Wizytówki - Sklep muzyczny

Każdy instrument ma duszę i swoich zwolenników. Każda płyta z muzyką posiada swojego fana. Ty potrafiłeś połączyć największą życiową pasję z pracą, dzięki czemu jest ona dla Ciebie ogromną przyjemnością. Zagraj wszystkim i pokaż, kto tu rządzi. Nie musisz zatrudniać szeregu osób, żeby wykreować doskonałą reklamę. Za pomocą naszego intuicyjnego programu stworzysz wizytówkę, która doskonale wpasuje się w wymagania Twojej firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wybierz odpowiedni szablon, dodaj tekst, który w paru słowach przedstawi specyfikację sklepu. Pamiętaj o zawarciu danych kontaktowych. Aby zwrócić uwagę Klientów, możesz zastanowić się nad mottem bądź hasłem przyświecającym Twojej firmie. Niech muzyka zacznie grać w sercu każdego człowieka. Przecież liczy się tylko ona. Wartości, które przekażesz zaczną rozkwitać wewnątrz każdego, kto nabędzie rzeczy z Twojego sklepu. Zamawiając wizytówki, zastanów się nad ich ilością, abyś był w stanie poinformować o muzycznej planecie wszystkich, którym muzyka gra w sercu.
Czytaj więcej
Pokaż:

KOLOROWY GŁOŚNIK

Z prawej strony wizytówki na beżowym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak: nazwa sklepu, adres, strona internetowa, numer telefonu czy adres mailowy. Z lewej strony, na białym tle została umieszczona grafika kolorowego głośnika. Grafika wraz z nazwą została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ZŁOTA TRĄBKA

Wizytówka została pokryta z obu stron brązowym tłem. Z przodu wizytówki, białą, grubszą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Po prawej stronie wypisane zostały wszelkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika złotej trąbki.

JASNA GITARA

Wizytówka jest prosta, i łatwo znaleźć na niej wszystkie informacje. Na jasnym tle umieszczone zostały szare elementy. W górnej części umieszczona jest branżowa grafika, pod którą, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, cienką, aczkolwiek widoczną czcionką wypisane są najważniejsze dane teleadresowe.

WISZĄCE SKRZYPCE

Ludzie kupują oczami, dlatego w tym wypadku świetne zdjęcie to połowa sukcesu. Z obu stron wizytówki umieszczona jest fotografia wiszących skrzypiec. Z przodu na szarych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Na odwrocie zdjęcie nie jest zasłonięte żadnym elementem.

GITARY ELEKTRYCZNE

Tłem dla tej wizytówki jest świetna fotografia gitar elektrycznych. Z przodu zdjęcie zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym filtrem. Dzięki temu, biała czcionką użyta do wypisania niezbędnych danych telefonicznych, adresowych oraz nazwy firmy, jest widoczna i rzuca się w oczy. Z tyłu zdjęcie jest już bez tak mocnego filtra.

SŁUCHAWKI NA NIEBIESKIM TLE

Cała wizytówka została pokryta niebieskim tłem. Z przodu została użyta ciekawa grafika kolorowych słuchawek. Na czarnym prostokącie znalazły się białe ikony, obok których, czarną, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika słuchawek.

KLAWISZE OD PIANINA

Wizytówka została stworzona tak, aby już na pierwszy rzut oka wiadomo było, że jej właściciel działa w branży muzycznej. Na górze pionowej wizytówki zostały umieszczone klawisze od pianina. Poniżej na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Z drugiej strony na jasnym tle znalazło się miejsce na nazwę firmy, a na dole powtórzona została grafika klawiszy.

WINYL W ADAPTERZE

Na jasnym tle została umieszczona grafika szarego, stylowego adaptera z winylową płytą. Z prawej strony na ciemno-żółtym prostokącie zostały umieszczone dane teleadresowe, a poniżej ciemniejszą czcionką zapisano nazwę firmy. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika adaptera oraz nazwa lokalu.

MUZYKA Z PATEFONU

Projekt został pokryty ciekawym tłem. Z przodu wizytówki znalazła się grafika patefonu, z którego „wypływa” muzyka. Z jego prawej strony została zapisana nazwa firmy. Poniżej, tak, aby nie zasłaniać grafiki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowej. Żeby wizytówki była czytelna z obu stron, na odwrocie została powtórzona grafika patefonu.

CZARNO-BIAŁA GITARA

Kolorystyka użyta w tym projekcie na pewno będzie widoczna z daleka i wybije się z pośród konkurencyjnych ofert. Tło skład się z trzech kolorów: brązowego, białego i zielonego. Wprowadzenie kształtów fali dodaje projektowi dynamizmu. Na górze wizytówki znalazła się grafika czarno-białej gitary, a pod nią nazwa firmy i dane teleadresowe.

CYMBAŁKI NA NIEBIESKIM TLE

Na błękitnym tle, głównym elementem wizytówki jest jasna grafika cymbałków. Ilustracja, bezsprzecznie kojarzy się z branżą muzyczną. Obok niej, białą, prostą czcionką wypisana została nazwa firmy, a poniżej w wyraźny sposób zostały wyszczególnione dane kontaktowe. Z tyłu, tak, aby wizytówka była z każdej strony czytelna znalazła się grafika wraz z nazwą sklepu.

KONTURY PATEFONU

Pomarańczowe tło oraz białe elementy zawsze tworzą udany projekt. Nie inaczej jest w tym wypadku. Tym razem białymi elementami są: kontury patefonu, nazwa, adresy sklepów stacjonarnych oraz internetowych, numery telefonów i maile. Aby przyciągnąć uwagę większość elementów została powtórzona na odwrocie wizytówki.

PŁYTA WINYLOWA NA FIOLETOWYM TLE

Projekt wizytówki jest bardzo prosty. To co najbardziej kojarzy się ze sklepami muzycznymi, to winyle. I to właśnie one są motywem przewodnim tego projektu. Pod połową płyty, znalazła się , wyraźnie napisana nazwa sklepu, a poniżej umieszczono najważniejsze dane, takie jak: numery telefonów i adres. Z tyłu wizytówki została umieszczona nazwa sklepu, a pod nią płyta winylowa.

RETRO WINYL

Projekt wizytówki opiera się na bladej czerwieni. Z przodu znalazła się grafika płyty winylowej, na której umieszczono białą szarfę z nazwą sklepu. Poniżej, białą, prostą czcionką zapisano adres, telefony oraz internetowe odnośniki sklepu. Na rewersie powtórzono grafikę winyla, która nadaje projektowi retro wygląd.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: