Wizytówki - Usługi telekomunikacyjne

Usługa telekomunikacyjna, jest jedną z najbardziej pożądanych na rynku. Bez niej, głównie telefony nie miałyby racji bytu, wiele branży podupadłoby. Dzięki temu, że Twoja firma dostarcza niezbędne sygnały w sieci telekomunikacyjnej, tworzycie wielki świat, bez którego dzisiejsza egzystencja byłaby niebywale mocno utrudniona – człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego. Aby pozbyć się konkurencji, zaatakuj z innej strony. Bądź oryginalny i wykreuj własną wizytówkę!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
To nic trudnego! Za pomocą prostego programu, który udostępniamy, będziesz w stanie zaprojektować idealną reklamę i zamówić ją w odpowiednim nakładzie. Czas zachęcić nowych Klientów! Wybierz oryginalny szablon, dodaj dane kontaktowe, logo firmy, kilka słów na temat działalności, a następnie zatwierdź projekt. Wykonane przez nas gotowe wydruki trafią pod wskazany przez Ciebie adres. Każda branża ma swojego prymusa, kogoś, kto pokazuje innym, co to jest prawdziwy biznes – w telekomunikacyjnym świecie możesz to być Ty, pokaż więc na co Cię stać i ruszaj do dzieła!
Czytaj więcej
Pokaż:

MONTUJECIE OKNA NA ŚWIAT

Dbacie o to, żeby wasi klienci mieli doskonałej jakości sygnał pozwalający na oglądanie telewizji, a więc przyczynianie się do podnoszenia ich jakości życia. Nasza proponowana grafika na wizytówkę to sugestia, że nowoczesna technologia nie ma dla was żadnych tajemnic. Dzięki niej na pewno zyskacie zaufanie i rzeszę zadowolonych klientów. Poza detalami graficznymi wzór ma również całkiem dużo miejsca na umieszczenie danych kontaktowych, a nawet krótkiego katalogu świadczonych usług lub kodu QR, który przenosi na waszą witrynę w sieci.

BIAŁA SŁUCHAWKA

Wizytówka została oblana zielonym tłem. Na samym dole, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Wyżej w białym polu zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych telefonicznych, adresowych i internetowych. Z prawej strony umieszczona została branżowa grafika białej słuchawki telefonicznej na czerwonym tle.

KONSULTANT Z SŁUCHAWKAMI

Z lewej strony wizytówki, grubą, ciemną czcionką zapisana została nazwa firmy. Nad nią oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika konsultanta z słuchawkami. Z prawej strony w trzech rzędach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, które zostały uzupełnione o ikony informacyjne.

KOBIETA W CALL CENTER

Główną grafiką tej wizytówki, która znajduje się po obu jej stronach przedstawia kobietę pracująca w call center. Niżej, na niebieskim pasku zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Na czterech kolejnych, niebieskich paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

ZARYS TELEMARKETERKI

Prowadzisz call center? Twoi pracownicy potrafią zdziałać cuda w sprzedaży telefonicznej? Jeśli tak to ta wizytówka jest dla ciebie. Przód wizytówki na samej górze umieszczona została grafika przedstawiająca zarys telemarketerki. Niżej zapisana została nazwa firmy. Na dole wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

SŁUCHAWKA I SMARTFON

Na dole wizytówki umieszczone zostały trzy prostokąty, w które wpisane zostały najważniejsze dane takie jak adres lokalu, numery telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Wyżej, na szarym tle zapisana została nazwa firmy oraz branżowa grafika. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

TELEFON JAK INTERNETOWA MAŁPA

Wizytówka z dwóch stron oblana została ciemnym odcieniem zielonego. U góry oraz na odwrocie wizytówki znalazła się grafika przedstawiająca słuchawkę telefonu przypominającą znaczek internetowej małpy. Niżej jasną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na samym dole umieszczone zostały dane teleadresowe.

NIEBIESKIE SŁUCHAWKI

Przód wizytówki ma białe tło. Na dole, w trzech kolumnach wypisane są wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Ponad nimi umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nią na zielonym kółku znalazła się grafika niebieskich słuchawek z mikrofonem. Grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki, które jest zielone.

WIFI ŚWIAT

Wizytówka posiada niebieskie tło. Na dole, białą czcionką zapisane zostały wszystkie dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, pomiędzy dwoma czarnymi kreskami, umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Nad nazwą oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kulę ziemską oraz znaczki wifi.

LUDZIK Z SŁUCHAWKAMI

Jeśli wizytówka ma czarne tło, to najlepszym kolorem dla elementów jest biały. Na samej górze, tej pionowej wizytówki umieszczona jest branżowa grafika. Niżej, na białym pasku zapisana została nazwa firmy. W dolnej części wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, numery telefonów, adres e-mail oraz strona internetowa.

TELEMARKETERKA

Białe tło, na którym została umiejscowiona centralnie grafika kobiety ze słuchawką od razu nasuwa skojarzenia związane z telekomunikacją. Ikona ta może posłużyć Ci, jako logo Twojej firmy i być jej głównym znakiem rozpoznawczym. Z przodu projektu w ciekawy sposób wypiszesz wszystkie dane teleadresowe w widoczny sposób.

CZERWONA SŁUCHAWKA

Białe tło i umieszczona na nim czerwona słuchawka i chmurka, jaka świadczy o rozmowie, kojarzy się od razu z branża telekomunikacyjną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy w taki sposób, aby zostać zapamiętanym. Przednia część wizytówki posiada ciekawy podział, w którym w interesujący sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

RÓŻOWO-POMARAŃCZOWE PASY

Czarne tło z tyłu wizytówki zostało urozmaicone kolorowymi i intensywnymi pasami. Kolory te z pewnością zostaną zapamiętane i przyciągną rzeszę klientów do Twojej firmy. Na czarnym polu swobodnie umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu posiada białe pole, na którym z łatwością umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

KOD QR

Jasne pastelowe tło, na którym znajduje się ciekawie ułożony trójkąt z pewnością zapadnie Twoim potencjalnym klientom w pamięć. Kod QR, który został umieszczony na projekcie może nasuwać branżę, z jaką związana jest ta wizytówka. Przednia część projektu posiada białe pole o nieregularnym kształcie pozwalające na wypisanie danych teleadresowych.

KOBIETA TELEMARKETER

Przedstawiona kolorowa grafika kobiety ze słuchawką w uchu i mikrofonem przy ustach od razu kojarzy się nam z branżą telekomunikacyjną. Pod grafiką na tylnej stronie projektu swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki posiada białe tło, na którym w widoczny sposób wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY TELEFON STACJONARNY

Biały telefon, jaki został umieszczony na tyle wizytówki od razu nasuwa skojarzenia z branżą telekomunikacyjną. Zielone tło projektu pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Może ona stać się elementem rozpoznawalnym Twojej firmy. Z przodu projektu pod pomniejszoną grafiką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONY TELEFON

Białe tło i umieszczony na nim telefon od razu nasuwa skojarzenia związane z branżą telekomunikacyjną. Czerwony telefon może stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy. Z tyłu wizytówki z łatwością umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w widoczny sposób.

PRACOWNICA CALL CENTER

Prowadzisz call center? Proponujesz usługi telekomunikacyjne? Ta wizytówka jest dla ciebie. W projekcie użyto zdjęcie kobiety z słuchawkami, która swoim szczerym uśmiechem zaprasza do współpracy. Ze zdjęcia bije prosty przekaz, że wszystko co wykonujesz w firmie, robisz z uśmiechem i radościom i nie ma klienta, który by ci odmówił. Najważniejsze dane, zostały umieszczone tak, aby nie zasłaniać istotnego elementu, którym jest zdjęcie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: