Wizytówki - Grafik komputerowy

Komu, jak komu, ale Tobie nie musimy tłumaczyć, na czym polega projektowanie. Doskonale radzisz sobie z wszelakimi graficznymi zadaniami, dobrze znasz rynek i potrzeby Klientów. Tworzysz i publikujesz różnorakie publikacje i reklamy. Photoshop, Corel Draw na pewno nie są Tobie obce, nie powinieneś mieć więc problemu, by za pomocą naszego programu stworzyć idealny projekt wizytówki. Najwyższy czas zyskać nowych Klientów – ruszaj więc do dzieła!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Masz miliardy pomysłów na minutę. Skup się więc i zdecyduj, jakie rozwiązanie będzie trafne, co przyciągnie rzeszę usługobiorców. Pierwszym krokiem będzie wybór szablonu. Grunt, to solidna podstawa! Po wyborze bazy, opisz specyfikę Twojego zawodu, firmy którą prowadzisz. Nie zapomnij o danych kontaktowych. Przygotowany projekt zatwierdź, my zajmiemy się profesjonalnym drukiem. Zamówioną ilość wizytówek dostarczymy pod podany w formularzu adres. Zaprojektuj swój sukces i zacznij wieść prym w branżowym świecie! Pokaż, kto jest najlepszym grafikiem komputerowym!
Czytaj więcej
Pokaż:

FUTURYSTYCZNY DESIGN

Ten wzór idealnie sprawdzi się dla każdego, kto ma do czynienia z internetowym światem. Grafik komputerowy, informatyk, programista czy też różnego rodzaju projektanci na pewno rzucą okiem na ta nietypową propozycję wizytówki. Zastosowanie klasycznych kolorów takich jak biel oraz czerń z połączeniem mocnego turkusowego koloru jest strzałem w dziesiątkę! Zapewniamy, że ten projekt sam w sobie ukaże Twoją kreatywność, a pokazanie umiejętności będzie tylko dopełnieniem formalności. Tacy ludzie, są przecież cennymi pracownikami na dzisiejszym rynku pracy.

DESIGNERSKIE IMPRESJE

Trzeba przyznać, że jedno tylko spojrzenia na tę wizytówkę wystarczy, by przekonać się, że jej posiadaczem jest osoba ceniąca nowoczesność i design. Dla architekta, grafika czy też personal shoppera będzie to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Model jest co prawda dość ciemny, ale dzięki odpowiedniemu doborowi czcionki niezwykle przejrzysty i czytelny. To rewelacyjny sposób na to, by podkreślić swój profesjonalizm, zamiłowanie do tego, co oryginalne, nietypowe wyjątkowe. Tacy ludzie są wszak cenieni na rynku pracy, warto zdawać sobie z tego sprawę!

POBAWMY SIĘ W KOLORY

Aby życie nabrało odpowiednich barw, jedyne co należy zrobić, to umiejętnie pokolorować swój świat. Motyw w czerni, z kolorowymi pasami będzie przyciągał spojrzenia, tkwiąc w pamięci przez długie lata. Wyczaruj idealną wizytówkę dla swojej firmy i świeć przykładem dla reszty. Motyw idealny dla każdego zawodu – od opiekunki do spawacza!

KLASA: SZAROŚĆ, CZERŃ I CZERWIEŃ

Prosta forma, zdecydowany kształt i wyraziste kolory – jedyne, czego tu brakuje to informacji o Twojej firmie. Niech wizytówka pełna szarości przeplatanej czerwienią zacznie żyć własnym życiem. Motyw stanowi idealną bazę reklamy ponadczasowej, wybijającej się z kanonów i panujących trendów. Wizytówka idealna dla każdego, doskonale zaprezentuje dane grafików i designerów.

KOLOROWY ATRAMENT

Ta wizytówka przyciągnie wzrok każdego klienta. A to dzięki świetnej fotografii przedstawiającej wielokolorowy atrament rozlany w wodzie. Z przodu na paskach stworzonych z różnych odcieni pomarańczowego wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne, internetowe, adresowe oraz osobowe.

KOLOROWE WARSTWY

Z prawej strony, tej jasnej wizytówki zostały wypisane takie dane jak: imię i nazwisko, adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów, oraz adres e-mail. Z lewej strony wizytówki, oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kolorowe warstwy. Całość jest prosta i przejrzysta.

PUSZKA SPRAYU

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na biały tle, w trzech kolumnach, czerwoną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak adres, numer telefonu czy strona internetowa. Wyżej, na brązowym tle umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca puszkę sprayu w jaśniejszym kwadracie.

KROPLE RGB

Z prawej strony wizytówki umieszczone zostały dane osobowe. Tuż obok nich umieszczona została branżowa grafika trzech kropel z kolorami RGB. Z lewej strony, wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie została umieszczona branżowa grafika. Wizytówka oblana została jasnopomarańczowym tłem.

KÓŁKA RGB

Wizytówka została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle, ciemną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, strona internetowa, numery telefonów czy adres e-mail. U góry, na szarym tle znalazła się nazwa firmy, a nad nią branżowa grafika przedstawiająca trzy kółka symbolizujące profil kolorów RGB.

PUNKTY KONTROLNE

Wizytówka została oblana turkusowym tłem. Na dole został poprowadzony różowy pasek, na którym wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej oraz na odwrocie umieszczona została grafika przedstawiająca punkty kontrolne umieszczona przez grafika. W prawym górnym rogu umieszczone zostały dane osobowe.

GAMA KOLORÓW

Wizytówka oblana została żółtym tłem. Na środku został umieszczony niebieski pasek, na którym umieszczona jest grafika wzornika kolorów. Po dwóch stronach paska wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na samej górze wizytówki zaprojektowane zostało miejsc na zapisane nazwy firmy.

ŻÓŁTE KRESKI NA ZIELONYM TLE

Ciekawa i nowoczesna forma projektów z pewnością sprawi, że Twoi klienci stwierdzą, że masz duży potencjał jak i talent graficzny. Żółte kreski mogą stać się Twoim znakiem rozpoznawczym, a projekt z pewnością wybije się na tle innych z tej branży. Z przodu w orientacji pionowej umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe w ciekawy sposób.

CZERWONY KWADRAT

Wizytówka została pokryta głębokim, czarnym tłem. Na trzech białych paskach wypisane zostały wszelkie niezbędne dane, takie jak numer telefonu, adres lokalu, czy strona internetowa. Po prawej stronie danych zaprojektowane jest miejsce na logo lub branżową grafikę. Nad danymi, czerwoną czcionką zapisane są dane osobowe.

POKRYWAJĄCE SIĘ KOŁA

Czarne tło z tyłu projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób dwóch przenikających się różowych kół. Jedno z kół jest zakreskowane drugie natomiast puste. Może to świadczyć o kreatywnym podejściu do klienta. Przód wizytówki to odwrotne kolory, jakie zostały pokazane na tyle. Ciekawa prezentacja danych teleadresowych pozwala na ich zapamiętanie.

BIAŁE PIÓRO

Czarne tło pozwoli na umieszczenie wszystkich informacji z widoczny sposób. Ciekawa ilustracja, jaka została pokazana w projekcie od razu kojarzy się z branżą graficzną. Może ona również zastąpić Twoje brakujące logo. Przednia część projektu zawiera pomniejszoną ilustrację po lewej stronie, natomiast po prawej całość kompozycji dopełniają widoczne dane teleadresowe.

KOLOROWE PROSTOKĄTY

Ciekawie dobrane do siebie kolory z pewnością wyróżnią się na tle innych z tej branży. Projekt przedstawia nie sztampowy podział, który z tyłu wizytówki nie został zagospodarowany by wzbudzać ciekawość odbiorcy. Podział na przedzie projektu pozwala na jasnych polach umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWE TRÓJKĄTY

Różowe intensywne tło, na którym znajdują się kolorowe trójkąty z pewnością przyciągają uwagę. Można by pomyśleć, że osoba posiadająca ten projekt jest kreatywna i pełna pasji. Projekt ten idealnie nada się, jeżeli zajmujesz się grafiką komputerową. Na przedniej stronie wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe jasną czcionką.

WZORNIK KOLORÓW

Jasno błękitne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Centralnie umieszczony obrazek przedstawia wzornik kolorów, bez którego ciężko obejść się przy pracy designera. Z pewnością projekt ten wyróżni się na tle innych i zyskasz klientów. Z przodu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej stronie pozostałe dane teleadresowe.

NARZĘDZIE PIÓRO

Niebieskie tło daje możliwość wyróżnienia z niego grafiki. Każdy kto zajmuje się branżą graficzną z pewnością zna narzędzie pióro. Może ono posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Z tym projektem na pewno zyskasz rzeszę klientów. Białą czcionką z przodu wizytówki umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIURKO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Białe tło, w tym przypadku, stanowi biurko grafika komputerowego, na którym mieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy do pracy w tym zawodzie. Ciekawa kompozycja sprawia, że wizytówka przyciąga uwagę odbiorcy. W łatwy sposób, bez zasłaniania poszczególnych elementów umieścisz najważniejsze dane swojej firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: