Wizytówki - Ceramika

Praca ludzkich rąk jest niezastąpiona. Każdy przedmiot stworzony od podstaw posiada duszę, której nie znajdziesz w żadnym produkcie wytwarzanym na skalę masową. Dobrze wiesz, co mamy na myśli. Szlachetne formy i mnóstwo pracy zawsze się opłacają, ważne jednak, żeby produkt miał rzeszę fanów, którzy będą walczyli o każdy dodatek do kolekcji.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli chcesz zająć się promocją własnego zakładu, bądź produktów ceramicznych powinieneś zacząć od wizytówki. Ta mała reklama pomoże Ci wybić się na marketingowym rynku. Ważne, żebyś doskonale dopasował środki przekazu do potrzeb. Masz artystyczną duszę, więc nie będzie żadnych problemów, by zainteresować Klientów ofertą. Spośród dostępnej palety szablonów wybierz ten, który jest odzwierciedleniem Twojego fachu, dodaj niezbędne informacje, dane kontaktowe oraz logo. Po zatwierdzeniu projektu i wypełnieniu formularzu, zostanie Ci jedynie oczekiwanie na przesyłkę. Pokonaj konkurencję dzięki drzemiącej w Twoim sercu miłości do zawodu. Niech radość tworzenia zacznie górować nad masowymi produkcjami i wzbije się na wyżyny sukcesu!
Czytaj więcej
Pokaż:

BY JEŚĆ Z DOSKONAŁEGO TALERZA

Cenne przedmioty są na wagę złota – niestety nie każdy potrafi dostrzec piękno, które drzemie w unikalnych produktach. Ludzie coraz częściej doceniają to, co niezwykłe i inne, dlatego też nie powinieneś kryć się zarówno ze swoimi zdolnościami, jak i produktami, które masz do zaoferowania. Wyjątkowa produkcja zasługuje na wyjątkową reklamę. Co powiesz na wizytówkę? Fantastyczna propozycja z motywem ceramicznym w tle będzie odpowiednia dla rękodzielników, osób zajmujących się sprzedażą wyrobów ceramicznych oraz naczyń użytkowych. Do przodu! Świat czeka na niecodzienne drobiazgi!

IMBRYK Z SERCEM

Ten projekt, to świetne połączenie trzech kolorów: granatowego, różowego i białego. Grantowe jest tło z obu stron wizytówki. Różową czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa firmy, jej adres, numery telefonów, strona internetowa i adres e-mail. Biało-różowa jest grafika przedstawiająca imbryk z sercem.

ELEGANCKA FILIŻANKA

Obie strony wizytówki oblane zostały jasnobrązowym, wpadającym w beż tłem. U góry, na białym pasku zapisana została nazwa firmy. Na końcu paska umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca elegancką filiżankę. Niżej, w czterech linijkach wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

STARY DZBANEK DO HERBATY

Jasne tło, z którego wybija się intensywna grafika dzbanka do herbaty kojarzy się z miejscem, w którym kupimy akcesoria do jej parzenia. Przednia część wizytówki posiada grafikę dzbanka umieszczoną na środku projektu. Natomiast poniżej znajduje się malinowy pas, na którym z łatwością wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

IMBRYK DO HERBATY

Jasne tło i umieszczona na nim ciemna grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Dzbanek z wyglądu przypomina bardzo stary co może nasuwać skojarzenia ze sklepem z porcelanowymi antykami. Na przedniej części projektu widać zdecydowany podział. Po lewej znajduje się grafika starego dzbanka, natomiast po prawej zostały wypisane wszystkie dane teleadresowe.

KOLOROWE CERAMICZNE MISECZKI

Niebieskie tło projektu, na którym umieszczono kolorowe ceramiczne miseczki bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem, w którym skompletujemy zastawę stołową. Z przodu projektu występuje biały cienki pas, który pozwoli na umieszczenie nazwy Twojej firmy. Kolorowe miseczki zostały dosunięte do lewej co daje miejsce na wypisanie danych teleadresowych.

CZERWONY DZBANEK

Tył wizytówki został podzielony na dwie nierówne części. Na jednej z nich znajduje się czerwony dzbanek, który mówi nam o tym z jaka profesją związany jest ten projekt. Poniżej na czerwonym polu umieścisz nazwę formy bądź sklepu, w którym sprzedajesz swoje wyroby. Po drugie stronie projektu pod dzbankiem wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: