Wizytówki - Organizator imprez

Wiesz, jak powinna wyglądać doskonała zabawa. Potrafisz doskonale zaplanować czas. Twój kunszt organizatorski jest wręcz niezastąpiony. Nie ważne co masz w planach – wesele, urodziny czy małe przyjęcie z okazji finalizacji projektu – Ty zawsze dajesz radę i czujesz satysfakcję Klientów. Imprez jednak nie organizuje się co dzień. Warto więc zainteresować swoimi usługami szerszą grupę osób. Jedyne co musisz ,to zaprojektować wizytówkę.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
To właśnie ta mała reklama będzie Twoim złotym środkiem oraz przepustką do sukcesu i kariery. Zatop się w myślach o idealnym projekcie. Spośród wielu szablonów, które masz do dyspozycji, wybierz ten, który będzie kwintesencją Twojego fachu. Kolejne kroki nie będą trudne. Dzięki intuicyjnemu programowi dodasz tekst, dane kontaktowe i unikalne logo. Finalizacja będzie równie prosta. Wystarczy, że w formularzu podasz ilość wizytówek, na jaką składasz zamówienie i podasz adres, pod który dostarczymy gotowe wydruki. Szykuj nowy terminarz – gdy wizytówki trafią do rąk nowych Klientów, będziesz miał bardzo napięty grafik.
Czytaj więcej
Pokaż:

Z WAMI NIE MA NUDY

Nasza propozycja dla firmy organizującej imprezy różnego rodzaju to grafika, która z jednej strony przykuwa uwagę modną kolorystyką, a z drugiej jasno pokazuje, że z wami zabawa będzie przednia. Bije z niej pozytywna, rozrywkowa energia, a jednocześnie widać zapowiedź profesjonalnej, uporządkowanej obsługi. To gwarancja, że zapewnisz dobrą rozrywkę na wysokim poziomie organizacyjnym. Natomiast kolory wskazują, że śledzisz też najnowsze trendy modowe.

SALA PEŁNA NIESAMOWITEJ ZABAWY

Zaprojektuj wizytówkę dla sali zabaw, która będzie przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Wykorzystaj jasne i kolorowe grafiki, które odzwierciedlają przyjazne dla dzieci otoczenie sali zabaw. Dodaj informacje o atrakcjach, takich jak zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki wspinaczkowe, baseny z piłeczkami i inne. Upewnij się, że wizytówka zawiera informacje kontaktowe i adres sali zabaw. Dzięki tej wizytówce, klienci będą mogli łatwo skontaktować się z salą zabaw i umówić wizytę w miejscu, które oferuje bezpieczną zabawę dla dzieci w różnym wieku.

NIEZWYKŁE WSPOMNIENIA Z IMPREZY

Nasza wizytówka fotobudki to projekt pełen energii i zabawy, z dynamicznymi zdjęciami rekwizytów i akcesoriów, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Zawiera podstawowe informacje, takie jak nazwę, adres, numer telefonu i adres e-mail. To doskonałe narzędzie marketingowe, które pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i przyciągnąć nowych klientów. Dzięki naszej wizytówce fotobudki wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz więcej klientów, co przełoży się na większy sukces Twojego biznesu. Skorzystaj z naszych usług i zaskocz swoich klientów niezapomnianą zabawą i fantastycznymi wspomnieniami.

ZAPEWNIACIE DZIECIOM FRAJDĘ

Jeśli specjalizujecie się w wytwarzaniu przyrządów do dziecięcych fikołków i innych wygibasów, to przyda wam się reklama, która czytelnie naprowadza na temat działania, a przy okazji bardzo przykuwa uwagę. Nasza wesoła, kolorowa grafika całkowicie wpisuje się w tą tendencję, jest bardzo żywa i atrakcyjna dla oka, a przy okazji pozwala na zaprezentowanie jednego z produktów i zachęcenie tym samym klientów do zapoznania się z ofertą. Wizytówka na pewno pobudza do działania i mocno zapada w pamięć.

BŁĘKITNA DELIKATNOŚĆ

Delikatność ptasich piór w znakomity sposób została tu zestawiona z pięknem błękitu. Oto idealna wizytówka dla wedding plannera, florysty czy też dekoratora. W rewelacyjny i bezbłędny sposób podkreśla zainteresowanie jej właściciela sztuką na najwyższym poziomie. Model niesamowicie przejrzysty i profesjonalny, niepozbawiony jednocześnie dawki oryginalności. W ten sposób wyrazić można swój prestiż, chęć rozwoju oraz pełne oddanie każdemu powierzonemu zadaniu. Klienci z pewnością to docenią. Oto model, na który po prostu warto postawić!

KIELISZKI Z SZAMPANEM

Cała wizytówka oblana została różowym tłem. W białym pasku zapisana została nazwa firmy, a z drugiej strony umieszczona została branżowa grafika. Czarną czcionką, z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie najważniejszych danych takich jak adres czy telefon. Z tyłu powtórzona została branżowa grafika.

KAPELUSZ I WĄSY

Wizytówka z przodu pokryta jest białym tłem. W górnej części oraz na odwrocie wizytówki umieszczona jest grafika przedstawiająca wąsy i kapelusz. Niżej, czerwoną czcionką wypisane zostały dane osobowe. W dolnej części, delikatniejszą czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

KOLOROWE FAJERWERKI

W lewym górnym rogu na dwóch paskach, wypisane są dane osobowe. Niżej, czarną czcionką wypisane są takie dane jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Z prawej strony, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kolorowe fajerwerki.

KOLOROWE FLAGI

Organizujesz imprezy plenerowe? Twoją specjalnością się festyny? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Grafiką, która jest z obu stron projektu, jest sznurek z kolorowymi flagami, czyli częsty motyw imprez plenerowych. Niżej czerwoną oraz czarna czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane.

CZARNA MUSZKA

Wizytówka utrzymana jest w eleganckiej stylistyce. Na czerwonym tle, białą czcionką zapisane są wszystkie dane, które powinny znaleźć się na wizytówce. Wyżej, w różowym kółku umieszczona została grafika czarnej muchy. Ten sam motyw znajduje się na odwrocie wizytówki. Cały projekt pokryty jest czarnym tłem.

NUTA I MIKROFON

Ta wizytówka jest bardzo kolorowa, dzięki czemu będzie przyciągać wzork potencjalnych klientów. W górnej części, na czerwonym tle umieszczona jest grafika nuty i mikrofonu. Niżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisania nazwy firmy. W dwóch jasnych paskach wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

DWIE MASKI

Przód wizytówki zorientowany jest pionowo. W górnej części, na jasnoniebieskim tle została umieszczona grafika dwóch masek. Niżej, białą czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej profil. Na dwóch turkusowych paskach zapisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe i internetowe. Z tyłu powtórzono branżową grafikę.

FIOLETOWA MASKA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Przez środek została poprowadzona biała kreska, w którą wpisane zostały dane osobowe. Niżej, białą, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Grafika fioletowej maski została umieszczona z obu stron wizytówki.

ŻÓŁTA MASKA KARNAWAŁOWA

Na niebieskim tle, została umieszczona żółta maska karnawałowa, która jest międzynarodowym symbolem udanej imprezy. W żółtym kolorze zostały wypisane również imię i nazwisko pracownika, firma oraz ikony informacyjne. Pod nimi białą, prostą czcionką zapisane zostały dane kontaktowe. Niebieskie tło i żółte elementy to zgrany duet, który wyróżni twoją wizytówkę.

MUZYKA WYLATUJĄCA Z GŁOŚNIKA

Organizujesz różne imprezy? Jesteś dj lub wodzirejem i muzyką porywasz ludzi do zabawy? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na czerwonym tle znalazła się wymowna grafika głośnika, z którego, jak krople deszczu, wylewa się muzyka. Po lewej stronie, tak, aby nie zasłaniać ilustracji, znalazły się najważniejsze dane od nazwiska, po adres mailowy.

MONOCHROMATYCZNA SERPENTYNA

Twoje imprezy są zawsze udane i pozostają w pamięci na długi czas, podobnie jak ta wizytówka. Na żółtym tle zostały umieszczone niebieskie elementy w postaci: monochromatycznej serpentyny, imienia i nazwiska oraz pasków, na których białą, widoczną czcionką zapisane zostały dane teleadresowe. Z drugiej strony została powtórzona monochromatyczna grafika.

DIZAJNERSKI GŁOŚNIK

Imprezy organizowane przez ciebie, są najlepsze i najgłośniejsze w regionie? Ta wizytówka jest dla ciebie. W projekcie umieszczono grafikę ogromnego głośnika, który zapewni twoim klientom niezapomniane wrażenia muzyczne. Awers posiada zielonkawe tło, oraz ciemną czcionkę, która świetnie współgra z głośnikiem. Z tyłu w odwrotnych kolorach powtórzono niesztampową grafikę głośnika.

BERZOWY KRAWAT NA FIOLETOWYM TLE

Ta wizytówka, to bardzo oryginalny pomysł. Fioletowe tło i biały krawat tworzą bardzo udaną kompozycję. Pionowe ułożenie, dodaje wizytówce charakteru. Pomniejszony krawat z przodu wizytówki pozwala na wyraźne ułożenie, białą czcionką, najważniejsze dane. Z tyłu został umieszczony biały krawat, dzięki czemu całość jest kompletna.

IMPREZOWY RYSUNEK

Projekt wizytówki ma jasny przekaz. Zajmujemy się organizacją wszelakich imprez, od urodzin po Sylwestra. Główną grafiką jest czarna, rozrzucona serpentyna na zielonym tle. Z przodu wizytówki znajduje się tylko mała grafika w zielonym kółku. Na białym tle zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe, oraz nazwa firmy. Tył wizytówki, to duża grafika przewodnia.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: