Wizytówki - Telefony komórkowe / Smartfony

Życie bez telefonów w dzisiejszych czasach byłoby trudne. Każdy człowiek, będący w pracy musi być pod telefonem, na nim opiera się cała komunikacja. Dobry wybór, idealny do potrzeb jest trudny, choć możliwy do zrealizowania. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, umiesz spełnić każde oczekiwania. Zaraź swoją pasją większą liczbę zainteresowanych kupnem telefonu. Wypromuj swój biznes za pomocą spersonalizowanej wizytówki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz obawiać się ogromnych kosztów, ani tego, że końcowy produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Sam zadbaj o odpowiednią bazę i detale. Na stronie dostępny jest intuicyjny program, za pomocą którego zabawa w designera będzie przyjemnością i ciekawym doświadczeniem. Wystarczy, że spośród szablonów wybierzesz odpowiedni, dodasz informacje na temat prowadzonej działalności, dane kontaktowe i logo firmy. Po profesjonalnym wydrukowaniu wizytówek, zostaną dostarczone pod podany w formularzu adres. Nie zwlekaj z reklamą! Konkurencja nie śpi! Pokaż im, kto jest królem smartfonów!
Czytaj więcej
Pokaż:

RÓŻOWY TELEFON

Cała wizytówka ma białe tło. W dolnej części różową czcionką, w dwóch kolumnach wypisane zostały: adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Wyżej, grubszą, lecz również różową czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca różowego smartfona.

TELEFON Z WIFI

Dolna część wizytówki ma białe tło. Na nim czarną czcionką, zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Wyżej, na zielonym tle umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca telefon z wifi oraz nazwa firmy. Te dwa elementy zostały powtórzone na odwrocie wizytówki.

SMARTFON Z WĄSEM

Na przeciwległych końcach wizytówki umieszczone zostały dwa jasnożółte paski. Pomiędzy nimi znalazło się białe pole, w które czarną czcionką wpisane zostały najważniejsze dane telefonicznie i adresowe, a z lewej strony zapisana została nazwa firmy. Na dolnym pasku znalazła się grafika przedstawiająca smartfon z wąsami i okularami.

FIOLETOWE SMARTFONY

Białe tło i delikatny napis na tyle wizytówki z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Nowoczesna forma projektu z pewnością trafi do wielu młodych osób. Z przodu projektu obok ciekawej grafiki smartfonów umieścisz wszystkie niezbędne dane teleadresowe, natomiast nad grafiką wyeksponujesz nazwę swojej firmy.

TELEFON DOTYKOWY

Większa część z przodu wizytówki oblana jest różowym tłem. Na nim, umieszczone zostały cztery jasne paski, na których wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Na górze znajduje się żółty pasek, na którym umieszczona została branżowa grafika oraz nazwa przedsiębiorstwa.

SMARTFON Z NIEBIESKIM WYŚWIETLACZEM

Przód wizytówki przedstawia czarnego smartfona z niebieskim wyświetlaczem. Na ekranie telefonu, białą, delikatną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Tył wizytówki pokryty jest niebieskim tłem, a na jej środku powtórzona została grafika dotykowego telefonu.

SMARTFON NA NIEBIESKIM TLE

Prowadzisz serwis telefonów? Sprzedajesz lub skupujesz smartfony? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla twoich potrzeb. Na niebieskim tle została umieszczona grafika smartfona. Tuż obok niej, znalazło się miejsce na nazwę firmy. Poniżej białą, czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe.

KOMIKSOWY TELEFON

Tło tej wizytówki jest dwukolorowe. Na bladoróżowej części, czarną, klasyczną czcionką zostały zapisane numery telefonów oraz adresy firmy. Na kremowej części znalazły się kolorowe ikonografie, a obok nich ilustracja komiksowego telefonu. Na odwrocie wizytówki została powtórzona ilustracja wraz z nazwą twojej firmy.

SMARTFON NA PASTELOWYM TLE

Na pastelowym żółtym tle została umieszczona grafika telefonu komórkowego. Obok, tak, aby nic nie zasłaniać, została wpisana nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, pod czarną kreską, zostały umieszczone: adres stacjonarny, strona internetowa, adres e-mail oraz numery telefonów. Z drugiej strony wizytówki została umieszczona i powiększona grafika telefonu oraz nazwa firmy.

KOLOROWY SMARTFON

Ta wizytówka na pewno wybije się z pośród konkurencyjnych. Uwagę przykuwa swoją dynamiką i kolorami. Na pomarańczowym tle wstawiona została grafika smartfonu, z kolorowymi aplikacjami na ekranie. Poniżej, białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na czarno-białych paskach zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe.

WYPADAJĄCE APLIKACJE

Głównym elementem tej wizytówki jest pudełko, które imituje smartfona, z którego wypadają tekturowe klocki z aplikacjami. Na jasnobrązowym tle zostały wypisane adresy, telefony oraz e-maile i adresy stron internetowych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona i powiększona grafika tekturowego telefonu.

TABLET NA DESKACH

Na głównym planie tej wizytówki jest świetne zdjęcie telefonu komórkowego na drewnianym stole. Poniżej, na turkusowym tle małą, lecz czytelną czcionką, zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów czy adresy. Z drugiej strony wizytówki na zdjęciu został umieszczony turkusowy pasek, na którym zapisano nazwę firmy.

TABLET Z NIEBIESKIM EKRANEM

Lubisz prostotę? Do tego prowadzisz biznes związany z nowymi technologiami? A może serwis z telefonami komórkowymi? Ta wizytówka jest dla ciebie. Prosty projekt, który przekazuje tylko to, co jest najważniejsze, czyli rodzaj działalności, adresy, numery telefonów. Do projektu została jedynie dodana grafika tabletu.

TURKUSOWY TOUCHPAD

Wizytówka, dzięki zastosowaniu kolorów została podzielona na dwie części. Na turkusowym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, również na turkusowym tle została wypisana nazwa firmy. Po lewej stronie została umieszczona grafika turkusowego touch pada. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

DWA SMARTOFNY

Ciekawa grafika, pionowe ułożenie i prosty przekaz pozwolą wyróżnić się tej wizytówce spośród innych, konkurencyjnych ofert. Na zielonym tle, białą i czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Jako grafika uzupełniająca projekt, zostały narysowane dwa, białe smartfony z kablem do ładowania.

BIAŁY SMARTFON

Dzięki optycznemu podzieleniu wizytówki na dwie części, zyskaliśmy miejsce, na wyraźne umieszczenie wszystkich elementów, bez zakrywania grafiki. Po lewej stronie znalazły się najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Z prawej strony wizytówki została umieszczona grafika smartfona, przypominającego jeden z produktów wiodącego producenta. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika telefonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: