Wizytówki - Rozrywka Strona 3

Pokaż:

BIAŁE SŁUCHAWKI

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. W dolnej części wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca czarny cień dj z białym, wyrazistymi słuchawkami na uszach. Wyżej, białą i widoczną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie zaprojektowane zostało miejsce na dane osobowe.

ZESPÓŁ NA TLE MIKROFONU

Wizytówka ustawiona jest pionowo. U góry, czarną, grubą czcionką zapisana została nazwa zespołu. Na środku oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca zespół muzyczny stojący pod wielkim mikrofonem. Niżej, na dwóch fioletowych paskach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe.

ZŁOTY MIKROFON

Tłem dla tej wizytówki jest artystyczne zdjęcie przedstawiające złoty mikrofon. Z przodu zdjęcie otrzymało półprzezroczysty filtr, na którym lepiej widać poszczególne elementy. W dolnej części, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Nazwa firmy zapisana została w górnej części wizytówki.

ADAPTER MUZYCZNY

Dół wizytówki pokryty został białym tłem. Na nim czarną, delikatną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres czy numer telefonu. Wyżej na żółtym tle, czarną czcionką zapisane zostały dane osobowe i nazwa firmy. Pomiędzy tłami oraz na odwrocie wizytówki znalazła się grafika adaptera muzycznego.

CIENIOWANY WINYL

Na środku żółtej wizytówki został umieszczony prostokąt z ciemniejszym odcieniem żółtego. Na nim znalazły się wszystkie informacyjne elementy. Z prawej strony wypisane zostały dane teleadresowe. Wyżej, białą i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na samej górze znalazła się grafika cieniowanej płyty winylowej.

GRA GITARA

Motywem przewodnim tej wizytówki jest gitara klasyczna. Jest to nieodzowny element różnych imprez, od ognisk w lesie po śluby. Dookoła wizytówki znalazła się elegancka, dwukolorowa ramka. W środku ciemną i wyraźną czcionka zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie, pod grafiką gitary znalazło się miejsce na nazwę zespołu.

MIKROFON NA POPIELATYM TLE

Na popielatym tle znalazła się grafika przedstawiająca mikrofon. W lewą stronę został poprowadzony ciemny pasek, na którym jasną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, delikatną, ale wyraźną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika mikrofonu wraz z nazwą zespołu.

NIEBIESKA PERKUSJA

Na białym pasie znalazła się grafika niebieskiej perkusji. Poniżej na niebieskim tle, białą czcionką zapisane zostały: nazwa zespołu, adresy i numery telefonów. Na odwrocie wizytówki została powtórzona, tym razem biała, grafika perkusji. Całość składa się na prosty w przekazie projekt, który bez problemu trafi do twoich klientów.

KOLOROWA GITARA

Na żółtym, wyrazistym tle została umieszczona ciekawa grafika. Jest nią kolorowa gitara elektryczna oraz głośnik. Czarną, mocną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, tak aby nie zasłaniać ciekawej grafiki zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie została powtórzona grafika gitary i głośnika.

SŁUCHAWKI NA NIEBIESKIM TLE

Cała wizytówka została pokryta niebieskim tłem. Z przodu została użyta ciekawa grafika kolorowych słuchawek. Na czarnym prostokącie znalazły się białe ikony, obok których, czarną, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika słuchawek.

KLAWISZE OD PIANINA

Wizytówka została stworzona tak, aby już na pierwszy rzut oka wiadomo było, że jej właściciel działa w branży muzycznej. Na górze pionowej wizytówki zostały umieszczone klawisze od pianina. Poniżej na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Z drugiej strony na jasnym tle znalazło się miejsce na nazwę firmy, a na dole powtórzona została grafika klawiszy.

WINYL W ADAPTERZE

Na jasnym tle została umieszczona grafika szarego, stylowego adaptera z winylową płytą. Z prawej strony na ciemno-żółtym prostokącie zostały umieszczone dane teleadresowe, a poniżej ciemniejszą czcionką zapisano nazwę firmy. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika adaptera oraz nazwa lokalu.

MUZYKA Z PATEFONU

Projekt został pokryty ciekawym tłem. Z przodu wizytówki znalazła się grafika patefonu, z którego „wypływa” muzyka. Z jego prawej strony została zapisana nazwa firmy. Poniżej, tak, aby nie zasłaniać grafiki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowej. Żeby wizytówki była czytelna z obu stron, na odwrocie została powtórzona grafika patefonu.

CZARNO-BIAŁA GITARA

Kolorystyka użyta w tym projekcie na pewno będzie widoczna z daleka i wybije się z pośród konkurencyjnych ofert. Tło skład się z trzech kolorów: brązowego, białego i zielonego. Wprowadzenie kształtów fali dodaje projektowi dynamizmu. Na górze wizytówki znalazła się grafika czarno-białej gitary, a pod nią nazwa firmy i dane teleadresowe.

CYMBAŁKI NA NIEBIESKIM TLE

Na błękitnym tle, głównym elementem wizytówki jest jasna grafika cymbałków. Ilustracja, bezsprzecznie kojarzy się z branżą muzyczną. Obok niej, białą, prostą czcionką wypisana została nazwa firmy, a poniżej w wyraźny sposób zostały wyszczególnione dane kontaktowe. Z tyłu, tak, aby wizytówka była z każdej strony czytelna znalazła się grafika wraz z nazwą sklepu.

KONTURY PATEFONU

Pomarańczowe tło oraz białe elementy zawsze tworzą udany projekt. Nie inaczej jest w tym wypadku. Tym razem białymi elementami są: kontury patefonu, nazwa, adresy sklepów stacjonarnych oraz internetowych, numery telefonów i maile. Aby przyciągnąć uwagę większość elementów została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ŻÓŁTE PTASZKI

Na fioletowe tło, które oblewa całą wizytówkę, zostały wstawione żółte ptaszki, które przyodziane są w stroje weselne. Dzięki temu wiemy, że wizytówka dotyczy branży weselnej. Pomiędzy ptakami, żółtą czcionką została zapisana nazwa lokalu. Poniżej, również żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

ZIELONY OBRUS W GROCHY

Tłem dla tej pionowej wizytówki jest zielony obrus w jasne grochy. Aby projekt był czytelny została użyta biała, prosta czcionka. U góry znalazło się miejsce na nazwę lokalu. Poniżej zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe, które podkreślone są jasnymi ikonami. Pod każdą z ikon, zostały narysowane brązowe kreski, które dodają projektowi charakteru.

PAPIEROWE SERCE

Tematem przewodnim tej wizytówki jest papierowe serce. Budzi ono proste skojarzenie z weselem. Z przodu na połowie zdjęcie została nałożona półprzezroczysta, pomarańczowa ramka. Na niej białą, klasyczną czcionką zapisane zostały: nazwa lokalu, adres, numery telefonów oraz strona internetowa i adres e-mail.

ŻÓŁTA MASKA KARNAWAŁOWA

Na niebieskim tle, została umieszczona żółta maska karnawałowa, która jest międzynarodowym symbolem udanej imprezy. W żółtym kolorze zostały wypisane również imię i nazwisko pracownika, firma oraz ikony informacyjne. Pod nimi białą, prostą czcionką zapisane zostały dane kontaktowe. Niebieskie tło i żółte elementy to zgrany duet, który wyróżni twoją wizytówkę.

MUZYKA WYLATUJĄCA Z GŁOŚNIKA

Organizujesz różne imprezy? Jesteś dj lub wodzirejem i muzyką porywasz ludzi do zabawy? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na czerwonym tle znalazła się wymowna grafika głośnika, z którego, jak krople deszczu, wylewa się muzyka. Po lewej stronie, tak, aby nie zasłaniać ilustracji, znalazły się najważniejsze dane od nazwiska, po adres mailowy.

MONOCHROMATYCZNA SERPENTYNA

Twoje imprezy są zawsze udane i pozostają w pamięci na długi czas, podobnie jak ta wizytówka. Na żółtym tle zostały umieszczone niebieskie elementy w postaci: monochromatycznej serpentyny, imienia i nazwiska oraz pasków, na których białą, widoczną czcionką zapisane zostały dane teleadresowe. Z drugiej strony została powtórzona monochromatyczna grafika.

BIAŁA KULA DO KRĘGLI

Przednia część wizytówki to błękitne spokojne tło, na którym w centralnej jego części umieszczono grafikę kręgli. Może ono posłużyć za logo Twojej firmy. Tył wizytówki został podzielony na dwie nierówne części co nadaje jej charakteru. Na ciemniejszej stronie umieścisz dane teleadresowe, natomiast na jaśniejszej białą grafikę.

KULA BIJĄCA KRĘGLE

Pomarańczowe tło sprawi, że projekt staje się widoczny. Prosta grafika jaka została umieszczona na projekcie może zastąpić logo Twojego lokalu, a ciemniejszy pas biegnący przez środek nada charakteru. Z przodu wizytówki białą, prostą czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe, które ułatwią kontakt z Twoją firmą.

Pokaż: