Wizytówki - Informatyk

Komputery to Twoja pasja. Wiesz, co zrobić w sytuacjach kryzysowych, jak zaprogramować system, aby nadawał się dla bankowca, ekonomisty czy geodety. W Twojej głowie szereg różnorakich znaków tworzy niesamowicie ważny ciąg, z którego potrafisz wyczarować cuda. Pomyśl o promocji swojej działalności. Rynek wciąż potrzebuje nowych twarzy i świeżych pomysłów. Spróbuj więc zaistnieć dzięki spersonalizowanym wizytówkom, które stworzysz za pomocą naszego programu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie bój się wkroczyć w nieznaną dotąd branżę designerów. Projektowanie wizytówki potraktuj jak zwykłą zabawę. Zacznij od trafnie wybranej bazy. Znajdziesz wiele szablonów, z których wybierzesz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Wizytówka cechuje się tym, że jest niewielka, a treść wysublimowana. Postaraj się zatem wybrać najodpowiedniejsze informacje na temat firmy, dodaj dane kontaktowe i zatwierdź projekt do realizacji. Nie martw się konkurencją. Wizytówka informatyk potrafi zdziałać niesamowite rzeczy. Zamów odpowiednią ilość wizytówek i ciesz się z nowych zleceń!
Czytaj więcej
Pokaż:

POCHWAŁA NOWOCZESNOŚCI

Firmy działające w branży informatycznej oraz zajmujące się na co dzień programowaniem muszą zadbać o to, by się dobrze i nowocześnie wypromować. Na szczęście jest ta stylowa wizytówka – model ów to oznaka pełnego profesjonalizmu danego przedsiębiorstwa oraz jego ciągłą dążność do rozwijania się. Na ciemnym tle jasne litery są doskonale widoczne. Model ten jest w opinii specjalistów istną kwintesencją innowacyjności, dlatego z pewnością warto na niego postawić. Zastosowano papier najwyższej jakości, by ów karnecik posłużył właścicielom przez wiele lat, niezmiennie świetnie się prezentując!

INFORMATYCZNE ZAWIROWANIA

Każdy kto choć trochę zna się na branży informatycznej wie, że najważniejszy jest dobry chwyt marketingowy, dzięki któremu stabilna pozycja na rynku będzie rzeczą normalną. Doskonały dodatek reklamowy w postaci wizytówki będzie niezastąpionym elementem dodającym skrzydeł nie jednemu fachowcowi. Jeśli jesteś informatykiem, pracujesz w branży komputerowej bądź teleinformatycznej, nie czekaj – działanie musi być Twoją domeną!

TRZY KLOCKI

Wizytówka została oblana białym tłem. W górnej części zostały umieszczone dwa brązowe paski, na których zapisana została nazwa firmy oraz dane osobowe pracownika. Z lewej strony pasków umieszczona została grafika trzech bloków. Na dole, brązową czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

ŻÓŁTY PROCESOR

Większość wizytówki pokryty jest czarnym tłem. Z przodu, w dolnej części wizytówek, szarą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres lokalu, strona internetowa, telefony oraz adres e-mail. Wyżej zapisane zostały dane osobowe. Na górze oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

ZIELONE KURSORY

Błękitne tło jest idealnie do prezentacji poszczególnych elementów umieszczonych na wizytówce. Dwa kursowy, jakie przedstawione są na projekcie od razu kojarzą się z branżą komputerową. Mogą one zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Jasny kolor pozwoli na wyeksponowanie w widoczny sposób danych teleadresowych.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Ciekawe ułożenie z boku projektu figur geometrycznych z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Jasne tło pozwala na wybicie się z niego grafiki. Przednia część projektu wizytówki posiada bardzo ciekawą kompozycję. Po prawej stronie od grafiki umieścisz nazwę firmy, natomiast pod spodem wszystkie dane teleadresowe.

DWA WSKAZUJĄCE KURSORY

Zielone tło, na którym widocznie widać ciekawą grafikę. Litera „N” może oznaczać naprawę, a kursory wokół niej, że dotyczy ona komputerów. Może ona zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Pionowa forma prezentacji pozwoli na wypisanie jasną, żółtą czcionką wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁO-CZARNY NAPĘD

Szare tło i grafika, która wygląda jak odręczny rysunek przypomina napęd komputera. Bez wątpienia kojarzy się on z naprawą czy serwisem komputerowym. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu to białe tło, na którym bardzo dobrze widać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

KLAWIATURA NA BIURKU

Ciekawa, niestandardowa kompozycja wizytówki wprowadza odrobinę dynamizmu. Przedmioty na projekcie wskazują na branże jej właściciela. Małe ludziki z klocków symbolizują fachowców pracujących w twojej firmie. Ciemne tło wizytówki pozwala w przejrzysty sposób wyeksponować potrzebne dane teleadresowe.

KOBIETA NA NIEBIESKIM TLE

Zdjęcie kobiety na spiralnym tle kojarzy się od razu z informatyką. Idealnie dobrane zdjęcie do branży jaką reprezentuje. Przód wizytówki został zaprojektowany tak, aby pokazywał zdjęcie i posiadał miejsce na dane kontaktowe. Przez zastosowany podział wizytówka staje się czytelna i przyjazna dla oka.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: