Wizytówki - Sala weselna

Bankiety, przyjęcia, spotkania. Elegancka sala, jaką dysponujesz jest idealną na spotkania nie jednej persony. Postaw wszystko na jedną kartę i przejmij stery swojej kariery. Ty znasz drogę do sukcesu, przecież Twój fach opiera się na współpracy z drugim człowiekiem, a właśnie on jest nieodzownym elementem do osiągnięcia celu. Wierzymy, że jesteś w stanie do niego dojść.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zapraszamy do skorzystania z naszego programu, za pomocą którego w szybki sposób stworzysz personalną wizytówkę. Za jego pomocą wykreujesz reklamę marzeń, która przyciągnie uwagę wielu nowych Klientów. Krok po kroku odnajdziesz swój złoty środek na sukces. Zacznij od wybrania doskonałego szablonu. Gdy będziesz miał już solidny grunt, zajmij się opracowaniem tekstu, będącego krótką specyfikacją firmy. Nie zapomnij dodać danych kontaktowych i znaku firmowego. To właśnie dzięki nim staniesz się rozpoznawalny, a Twoje sale rozchwytywane. Niech sale weselne będące pod Twoimi skrzydłami kojarzą się z nieustającym szczęściem nie jednej zakochanej parze.
Czytaj więcej
Pokaż:

Z PIĘKNĄ SALĄ W TLE

Kiedy przyszli nowożeńcy szukają sali, na której odbędzie się impreza weselna, a czasami również sam ślub, szukają tak naprawdę najwyższej jakości. Organizując wesele będą chcieli zachwycić wszystkich swoich gości. Jak wiadomo, obecnie jest cała masa sal weselnych, więc konkurencja spora. Dlatego musisz zachwycić ich od pierwszej chwili, a pomoże ci w tym nasza bardzo szykowna wizytówka. W tle widać udekorowaną salę, a panel na umieszczenie nazwy oraz danych kontaktowych jest w tradycyjnej bieli. Całość podkreślają efektowne złocenia.

CZERWONE KIELISZKI

Z prawej strony wizytówki, czerwona czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. W środku projektu umieszczono białe kółko, w które wpisana została grafika dwóch czerwonych kieliszków. U góry wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy lokalu. Z tyłu wizytówki powtórzona została nazwa lokalu oraz grafika.

RÓŻOWY TOAST

W tej wizytówce zostały wykorzystane tylko dwa kolory. Tło wizytówki jest różowe. Ciemniejszym odcieniem różowego zapisana została nazwa lokalu oraz stworzona została branżowa grafika. Niżej, w trzech prostokątach, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BALONOWE SERCA

Wizytówka zorientowana jest pionowo. W górnej części umieszczona została grafika czerwonych balonów w kształcie serca. Na środku, w szarym pasku zapisana została nazwa lokalu. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Branżowa grafika balonów znalazła się również na odwrocie wizytówki.

ZŁOTE OBRĄCZKI

Z prawej strony wizytówki, na złotym tle, umieszczona jest grafika białych obrączek. Na biało zapisana jest również nazwa lokalu. Z prawej strony, na białym tle, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwie złote obrączki.

DWA SERCA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Niżej, na ciemniejszym odcieniu różowego, białą czcionka wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej na jaśniejszym odcieniu zapisana została nazwa lokalu. Z przodu oraz z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwa serca.

KLASYCZNA FLORA

W dolnej części wizytówki umieszczony została ciemno różowy pasek. Na nim, białą, delikatną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Nad paskiem zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Całość dopełniona została przez branżową grafikę.

ŻÓŁTE PTASZKI

Na fioletowe tło, które oblewa całą wizytówkę, zostały wstawione żółte ptaszki, które przyodziane są w stroje weselne. Dzięki temu wiemy, że wizytówka dotyczy branży weselnej. Pomiędzy ptakami, żółtą czcionką została zapisana nazwa lokalu. Poniżej, również żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

ZIELONY OBRUS W GROCHY

Tłem dla tej pionowej wizytówki jest zielony obrus w jasne grochy. Aby projekt był czytelny została użyta biała, prosta czcionka. U góry znalazło się miejsce na nazwę lokalu. Poniżej zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe, które podkreślone są jasnymi ikonami. Pod każdą z ikon, zostały narysowane brązowe kreski, które dodają projektowi charakteru.

PAPIEROWE SERCE

Tematem przewodnim tej wizytówki jest papierowe serce. Budzi ono proste skojarzenie z weselem. Z przodu na połowie zdjęcie została nałożona półprzezroczysta, pomarańczowa ramka. Na niej białą, klasyczną czcionką zapisane zostały: nazwa lokalu, adres, numery telefonów oraz strona internetowa i adres e-mail.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: