę szkoły tańca i wprawią w ruch każdego, nawet najbardziej zatwardziałego „podpieracza” ścian.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Stawiamy na oryginalność, dlatego – propagujemy marketingowy freestyle. W naszym serwisie udostępniamy praktyczne, bardzo intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na samodzielne wykreowanie idealnej wizytówki dla szkoły tańca. Wystarczy wybrać jeden z tematycznych szablonów, dodać do niego odpowiednią treść (dane kontaktowe, specyfikacja, krótkie hasło promocyjne etc.), wskazać na rodzaj, format i ilość, a następnie – złożyć zamówienie. My puścimy drukarską machinę w ruch, podkręcimy tempo i przygotujemy profesjonalne wizytówki, które oddadzą indywidualny charakter Twojej firmy, skupią na sobie wzrok potencjalnych klientów i zrobią furorę wśród biznesowych partnerów.

Zapraszamy na parkiet konkursu tańca do reklamowych rytmów i gwarantujemy, że jury złożone z osób zainteresowanych nauką twista, tanga i walca wiedeńskiego wysoko doceni narzucony przez Ciebie rytm i szybko dołączy do wspólnych pląsów.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZAJĘCIA WBREW GRAWITACJI

Żeby wciąż pozyskiwać nowe klientki, które zajrzą na twoje zajęcia i być może zostaną na dłużej, musisz je w jakiś sposób zachęcić. Oczywiście, najważniejszy będzie kontakt bezpośredni, rozmowa i być może obserwacja treningu, ale nie bez znaczenia jest także reklama. My proponujemy ci wizytówki o bardzo oszczędnym, ale też wymownym wyglądzie. Na zdjęciu widać tancerkę, która wykonuje niesamowite figury, tak jakby nie było grawitacji i innych ograniczeń. I to będzie wyróżniać twoja reklamę, pokazanie nieograniczonych możliwości.

OPRAWA SZCZĘŚLIWYCH CHWIL

Każde wesele jest wyjątkowe i każde jest inne. To chwile na tyle uroczyste i ważne, że każda para pragnie, aby zostały zapamiętane przez gości na zawsze. Aby tak było, ważna jest między innymi oprawa wizualna i muzyczna, a to już wasze zadanie. Żeby jednak przyciągnąć do siebie klientów, trzeba się dobrze zaprezentować. Przyczyni się do tego nasza romantyczna i stylowa grafika, która z daleka emanuje pozytywną energią oraz zadowoleniem gospodarzy. Taki przekaz zachwyci wiele par i sprawi, że chętnie skorzysta z Twoich usług. Aby przyciągnąć do siebie klientów, trzeba się dobrze zaprezentować. Przyczyni się do tego nasza romantyczna i stylowa grafika, która z daleka emanuje pozytywną energią oraz zadowoleniem gospodarzy. Taki przekaz zachwyci wiele par i sprawi, że chętnie skorzystają z twojej oferty.

KOLOROWA DOSKONAŁOŚĆ

Niezwykle umiejętne połączenie barw kojarzących się powszechnie z radością i zabawą, do tego zaś rewelacyjne delikatne linie, przywodzące nieco na myśl motywy florystyczne – ten model wizytówek to zdecydowanie przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Jeśli prowadzisz szkołę tańca lub zajęcia gimnastyczne ten projekt jest dla Ciebie. Efekt finalny oczaruje, zachwyci i sprawi, że na ten niewielki blankiecik można będzie patrzeć godzinami. Postaw więc na kolory, które inspirują, wyróżnij się w niezwykle pozytywny sposób, spraw, by inni Cię zauważyli, poznali oraz docenili. Wielobarwna doskonałość to jest to!

TAŃCZĄCA PARA

Prowadzisz szkołę tańca nowoczesnego? Jeśli tak, to ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Z obu stron umieszczone zostało zdjęcie przedstawiające tańczącą parę. Z przodu zdjęcie pokryte zostało półprzezroczystym tłem, na którym znalazły się: nazwa szkoły, jej adres, numery telefonów, adres e-mail oraz strona internetowa.

HISZPAŃSKIE FLAMENCO

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa fotografia przedstawiająca tańczącą flamenco kobietę. Zdjęcie znajduje się na obu stronach wizytówki. Z przodu, w dolnej części umieszczony został biały pasek, na którym czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. W lewym górnym rogu umieszczono nazwę firmy.

ODPOCZYWAJĄCA BALETNICA

Z prawej strony wizytówki zostało zaprojektowane miejsce na wypisane nazwy firmy, jej adres, numery telefonu i dane internetowe. Z prawej strony oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa fotografia odpoczywającej baletnicy. Cała wizytówka jest prosta w przekazie i łatwo trafi do najwybredniejszych klientów.

KOBIETA W TAŃCU

Wizytówka, z obu stron oblana jest półprzezroczystym, turkusowym tłem. Z lewej strony umieszczone zostało branżowe zdjęcie przedstawiające kobietę w tańcu. Z prawej strony, białą czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa firmy, jej adres, numery telefonu oraz adres strony internetowe i e-mail. Na odwrocie wizytówki powtórzona została fotografia kobiety.

NOGI BALETNICY

Delikatne zdjęcie nóg baletnicy działa na naszą wyobraźnie w sposób spokojny i relaksujący. Tak też powinny kojarzyć się nam lekcje baletu. W tym projekcie został zastosowany ciekawy zabieg - przód wizytówki jest w orientacji poziomej, natomiast tył w pionowej. Żółto zielone pole pozwala na umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych do Twojej siedziby.

FIOLETOWA PARA NA JASNYM TLE

Ciekawa forma wizytówki wyróżnia ją na tle innych z tej branży. Pionowa forma projektu pozwala na umieszczenie ciekawej grafiki w prosty sposób. Tło tyłu wizytówki jest jasne i nie przytłaczające. Przód projektu został stworzony tak aby w lewym górnym rogu móc umieścić grafikę, która może posłużyć jako logo firmy. Pozostałe dane wypiszesz jasną czcionką na fioletowym tle w sposób ciekawy i zamykający projekt w ciekawą kompozycję.

MONOCHROMATYCZNA GRAFIKA

Ciemna, ale i prosta wizytówka szkoły tańca na pewno trafi do młodych osób, które wiedzą, że mniej znaczy więcej. Monochromatyczna grafika nie jest umieszczona centralnie, co nadaje jej charakteru. Na samym dole w wyraźny sposób, umieścisz dane swojej firmy. Niebieska czcionka, na bordowym tle wygląda interesująco, mimo dużego kontrastu.

TANCERZE W SALI GIMNASTYCZNEJ

Grupa osób znajdujących się na wizytówce jest zadowolona i uśmiechnięta, co powoduje, że ich energia spłynie na twoich potencjalnych klientów. Każdy będzie chciał uczęszczać na zajęcia w tej szkole tańca. Żywe kolory i kompozycja, stworzona tak, a żeby łatwo wyeksponować dane teleadresowe.

BALETNICA NA SALI GIMNASTYCZNEJ

Wizytówka przeznaczona jest dla szkół tańca i baletu. Zdjęcie baletnicy z sali gimnastycznej oddaje charakter zajęć w szkole, a to ważne byś był wiarygodny. Bez problemu na zdjęciu umieścisz nazwę firmy. Natomiast z tyłu wizytówki jest podzielony. Po lewej zdjęcie tancerki, po prawej ciemniejsze pole, kolorystycznie pasujące do całości, na którym umieścisz swoje dane.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: