Wizytówki - Serwis komputerowy

Trzeba coś naprawić? Dla Ciebie to żaden problem, przecież prowadzisz serwis komputerowy. Wszelkie sprawy związane z owym środowiskiem są znane i wiesz jak uporać się z każdą usterką. Klienci cenią Twoje umiejętności, potrafią zaufać i wspomóc dobrym słowem, jednak konkurencja na rynku jest nieobliczalna. Postaw więc na oryginalność i zaprojektuj wizytówkę, która pomoże każdemu zainteresowanemu uzyskać wszelkie informacje na temat firmy i wykonywanych usług.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Grunt to dobra promocja. Niekiedy wspomnienie o dobrym serwisie nie jest wystarczające, by pozyskać nowych usługobiorców. Za pomocą naszego intuicyjnego programu w kilka chwil zaprojektujesz i zamówisz odpowiedni nakład spersonalizowanej reklamy. Zacznij od wyboru szablonu. Musi przyciągać uwagę i być zgodny ze specyfiką usług. Dane kontaktowe i informacje na temat firmy to nieodzowne elementy wizytówki. Rozmieść je tak, by forma nie przerosła treści. Gdy projekt będzie gotowy, po profesjonalnym wydruku, wizytówki wyślemy pod podany w formularzu adres. Myszka w dłoń i do roboty!
Czytaj więcej
Pokaż:

ZŁOTE RĄCZKI W CZARNEJ GODZINIE

Fach w ręku jest podstawą w każdej dobrze prosperującej firmie. Już u podstaw potrzebny jest solidny grunt, by postawione idee mogły mieć porządne oparcie. Jeśli pragniesz zyskać sławę i renomę będąc informatykiem lub serwisantem, musisz pamiętać o jednym – dobrze wykonana robota będzie kluczem do sukcesu, a dobre słowo zaprowadzi Cię do zwycięskich bram. Wizytówka w pięknym tonie barwnym, z prostym, aczkolwiek wymownym motywem pozwoli trzymać fason i sprawić, by konkurencja zeszła na dalszy tor. Niech Twoje ręce będą złotymi w każdej czarnej godzinie.

KLUCZ I LAPTOP

Wizytówka została pokryta odblaskowym, pomarańczowym tłem. Na dole, w białym polu, czarną czionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. W górnej części wizytówki umieszczona została nazwa firmy oraz branżowa grafika przedstawiająca klucz oraz laptopa. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

MIKROPROCESOR

Na zielonym tle umieszczono żółte elementy. Prostą czcionką została zapisana nazwa firmy, a poniżej dopisane zostały numery telefonów, adresy i strony internetowe. Obok nazwy sklepu została umieszczona grafika mikroprocesora. Na odwrocie wizytówki została umieszczona grafika płytki z podzespołami komputerowymi.

KOT NA LAPTOPIE

Na pierwszym planie wizytówki znajduje się kot, który leży na laptopie. Dzięki temu wiemy, że ta firma z troską zajmuje się powierzonymi im zadaniom związanym z branżą komputerową. Na fioletowym pasku została umieszczona nazwa firmy. W lewym, górnym rogu znalazło się miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych.

ORYGINALNE ZDJĘCIE

W projekcie zostało wykorzystane bardzo ciekawe zdjęcie, które w prosty sposób przedstawia, czym zajmuje się twoja firma. Na płycie z podzespołami zostały ustawione ludzki przedstawiające robotników. Prosty przekaz naprawy komputerów został uzupełniony o nazwę firmy, oraz dane kontaktowe umieszczone na żółty tle.

CZARNY KOMPUTER STACJONARNY

Prowadzisz serwis komputerowy? W swoim sklepie sprzedajesz komputery lub części do komputerów? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na pierwszym planie widzimy komputer stacjonarny. Obok na czarnym pasku została zapisana nazwa firmy. Poniżej, z prawej strony wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

MANIAK KOMPUTEROWY

Na odwrocie wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dziewczynki, maniaczki komputera klikającej w klawiaturę komputerową, na tle spadających liter jak w kultowym filmie Matrix. Z przodu zdjęcie zostało powtórzone, ale przysłonięte białym i czerwonym cieniem, na którym zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: