Wizytówki - Sprzedaż Komputerów

Potrafisz doradzić, wykazać zalety jak i wady produktu. Wiesz, który jest odpowiedni do biurkowej roboty, a który do godzinnego grania w rozmaite gry strategiczne. Czas, aby świat dowiedział się o takim specjaliście. Zaprojektuj spersonalizowaną wizytówkę i zacznij podbijać rynek!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Projekt wykonaj w programie, który udostępniamy. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, które wydałbyś na designerów i egzemplarze, które nie do końca spełnią Twoje wymagania. Weź sprawy w swoje ręce – tylko wtedy całokształt będzie idealny, po Twojej myśli. Zacznij od wybrania szablonu bazowego, dodaj informacje na temat firmy, dane kontaktowe oraz logo, jeśli takowe posiadasz. Po zatwierdzeniu projektu zostanie jedynie oczekiwanie na dostawę profesjonalnych wydruków. Od teraz każdy będzie wiedział, gdzie udać się po dobry sprzęt, który nie zawiedzie oczekiwań! Na rynku znaleźć można wiele modeli komputerów – od stacjonarnych po notebooki, laptopy, tablety. Ważne, by trafić w gusta i potrzeby Klienta. Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu.
Czytaj więcej
Pokaż:

KONTUR LAPTOPA

Wizytówka z obu stron pokryta jest głębokim czarnym kolorem. Z prawej strony, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kontury laptopa. Wyżej umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa.

TWARDY DYSK

Środek wizytówki został zagospodarowany tak, aby znalazły się w nim wszystkie dane, takie jak numer telefonu, adres e-mail, strona internetowa i adres lokalu. Na samej górze został poprowadzony biały pasek, na którym zapisana została nazwa firmy. Z jego prawej strony umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁO-ZIELONY LAPTOP

Górna część wizytówki pokryta jest zielonym tłem. Na nim umieszczona została grafika białego laptopa. Obok niej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa. Na dole, umieszczone zostało białe tło. Na nim znalazło się miejsce na zapisanie najważniejsze dane teleadresowe i internetowe.

MONITOR I KLAWIATURA

Wizytówka z obu stron obalana jest niebieskim tłem. Z lewej strony, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Z prawej na półprzezroczystej grafice umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki znalazła się grafika w całej okazałości.

NIEBIESKI MONITOR

Szare tło wizytówki pozwoli na wydobycie z niej niebieskiej grafiki monitora. Patrząc na ten projekt bez wątpienia nasuwają nam się skojarzenia związane z branżą komputerową czy choćby nawet z jej sprzedażą. Grafika może też zastąpić Ci brakujące logo firmy. Z przodu projektu jest wiele miejsca abyś swobodnie umieścił dane teleadresowe.

DIZAJNERSKI MONITOR

Wizytówka ułożona jest pionowo. Górna połowa ma białe tło. Na nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa firmy. W dolnej połowie, która jest niebieska, czarną czcionka wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Na środku wizytówki znalazła się branżowa grafika.

MYSZKA I KLAWIATURA

Przód wizytówki pokryta jest czerwonym tłem. Na czterech paskach, o różnych odcieniach żółtego, wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Nad nimi zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

BIAŁY MONITOR

W dolnej części wizytówki znalazły się, wypisane białą czcionką, najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Dane internetowe zostały umieszczone pod czerwona kreską. W górnej części wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej oraz na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁY KOMPUTER

Białe tło wizytówki i biała grafika komputera sprawiają, że ten projekt z pewnością wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika komputera może stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy i z pewnością odniesiesz sukces. Z tyłu projektu na białym tle umieścisz nazwę firmy oraz pozostałe dane, a niebieski pasek dopełni całość kompozycji.

KOMPUTER STACJONARNY

Cała wizytówka została oblana turkusowym kolorem. Z prawej strony, na czarnym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Obok paska umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca komputer stacjonarny. W prawym dolnym rogu zostały umieszczone najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BIAŁY LAPTOP

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Na dole, na białym tle, czerwoną czcionką wypisane zostały niezbędne dane takie jak adres, numer telefonu oraz dane internetowe. Wyżej, na czerwonym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy, a po przeciwległej stronie umieszczona została branżowa grafika.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: