Wizytówki - Programista

Wszelkie języki programowania nie są Ci obce. Komputery to Twój świat i pasja. Potrafisz stworzyć program z wielu różnych znaków, które zwykłemu śmiertelnikowi są obce. Twoja praca jest jak abstrakcja, która układa się w całość po dłuższej kontemplacji. Jest jednak niezwykle potrzebna, a zainteresowanie dobrymi programistami jest olbrzymie. Warto więc zadomowić się na rynku i pokazać, że jest się godnym konkurentem. Proponujemy, abyś wykreował osobistą wizytówkę.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Skoro programowanie to dla Ciebie pikuś, nie powinieneś mieć problemu, by stworzyć spersonalizowaną reklamę. Wejdź w świat projektantów i poczuj nutę adrenaliny. Dobry wybór to podstawa. Wizytówka stanie się przepustką do zdobycia Klientów, bądź nowego pracodawcy. Wybierz odpowiednią bazę, dodaj przemyślany tekst dotyczący specyfikacji zawodu, dane kontaktowe. Jeśli posiadasz logo – znajdź miejsce i na ten znak, w końcu każdy musi się czymś wyróżnić. Po otrzymaniu profesjonalnie wydrukowanych projektów zostanie Tobie jedynie zagospodarowanie czasu, aby pogodzić zainteresowanych Twoimi usługami!
Czytaj więcej
Pokaż:

BY LICZYĆ SIĘ W SIECI

Oto wizytówka, na którą szczególną uwagę powinni zwrócić copywriterzy, graficy oraz ci, którzy na co dzień zajmują się marketingiem internetowym. Widać bardzo wyraźnie, iż jest to model skrojony na miarę - niczym najlepsza sukienka. Stylowy niezwykle nadruk sprawia, że od razu wiemy, z przedstawicielem jakiego zawodu mamy do czynienia. W ten prosty sposób można podkreślić swój prestiż i zaangażowanie w pracę, chęć ciągłego doszkalania się i stawania się lepszym w swoim fachu. Piękno i harmonia idzie tu w parze z elegancją na światowym poziomie – oto jest przepis na zawodowy sukces!

KOLOROWY SZEŚCIAN

Na dole wizytówki, w trzech kolumnach wypisane zostały najważniejsze dane takie jak adres, numery telefonów. Na środku wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została grafika kolorowego sześcianu. Na samej górze, delikatną białą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Cała wizytówka pokryta została zielonym tłem.

DWA KÓLKA

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W dolnej części, na żółtym tle, ciemną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Wyżej, na ciemnym tle znalazła się branżowa grafika, która uzupełniona została o dane osobowe oraz funkcję pracownika.

DUŻY KOD QR

Błękitne tło, jakie zostało umieszczone na wizytówce pozwala na pokazanie w widoczny sposób dużego kodu QR. Może ono stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy, a prosta forma wizytówki z pewnością przyciągnie klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Po lewej powtórzysz charakterystyczny znak, natomiast po prawej wszystkie dane teleadresowe.

TRZY MONITORY

Przedstawione zdjęcie na wizytówce przedstawia pomieszczenie, którym znajdują się aż trzy monitory. Może to świadczyć, że Twoja firma jest dokładna i profesjonalnie podchodzi do tematu. Z pewnością projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁA KLAWIATURA

Intensywnie niebieskie tło pozwoli na zauważenie białej i dużej klawiatury komputerowej. Elementy znajdujące się na tyle projektu od razu kojarzą się nam z branżą informatyczną. Z pewnością z tym projektem zostaniesz zauważony. Przednia część projektu posiada biały pas, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

DUŻY MONITOR

Ciemno niebieskie tło, na którym widoczny jest duży monitor od razu kojarzy się z branżą informatyczną. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych z tego działu. Z przodu projektu na monitorze możesz swobodnie umieścić nazwę swojej firmy i opisać, czym dokładnie się zajmujesz. Po prawej stronie prostą i jasną czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: