Wizytówki - Zespół muzyczny

Zawładnij nad światem, dzięki charyzmie i muzyce, którą niesiesz w sercu. Potrafiłeś stworzyć od postaw zespół, wizytówka zespołu muzycznego nie sprawi Tobie żadnych kłopotów. Zajmij się jego promocją. Nie ważne, czy Twoja muzyczna kompania liczy trzy, cztery, czy też dwadzieścia osób. Doskonale wiesz, co wszystkim potrzeba i spełniasz się w swojej roli.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Czas rozsławić cały zespół i każdego z osobna. Zamknij oczy, siądź wygodnie i wyobraź sobie idealne wizytówki dla zespołu muzycznego. Teraz otwórz i spójrz – do swojej dyspozycji masz intuicyjny program, dzięki któremu wykreujesz idealną wizytówkę. Ta mała karta pełna niebanalnych informacji i doskonałych dźwięków będzie Twoją przepustką do sukcesu. Gdy już zaczniesz proces twórczy, dokonaj najpierw wyboru szablonu, który nada ton całemu projektowi. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie informacji o firmie oraz dodanie danych kontaktowych. Niech Twój zespół zacznie być pożądanym na każdym kroku. Wrota do sławy stoją przed wami otworem. Mamy nadzieję, że choć w kawałku przyczynimy się do wielkiego sukcesu muzycznego zespołu.
Czytaj więcej
Pokaż:

KLASYKA, ALE CAŁA W ZŁOCIE

Postawiliśmy na klasykę i bardzo prostą symbolikę. Połączenie brązu z bielą jest obecnie bardzo modne, a jednocześnie eleganckie. To, czy wzór pasuje do muzyki, którą gracie, musicie ocenić sami. My wiemy, że ta wizytówka jest bardzo dobrze postrzegana i popularna. Duże wrażenie robi przede wszystkim fakt, że detal dekoracyjny wykonany jest z użyciem złocenia. To dodaje grafice elegancji i prestiżu, co w przypadku zespołu muzycznego jest nieocenioną korzyścią. Dla potencjalnych klientów to znak, że mogą liczyć na świetną jakość.

SIŁA DŹWIĘKU

Członkowie zespołu muzycznego, DJ, osoba odpowiedzialna za realizację dźwięku – w ich przypadku wybór owego niezwykłego egzemplarza stanie się strzałem w dziesiątkę. Wizytówka owa powstała bowiem z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu w pełni podkreśli profesjonalizm właściciela i jego ciągłą chęć rozwoju. Zastosowano bardzo modne, rzucające się w oczy kolory, dzięki czemu przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów będzie niezwykle proste. Warto podkreślić także fakt, iż na ciemnym tle jasne litery są znakomicie widoczne. Egzemplarz ten to zarazem sposób na sukces w branży muzycznej!

BRĄZOWE SKRZYPCE

Z prawej strony wizytówki, brązowa czcionką zapisane zostały najważniejsze dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. U gór, brązową, ale grubsza czcionką zapisana została nazwa nazwa firmy. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika, która pojawia się również na odwrocie. Tło tej wizytówki jest ciemno różowe.

ZŁOTA TUBA

Tło tej wizytówki jest ciemnoczerwone. W górnej części, żółtą czcionką zapisane została nazwa zespołu. Niżej, obok żółtych ikon informacyjnych, wypisane zostały, białą czcionką wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. Na dole oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika tuby.

JASNA GITARA

Przód wizytówki ma zielone tło. Na dole projektu, białą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe uzupełnione o czerwone ikony informacyjne. W górnej części umieszczone zostało czerwone na pole, na którym znalazła się nazwa firmy. Branżowa grafika jasnej gitary znalazła się na obu stronach wizytówki.

ZESPÓŁ NA TLE MIKROFONU

Wizytówka ustawiona jest pionowo. U góry, czarną, grubą czcionką zapisana została nazwa zespołu. Na środku oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca zespół muzyczny stojący pod wielkim mikrofonem. Niżej, na dwóch fioletowych paskach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe.

ZŁOTY MIKROFON

Tłem dla tej wizytówki jest artystyczne zdjęcie przedstawiające złoty mikrofon. Z przodu zdjęcie otrzymało półprzezroczysty filtr, na którym lepiej widać poszczególne elementy. W dolnej części, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Nazwa firmy zapisana została w górnej części wizytówki.

GRA GITARA

Motywem przewodnim tej wizytówki jest gitara klasyczna. Jest to nieodzowny element różnych imprez, od ognisk w lesie po śluby. Dookoła wizytówki znalazła się elegancka, dwukolorowa ramka. W środku ciemną i wyraźną czcionka zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie, pod grafiką gitary znalazło się miejsce na nazwę zespołu.

MIKROFON NA POPIELATYM TLE

Na popielatym tle znalazła się grafika przedstawiająca mikrofon. W lewą stronę został poprowadzony ciemny pasek, na którym jasną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, delikatną, ale wyraźną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika mikrofonu wraz z nazwą zespołu.

NIEBIESKA PERKUSJA

Na białym pasie znalazła się grafika niebieskiej perkusji. Poniżej na niebieskim tle, białą czcionką zapisane zostały: nazwa zespołu, adresy i numery telefonów. Na odwrocie wizytówki została powtórzona, tym razem biała, grafika perkusji. Całość składa się na prosty w przekazie projekt, który bez problemu trafi do twoich klientów.

KOLOROWA GITARA

Na żółtym, wyrazistym tle została umieszczona ciekawa grafika. Jest nią kolorowa gitara elektryczna oraz głośnik. Czarną, mocną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, tak aby nie zasłaniać ciekawej grafiki zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie została powtórzona grafika gitary i głośnika.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: