Wizytówki - Klub muzyczny

Doskonałe klimaty, muzyka nie z tej ziemi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mając na uwadze fakt, że sam zarządzasz dobrze prosperującym klubem muzycznym, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zagospodarował chwilę na wykreowanie całkiem nowego świata. Muzyka jest sztuką. Zamień nuty na odrobinę grafiki komputerowej, projektując wizytówkę dla swojej firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie jesteś jedyną osobą, która prowadzi klub muzyczny. Konkurencję można spotkać na każdym kroku. Ważne jest, aby przekonać do siebie Klientów i nie tracić zaufania. Dzięki naszemu kreatorowi stworzysz firmową wizytówkę, która każdemu zapadnie w pamięci. Wybierz kategorię, w ramy której wpasuje się Twój fach. Kolejnym krokiem będzie wybranie odpowiedniego szablonu i zagospodarowanie miejsca na każdą informację. Dodaj specyfikację firmy, trafne hasło przewodnie, dane kontaktowe. Po zaprojektowaniu wizytówki, zamów odpowiednią ilość korzystając z dostępnego na stronie formularza. Ten rynek należy do Ciebie. Dobrze wiesz, co trafi do serc milionów. Niech Twój projekt zwraca uwagę i budzi zainteresowanie.
Czytaj więcej
Pokaż:

SZCZĘŚLIWY EMOTIKON

Wizytówka została oblana niebieskim tłem. Z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie takich danych jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej, białą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Obok niej, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika.

KONCERT NA ŻYWO

W twoim klubie odbywają się koncerty na żywo? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o twojej firmie. Z prawej strony, na czarnym tle, białą wyraźną czcionką, wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, czy strona internetowa lokalu. Grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Po lewej stronie umieszczona została fotografia z koncertu.

OLDSCHOOLOWE RADIO

Wizytówka utrzymana jest w oldschoolowym stylu. Na czerwonym tle umieszczone został dwa ciemnożółte prostokąty. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie najpotrzebniejsze dane telefoniczne i adresowe. W drugim prostokącie zapisana została nazwa klubu muzycznego. Obok niego umieszczona jest branżowa grafika.

ZŁOTA PŁYTA

Z lewej strony wizytówki, czarną, elegancką czcionką zapisane zostały takie dane jak: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe. W środku wizytówki znalazły się trzy złote ikony informacyjne. Z prawej strony, pod nazwą lokalu umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca złotą płytę w cylindrze.

KOLOROWY GŁOŚNIK

Bordowe tło, na którym znajduje się głośnik bez wątpienia kojarzy się z muzyką czy dyskoteką. Ciekawa grafika, która na pierwszy rzut oka nie wygląda jak głośnik sprawi, że projekt ten wyróżni się spośród innych. Z przodu wizytówki jasnozieloną czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

FALUJĄCE SPIRALE

Jasne tło wizytówki pozwala na czytelne umieszczenie grafiki falujących spirali. Może ona kojarzyć się z grającą muzyką, która otacza nas w miejscu w którym przebywamy. Delikatne przejścia pomiędzy jedną a drugą falą mogą świadczyć, że w klubie panuje jazzowa muzyka. Z przodu na bordowym polu swobodnie umieścisz dane teleadresowe Twojego lokalu.

KOLOROWE TŁO Z PŁYTĄ

Różne figury geometryczne i ciekawe kolory zastosowane w projekcie świadczą o pasji właścicieli do muzyki. Projekt nieco w stylu retro może nasuwać, że taki styl ma też wnętrze klubu. Z pewnością warto się tam wybrać. Przednia część projektu posiada niebieski prostokąt, na którym znajduje się grafika płyty, a pod nią umieścisz nazwę lokalu i pozostałe dane teleadresowe.

TAŃCZĄCY LUDZIE W KLUBIE

Zdjęcie tańczącego tłumu od razu nasuwa nam branżę z jaką związany jest projekt. Ciekawe kolory zawarte na wizytówce świadczą o pasji i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Obie strony wizytówki posiadają to samo zdjęcie. Przednia część została urozmaicona o blado żółty pas, na którym umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

NOGI TANCEREK

Ciekawa forma jaka została zastosowana w projekcie z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Zdjęcie nóg tancerek świadczy o specyfice tego miejsca. Z tyłu wizytówki pod zdjęciem umieścisz nazwę lokalu. Z przodu natomiast nazwę umieścisz u góry, a wszystkie pozostałe dane teleadresowe pod zdjęciem.

GRAFIKA BOOMBOX`A

Dwa kolorowy umieszczone na wizytówce sprawiają, że staje się ona ciekawa, a sprzęt grający mówi o specyfice miejsca jakie prezentuje. Wizytówka ma charakter retro przez kolory i grafikę jaka została umieszczona na projekcie. Na czerwonym tle z przodu projektu jasną i prostą czcionka umieścisz wszystkie potrzebne dane do kontaktu z Twoim lokalem.

BAWIĄCY SIĘ TŁUM

Zdjęcie umieszczone na tyle wizytówki przedstawia ludzi bawiących się na dyskotece. Tło, na którym znajdują się tańczący ludzie sprawia, że projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przednia część wizytówki została zaprojektowana w orientacji pionowej. Pozwala to na umieszczenie danych teleadresowych na ciemnym tle nie zasłaniając ciekawego zdjęcia.

ZIELONA NUTA

Tematem przewodnim tej wizytówki jest nuta. Jest to wyraźny znak twojego klubu muzycznego. Przód wizytówki złożony jest z dwóch części oddzielonych białą linią. Na górze znajduje się nazwa oraz adres klubu, a poniżej numery telefonów oraz adresy e-mail. Z tyłu wizytówki powtórzy został wzór z przedniej części.

NUTA Z KROPLI

Z przodu wizytówki, na ciemnofioletowym tle znalazły się dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Pod nimi znajduje się ciekawa grafika nuty, która „rozpływa” się, jak kropla ułożona na grającym głośniku. Zarówno na dole jak i u góry wizytówki znalazły się jasnoczerwone elementy, które przełamują kolor tła.

BRĄZOWA PŁYTA WINYLOWA

Pionowa wizytówka wyróżni się z pośród konkurencji. Z przodu wizytówki, na górze, znalazł się brązowy trapez z nazwiskiem pracownika. Poniżej, na zielonkawym tle umieszczono brązowa czcionką nazwa i adres firmy. Białymi literami zostały umieszczone dale telefoniczne oraz adresy email. Z tyłu wizytówki została umieszczona grafika ręki dj w trakcie skreczowania.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: