Wizytówki - Szkoła muzyczna

Jak z nut wydrukujemy to, co Ty zaprojektujesz! Wystarczy, że skorzystasz z dostępnego w naszym serwisie kreatora wizytówek, wybierzesz wpadający w ucho podkład i dodasz do niego odrobinę rytmu w postaci krótkiego tekstu, wskażesz interesującą Cię skalę i ilość, a następnie – złożysz zamówienie na praktyczne wizytówki, które sprawnie wejdą w pozbawioną fałszu tonację i odnajdą się w roli reklamowego solisty Twojej szkoły muzycznej.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wizytówki są jak jazz – niektórzy nie są w stanie docenić ich urody i siły, ale one nic sobie z tego nie robią i (na przekór malkontentom) wciąż nie wychodzą z mody. Wbrew pozorom – i w odróżnieniu od innych form reklamowego przekazu – to właśnie one najmocniej skupiają na sobie uwagę i sprawdzają się w wielorakiej roli: karty biznesowej wręczanej partnerom w interesach, ulotki informacyjnej, materiału promocyjnego i wizerunkowego bileciku, Kluczem (nie tylko wiolinowym) jest design i poręczny rozmiar wizytówki, dzięki któremu te miniulotki nie trafiają masowo do koszy, ale na stałe zadomawiają się w portfelach osób zainteresowanych.

Postaw na kreatywność, sprawnie omiń fałszywe nuty i zaprojektuj spersonalizowany wzór wizytówki dla szkoły muzycznej. Nie ćwicz więcej nieskończonych, marketingowych pasaży i oszczędź sobie problemów z reklamowym rozstrojeniem. Zamiast tego – wybierz tonację, w której najlepiej się czujesz i w płynny, żywy sposób wypromuj profil swojej szkoły muzycznej.
Czytaj więcej
Pokaż:

DWIE NUTKI

Na górze wizytówki, czarną czcionką zapisana została nazwa placówki. Obok niej umieszczona została grafika czarnej nuty. Niżej na beżowym pasku, również czarną czcionką znalazły się wypisane najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Pomiędzy danymi umieszczona jest biała grafika nutki. Czarna nuta umieszczona jest również z tyłu wizytówki.

STYLOWY FORTEPIAN

Wizytówka z obu stron oblana jest granatowym tłem. Z przodu, z lewej strony białą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie danych telefonicznych, adresowych, internetowych oraz nazwę placówki. Całość dopełniona jest przez branżową grafikę, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CHŁOPIEC Z GITARĄ

Tło tej wizytówki jest w kolorze turkusowym. Na czterech białych paskach, czarną czcionką zapisane zostały takie dane jak: adres placówki, numer telefonu, adres e-mail i strona internetowa. Dane uzupełnione zostały czarnymi ikonami informacyjnymi. Nad paskami umieszczona jest nazwa placówki, a z prawej strony oraz z tyłu wizytówki znalazła się branżowa grafika.

KLAWISZE PIANINA

Biel, szarość i czerń sprawiają, że każdy projekt staje się ekskluzywny i poważny. Na czarno-szarych paskach, jasną czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Powyżej czarną, grubą czcionką zapisana została nazwa szkoły lub zespołu, a obok znalazła się grafika przedstawiająca klawisze pianina. Na odwrocie grafika została powtórzona.

GRANATOWY SAKSOFON

Dwa odcienie niebieskiego sprawiają, że ten projekt jest ciekawy i przyciąga uwagę. Jasne tło, zostało pokryte ciemniejszymi elementami. Pomiędzy dwiema granatowymi liniami zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy oraz logo, którym może być przedstawiony granatowy saksofon.

LATAJĄCA NUTKA

Dwa kolory użyte w tym projekcie sprawiają, że wizytówka podzielona jest na dwie części. Na dole, w czerwonym prostokącie, białą czcionką wypisane zostały dane kontaktowe, takie jak: adres, numery telefonów oraz dane internetowe. Powyżej, na żółtym tle została umieszczona grafika latającej nutki, obok której zapisana została nazwa firmy.

BIAŁO-CZARNE NUTY

Z przodu wizytówka została oblana czarnym tłem. Na nim, białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa szkoły lub zespołu. Na końcu białego paska znalazły się białe nuty. Druga strona wizytówki jest biała, a u tło uzupełnione zostało o czarne nuty. Całość jest prosta i bardzo przejrzysta.

CYMBAŁKI NA KOLOROWYM TLE

Pionowa wizytówka z cymbałkami na kolorowym tle od razy wprawia w dobry i pogodny nastrój. Projekt od razu mówi o branży z jaką jest związany. Tył wizytówki został zaprojektowany tak aby grafika mogła służyć za logo Twojej firmy. Przód natomiast ma możliwość umieszczenia od góry do dołu potrzebnych danych teleadresowych nie zasłaniając przy tym ciekawej grafiki.

NUTY NA JASNYM TLE

Pionowa wizytówka z nutami od razu nasuwa nam profesje z jaką mamy styczność. Prosta i przejrzysta kreacja świadczy o profesjonalnym podejściu do wykonywanego zawodu. Przód wizytówki został stworzony tak, aby dwa bordowe pasy okalały grafikę i umieszczone w nim dane teleadresowe w sposób ciekawy i przyjemny dla oka.

NUTY NA BRĄZOWYM TLE.

Pozioma wizytówka przeznaczona jest dla szkół muzycznych czy muzyków. Sugerują to nuty zawarte w projekcie. Ciekawa kreacja i kompozycja projektu sprawia, że staje się on przyjemny dla oka. Przednia strona wizytówki została zaprojektowana tak, aby w łatwy i przejrzysty sposób umieścić na dole projektu potrzebne dane teleadresowe.

INSTRUMENTY NA BORDOWYM TLE

Kolor bordowy, w tym wydaniu, kojarzy nam się z dostojnością. Delikatnie wyłaniające się z tła instrumenty muzyczne i miejsce na nazwę profesji, dopełniają kompozycję. Rewers zaprojektowany tak samo jak przód, jest na tyle uniwersalny, że bez żadnej zmiany i bez problemu umieścisz dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: