Wizytówki - Dyskoteka

Tańce, muzyka, śpiew i swawole – nigdy się to nie znudzi. Dzięki temu, czujesz, że żyjesz. Przecież funkcjonowanie nie kończy się wraz z zajściem słońca – ono rozkręca się w nocy. Kochasz swoją pracę, nikt nie musi Cię przekonywać do tego, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu. Pokaż, że jesteś mężny i wytrwały. Zacznij odnosić sukcesy w swojej branży. Chcesz, żeby Twój lokal znany był od morza do Tatr? Zaprojektuj własną wizytówkę i ciesz się z przypływu nowych Klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Dostajesz do dyspozycji intuicyjny program, dzięki któremu stworzenie reklamy będzie bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni szablon, dodasz kilka najpotrzebniejszych informacji i przede wszystkim znajdziesz miejsce na dane kontaktowe oraz logo firmy. Jesteśmy pewni, że w okamgnieniu zainteresowanie Twoimi usługami wzrośnie co najmniej o 100%. Niech świat dyskotekowych klimatów nie będzie nikomu obcy. Każdy przecież marzy o chwili rozrywki. Dzięki Tobie ludzie spędzą nie jedną noc w doskonałych klimatach i gorącej atmosferze.
Czytaj więcej
Pokaż:

NUTKA NA PŁYCIE

Zielone tło pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Bez wątpienia kojarzy się ona z dyskoteka czy klubem muzycznym, do którego watro wybrać się z przyjaciółmi. Grafika może również zastąpić logo Twojego baru. Na przedniej część projektu umieścisz nazwę lokalu, a pod nią pozostałe dane teleadresowe w ciekawy sposób.

GRAMOFON Z PŁYTĄ

Tył wizytówki został cały zagospodarowany ciekawą grafiką gramofonu. Może to świadczyć, że w tym lokalu muzyka grana jest na żywo bądź z oryginalnych starych płyt winylowych. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce. Przednia część wizytówki to białe tło, na którym wszystkie dane teleadresowe wypisano czarną prostą czcionką.

WIRUJĄCA KULA

Tył wizytówki zaprojektowany został w orientacji pionowej co pozwala na umieszczenie wiszącej kuli dyskotekowej. Kula kojarzy się bez wątpienia z fajnym miejscem do którego watro zabrać znajomych. Jasne różowe tło pozwala na czytelne umieszczenie danych teleadresowych po lewej stronie projektu, a grafika po prawej dopełni całość kompozycji.

TŁUM TAŃCZĄCYCH LUDZI

Ciekawa dwukolorowa grafika przedstawiająca tańczących ludzi bez wątpienia kojarzy się ze świetną dyskoteką. Mimo swojej prostoty tył projektu sprawia, że stał się on ciekawy i interesujący. Przednia część wizytówki to nieco przesunięci ku górze ludzie, który tworzą tło pod umieszczenia na nim potrzebnych danych teleadresowych.

TAŃCZĄCE KOBIETY

Sylwetki dwóch tańczących kobiet bez wątpienia kojarzą się z dobrą muzyką i dobrą organizacją imprezy. Ciekawe kolory umieszczone na projekcie pokazują specyfikę tego miejsca i sprawiają, że aż chce się tam pójść. Z przedniej strony wizytówki umieszczono biały półprzezroczysty pas, na którym umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

BAWIĄCY SIĘ LUDZIE

Zdjęcie umieszczone na projekcie pokazuje dobrze bawiących się ludzi na dyskotece. Ciekawy filtr jaki został umieszczony na projekcie świadczy o dużej kreatywności tego miejsca. Na tyle swobodnie umieścisz nazwę lokalu. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie na bordowym tle pozostałych danych teleadresowych.

WINYL W MUSZE

Ta ciekawa wizytówka została podzielona na dwie części. Z przodu, na górze, na fioletowym tle zostało umieszczono logo muchy, w którą wpisana jest płyta winylowa. Poniżej jest miejsce na nazwę lokalu. Poniżej, na białym tle, fioletowymi literami zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu wizytówki został powtórzony wzór muchy na fioletowym tle.

WINYLOWA ÓSEMKA

Masz klub muzyczny lub dyskotekę? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Tematem przewodnim wizytówki są dwie płyty winylowe nałożone na siebie, tworzące wzór ósemki. Pod grafiką zieloną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu wizytówki zostały powtórzony wzór winyli.

GŁOŚNIK NA SZARYM TLE

Na wizytówce została umieszczona grafika obrysu głośnika, z którego wydobywa się muzyka. Zastosowany rysunek sugeruje dobrą muzykę, którą leci w tym miejscu. Pod grafiką znalazły się najważniejsze dane: nazwa klubu, imię pracownika, oraz informacje teleadresowe. Dla wzmocnienia tego ciekawego efektu zostało położone szare tło.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: