Wizytówki - Kręgielnia

Czas pobić nowy rekord na innym torze. Skoro ten fach masz już opanowany, to dobry moment, aby spróbować czegoś innego. Stworzyłeś miejsce, które zachwyca. W kręgielni prócz świetnej zabawy, można spędzić chwile ze znajomymi, przeżywając niesamowite emocje. Zabaw się w projektanta i stwórz idealną dla Twojej firmy wizytówkę. Udostępniamy Ci intuicyjne narzędzie, dzięki któremu świat designu nie będzie Ci obcy, a Ty zaczniesz wspinać się po schodach biznesu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wizytówka będzie Twoim biletem do kariery. Zacznij od wybrania odpowiedniego szablonu. Pomyśl nad kolorem, który rzuci się w oczy i zapadnie w pamięć. Ważne, aby to właśnie ona znalazła miejsce w portfelach Klientów. Nie zapominaj o danych kontaktowych i krótkiej specyfikacji firmy. Finalnym krokiem będzie złożenie zamówienia w odpowiednim nakładzie. My zajmiemy się profesjonalnym drukiem. Doskonale przygotowane wizytówki trafią pod podany w formularzu adres. Niech kręgle wpiszą się w codzienną rozrywkę nie jednego fana owego sportu. Dzięki reklamie, zaczniesz odnosić coraz większe sukcesy!
Czytaj więcej
Pokaż:

STRAJK! WYGRANA W TWOJEJ DŁONI

Gra w kręgle to wspaniała frajda dla całej rodziny, paczki znajomych, sposób na organizację wieczoru czy weekendowego wyjścia. W tym jest moc! Nie ma to jak dobrze zaplanowana rozrywka. Jeśli pragniesz spędzić czas z najbliższymi, sprawić, by chwile były warte zapamiętania powinieneś skorzystać z usług kręgielni – ale – jeśli sam ją posiadasz, powinieneś głowić się nad tym, co zrobić, by była lubiana i uczęszczana przez tłumy! Prowadząc bar, miejsce gwarantującą tak odlotową rozrywkę, kręgielnia to całe Twoje życie, wyjątkowa wizytówka będzie Twoją drogą do sukcesu. Skup się na niej i podążaj właściwą drogą...

KULA I KRĘGIEL

Z przodu wizytówki tło jest białe. W górnej części umieszczony został pomarańczowy pasek, w który wpisana została nazwa lokalu. Z prawej strony znalazło się miejsce na branżową grafikę. Z prawej strony, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Tył wizytówki jest pomarańczowy, a na białym pasku umieszczona została grafika.

ZESTAW DO KRĘGLI

Wizytówka przyciągnie wzrok swoimi niebanalnymi kolorami oraz rozłożeniem tekstu. Tło z obu stron jest brązowe. W lewym dolnym rogu, białą czcionką wypisane został wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z prawej strony umieszczone zostały dane internetowe. Na środku wizytówki oraz na odwrocie znalazła się branżowa grafika. Nazwa lokalu znajduje się z przodu wizytówki, w jej górnej części.

BIAŁA KULA DO KRĘGLI

Przednia część wizytówki to błękitne spokojne tło, na którym w centralnej jego części umieszczono grafikę kręgli. Może ono posłużyć za logo Twojej firmy. Tył wizytówki został podzielony na dwie nierówne części co nadaje jej charakteru. Na ciemniejszej stronie umieścisz dane teleadresowe, natomiast na jaśniejszej białą grafikę.

KULA BIJĄCA KRĘGLE

Pomarańczowe tło sprawi, że projekt staje się widoczny. Prosta grafika jaka została umieszczona na projekcie może zastąpić logo Twojego lokalu, a ciemniejszy pas biegnący przez środek nada charakteru. Z przodu wizytówki białą, prostą czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe, które ułatwią kontakt z Twoją firmą.

KOLOROWE KRĘGLE

Różowe mocne tło na pewno wybija się spośród innych z tej branży. Grafika kręgli została zaprojektowana tak jakby były one w ruchu. Przednia część wizytówki posiada białe tło, aby w widoczny sposób umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe w pozostałych kolorach jakie znalazły się na projekcie.

KULA W KRĘGLACH

Na białym tle wizytówki, z lewej strony zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe. U góry, poprowadzono czerwone paski, na których umieszczono nazwę firmy. Z prawej strony znajduje się grafika kuli, wpadającej w kręgle. Zdjęcie, dzięki upadającym kręglom jest bardzo dynamiczne. Ta sama fotografia oraz czerwone paski, pojawiają się z tyłu wizytówki.

RÓŻOWA KULA W RĘKACH

Na fotografii użytej w projekcie widzimy postać mężczyzny trzymającego kule do kręgli. Na zdjęcie został nałożony żółty filtr, który nadaje bardzo ciekawego efektu. Z przodu wizytówki został wstawiony biały prostokąt w którym znajdują się najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa kręgielni. Z tyłu została umieszczona nazwa kręgielni.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: