Wizytówki - Zegarmistrz

Czas. Przyjaciel czy wróg? Goni wciąż nieprzerwanie do przodu, nie dając się zatrzymać nawet na małą chwilę. Życie nauczyło Cię, by korzystać z każdej chwili tak, by wycisnąć z niej wszystko co najlepsze. Nie czekaj zatem, aż Twój biznes zacznie być popularny i popytny. Sam zadbaj o rozpoznawalność i unikalność na szerokim rynku usług. Pozwól sobie zaistnieć.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie daj się pokonać konkurencji. Zaprojektuj własną wizytówkę i ciesz się z nowych Klientów. To ludzie dostarczają emocji i pracy. Bądź więc dla nich czarodziejem, który z czasem potrafi zdziałać cuda.
Projekt wizytówki zacznij od przygotowania szablonu. Wybierz jeden spośród wielu, które mamy do zaoferowania. Pamiętaj o dodaniu danych kontaktowych. To właśnie ta mała reklama znajdzie miejsce w portfelu każdego potencjalnego Klienta. Spraw, by każdy dzień był dla Ciebie lepszy od poprzedniego. Profesjonalne wydruki będą znakiem, że takiego zegarmistrza jakim jesteś Ty nigdzie indziej się nie spotka. Czas więc zabrać się do pracy…czas ucieka.
Czytaj więcej
Pokaż:

TO PRZECIEŻ TWÓJ KOLOR

Są zawody, do których nasze srebrzone wizytówki pasują zdecydowanie bardziej niż do innych. Jednym z przykładów na pewno może być zegarmistrz. Kiedy rozkładasz przeróżne czasomierze klientów na części pierwsze, naprawiasz je i czyścisz, wtedy ciągle obcujesz ze srebrnym połyskiem stali i innych materiałów metalowych. Dlatego użycie właśnie takiej kolorystyki na szacie graficznej wizytówki nasuwa się automatycznie. Prawda, że trybiki w różnych rozmiarach są bardzo dekoracyjne? I doskonale prezentują się w naszej posrebrzanej grafice.

RÓŻNE CZASOMIERZE

Wizytówka ustawiona jest w orientacji pionowej. Jej większa część pokryta jest brązowym tłem. Na nim od góry wypisane są: nazwa firmy, oraz nazwisko pracownika, numer telefonu, adres e-mail, strona internetowa oraz adres lokalu. Wszystko to, zapisane wyraźną, białą czcionką. Na odwrocie znalazła się fotografia kilku różnych zegarków.

ŻÓŁTY I BIAŁY

Wizytówka została podzielone na dwie części. W dolnej, pokrytej pastelowo żółtym tłem, czarną czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres lokalu, numery telefonu oraz strona internetowa i adres e-mail. W górnej części, z białym tłem, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron znalazła się branżowa grafika.

NA RÓŻOWYM PASKU

Z przodu wizytówki, po jej lewej stronie umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca zegarek, z różowym paskiem i prostokątną kopertę. Zaraz obok, zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych, takich jak nazwa firmy, jej adres, czy numery telefonów. Grafika znalazła się również na odwrocie zielonej wizytówki.

ZEGAREK NA ŁAŃCUSZKU

Wizytówka, z dwóch stron została oblana pomarańczowym tłem. Na środku, pomiędzy dwoma liniami umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej w trzech kolumnach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Na odwrocie wizytówki, w jej centralnym punkcie umieszczona została branżowa grafika.

ZŁOTA TARCZA

Ponad pomarańczową linią, umieszczoną w górnej części wizytówki, zaprojektowane została miejsce na zapisanie nazwy twojego przedsiębiorstwa. Poniżej linii, czarną, delikatną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. Wizytówka dopełniona jest przez branżową grafikę zegarka ze złotą tarczą.

ZŁOTY ZEGAREK KIESZONKOWY

Na obu stronach wizytówki umieszczone zostało branżowe zdjęcie przedstawiające złoty zegarek kieszonkowy, na tle rozmytych świateł miasta. Z przodu, w prawym górnym rogu zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Z lewej strony wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

BIAŁY BUDZIK NA ZIELONYM TLE

Szare tło, na którym w kole umieszczony jest budzik bez wątpienia kojarzy się z jedną profesją. Dodatkowe kwadratowe elementy obok koła tworzą zarys zegarka naręcznego. Sugeruje to, że sklep ten posiada szeroki asortyment. Na przedniej części projektu po lewej stronie została umieszczona grafika, a po prawej dane teleadresowe.

CZARNY BUDZIK

Kolorowa grafika, która została umieszczona na różowym tle wizytówki od razu kojarzy się z branżą jaką reprezentuje. Przednia część projektu to połowa budzika znajdująca się na tle wizytówki. Obok niej jasną i prostą czcionką wypiszesz po kolei wszystkie potrzebne dane teleadresowe, które ułatwią kontakt z Twoją firmą.

ELEKTRONICZNY ZEGAREK

Białe tło wizytówki, na którym umieszczono niebieski pasek, a na nim elektroniczny zegarek bez wątpienia kojarzy się nam z jedna branżą. Na owym pasku bez problemu umieścisz nazwę swojego zakładu lub swoje imię i nazwisko. U góry na przedniej części projektu wypiszesz dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

ZŁOTY STARY ZEGAREK

Żółte tło z umieszczoną centralnie grafiką od razu nasuwa skojarzenia z branżą z jaką jest związany projekt. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej natomiast przód w orientacji poziomej. Z przedniej części projektu od zegarka odchodzi białe pole, na których swobodnie umieścisz nazwę zakładu, a poniżej pozostałe dane teleadresowe.

CZARNY STARY ZEGAR

Białe tło pozwoli na widoczne umieszczenie wszystkich elementów w widoczny sposób na projekcie. Tył wizytówki zawiera w sobie stary zegar, od którego odchodzi czarne pole, na którym umieścisz nazwę swojego zakładu. Na przedzie projektu pod grafiką czarną czcionka wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

STARY ZEGAREK

Jasno błękitne tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z grafitowymi elementami u dołu jak i u góry projektu. Grafika starego zegarka nasuwa skojarzenia, że w prezentowanym salonie możemy natrafić na takie okazy. Na jasnym polu z przodu wizytówki jesteśmy w stanie w widoczny sposób umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZARNY ZEGAR

Białe tło i czarna, prosta grafika zegarka bez wątpienia kojarzy nam się z zegarmistrzem. Ramka która okala projekt sprawia, że staje się on dopracowany w każdym calu. Grafika może tez zastąpić logo Twojej firmy. Z przodu projektu czarną, prostą czcionką wypiszesz po kolei wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ŻÓŁTY ZEGAR ŚCIENNY

Brązowe tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z pomarańczowymi elementami umieszczonymi na projekcie. Prostokątny pas przez środek grafiki nie został umieszczony centralnie co nadaje wizytówce charakteru. Na przedniej stronie umieścisz białą czcionką wszystkie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób.

BIAŁY ZEGAR ŚCIENNY

Fioletowe intensywne tło wizytówki dobrze współgra z białą grafiką zegara. Bez wątpienia branża, jaką prezentuje zajmuje się sprzedażą bądź naprawą zegarków. Biała grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Na przedniej części wizytówki dodano żółty kolor, na którym zostały umieszczone infografiki, przy których umieścisz dane teleadresowe.

PRECYZYJNA ROBOTA

Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Z lewej na niebiesko-białym tle zostały umieszczone dane: nazwa firmy, numery telefonu oraz adresy. Z prawej znajduje się zdjęcie, które wskazuje profesję właściciela. Otwarty, kieszonkowy zegarek, który trzymany jest przez wprawionego zegarmistrza. Z tyłu wizytówki znalazło się zdjęcie tego samego zegarka, ale podczas jego naprawy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: