Wizytówki - RTV i AGD

Z rozmachem zaprezentuj to, czym warto się pochwalić. Zadowolony Klient wróci do sklepu, w którym emanuje przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa. Masz dużo do zaoferowania, więc nie czekaj na postępy konkurencji i weź sprawy w swoje ręce. Co powiesz na reklamę? My mówimy stanowcze tak.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz od razu inwestować w wielkie szyldy, ani zatrudniać specjalistów od wizerunku, aby zacząć zdobywać nowych interesantów. Proponujemy zacząć od czegoś mniejszego - od wizytówki. Ta mała spersonalizowana forma reklamy będzie doskonałym krokiem w stronę rozwijającego się marketingu. Siądź wygodnie i zacznij badać rynek. Dobrze wiesz, co jest potrzebne, co doskonale wpłynie na popyt i podaż. Z dostępnych szablonów wybierz ten, który przypadnie Ci do gustu, dodaj kilka niezbędnych informacji oraz dane kontaktowe. Jeśli Twoja firma posiada logo, znajdź miejsce również dla tego znaku graficznego. Dzięki temu zaczniesz być rozpoznawalny i zdobędziesz to, czego pragniesz. Gotowy projekt wizytówek zostanie przez nas profesjonalnie wydrukowany i dostarczony pod adres podany w formularzu.
Czytaj więcej
Pokaż:

FIOLETOWY MIKSER

Przód wizytówki jest pokryty fioletowym tłem. W lewym górnym rogu umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej w białym kwadracie umieszczony został fioletowy mikser. Z prawej strony, białą delikatną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe. Tył wizytówki jest biały, a na nim znajduje się nazwa firmy i logo.

MAŁY TOSTER

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca mały toster. Pojawiała się ona na obu stronach wizytówki. Z przodu, obok grafiki, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe.

LODÓWKA NA RÓŻOWYM TLE

Wizytówka została ustawiona w orientacji pionowej. Na samym dole, białą delikatną czcionką wypisane zostały informacje o adresie firmy, numery telefonów oraz strona internetowa i adres e-mail. Na środku zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Na samej górze, pomiędzy dwoma paskami znalazła się branżowa grafika.

BIAŁA PRALKA

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W dolnej, gdzie tło jest białe, niebieską czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na niebieskim tle, białą czcionką zapisana została nazwa firmy. Biała jest również branżowa grafika przedstawiająca pralkę.

KOLOROWY ODKURZACZ

Wizytówka z obu stron została oblana zielonym kolorem. Z przodu, żeby tchnąć w nią trochę życia, zostały wstawione dwa czerwone prostokąty. W nie zostały wypisane: adres firmy oraz dane internetowe. Pomiędzy nimi znalazło się miejsce na numery telefonu. Z lewej strony umieszczona została grafika kolorowego odkurzacza.

LODÓWKA W FIOLETOWYM KÓŁKU

Tło tej wizytówki jest w kolorze różowym. Z prawej strony na czterech paskach o różnym nasyceniu koloru zostały wypisane dane, takie jak: adres, numer telefonu czy e-mail. Wyżej fioletową czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z lewej strony danych kontaktowych, w fioletowym kółku została umieszczona grafika lodówki.

LODÓWKA NA ZIELONYM TLE

Intensywna zieleń tła potrzebuje jasnego przełamania. W tym projekcie zastosowane zostały białe elementy. Na dole, w białej ramce wypisane zostały najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Wyżej grubszą czcionką zapisana jest nazwa firmy. Całość wizytówki dopełnia branżowa grafika przedstawiająca lodówkę.

TELEWIZOR KINESKOPOWY

Przednia część wizytówki, która pokryta jest brązowym tłem, posiada kilka elementów. Na samej górze znalazła się branżowa grafika telewizora kineskopowego. Niżej zapisana jest nazwa firmy. Na dole wizytówki wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon czy adres e-mailowy. Na odwrocie powtórzona została branżowa grafika.

TELEWIZOR Z KINESKOPEM

Prowadzisz serwis sprzętu telewizyjnego lub sprzedajesz telewizory? Jeśli tak to tą wizytówkę zaprojektowaliśmy z myślą o tobie. Na niebieskim tle, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, numer telefonu, czy mail firmowy. Wyżej umieszczono nazwę przedsiębiorstwa a nad nią znalazła się branżowa grafika.

DOMOWE SPRZĘTY

W dolnej i górnej części tej wizytówki zostały umieszczone fioletowe kształty geometryczne. Pomiędzy nimi znalazły się zapisane fioletową czcionką niezbędne dane telefoniczne, internetowe i adresowe. Poniżej umieszczoną nazwę firmy, a pod nią znalazło się branżowe zdjęcie przedstawiające sprzęty domowego użytku.

KOLOROWY TELEWIZOR

Wizytówka jest ułożona w orientacji pionowej, tak aby wiele elementów nie zasłaniało się nawzajem. Na dole białą delikatną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, większą czcionką umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość projektu dopełniona jest przez grafikę telewizora, która została powtórzona na odwrocie.

SZARA PRALKA

W dwóch ciemnoszarych prostokątach znalazły się: adres firmy oraz jej dane internetowe. W jaśniejszym umieszczone zostały numery telefonów. Na białym tle znalazła się branżowa grafika szarej pralki. Pod nią, szarą wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

FIOLETOWA PRALKA

Prowadzisz sklep z RTV i AGD? Masz serwis pralek? Jeśli tak to ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Wizytówka została pokryta żółtym tłem. W białym, szerokim pasku umieszczona jest nazwa firmy, a obok znalazła się grafika fioletowej pralki. Niżej fioletową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

MIĘTOWY ODKURZACZ

Jasne tło i prosta forma projektu pozwolą na to, aby wszystkie informacje w nim zawarte były czytelne. Grafika odkurzacza kojarzy się bez wątpienia z branżą AGD. Może ona posłużyć również, jako logo twojej firmy. Z tyłu wizytówki obok grafiki umieścisz nazwę zakładu, a przednia część pozwoli na wypisanie pozostałych danych teleadresowych.

CZARNY TELEWIZOR

Dwu kolorowe tło i umieszczony na nim telewizor wygląda jakby stał w pokoju na szafce. Bez wątpienia nasuwają się skojarzenia z branżą RTV. Na żółtym polu z tyłu wizytówki swobodnie umieścisz nazwę swojego sklepu. Przednia część projektu to pomniejszona grafika telewizora, dzięki której z łatwością umieścisz powyżej pozostałe dane teleadresowe.

KOLOROWY MIKSER

Żółte intensywne tło i ułożona centralnie grafika miksera od razu nasuwa skojarzenia ze sklepem AGD. Kolorowa grafika z pewnością przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięć potencjalnym klientom Twojego salonu. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy na białym pasku, a poniżej białą czcionką pozostałe dane teleadresowe.

STYLOWY GŁOŚNIK

Ta wizytówka przyciągnie twoich klientów. Na mocnym, żółtym tle została umieszczona bardzo ciekawa i kolorowa grafika głośnika. Nawiązuje do branży dla której została stworzona ta wizytówka m.in.: sklepy RTV i AGD. Z prawej strony, tak aby było to czytelne znalazły się najważniejsze dane teleadresowe.

BIAŁY WIATRAK NA NIEBIESKIM TLE

Niebieskim tłem została pokryta cała wizytówka. Dzięki temu jasne elementy są wyraźne i czytelne. Z lewej strony znalazła się grafika białego wiatraka. Z prawej białą, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz adres sklepu. Na odwrocie znalazła się grafika wiatraka wraz z głośnikami.

GRAFIKA PRALKI

Na wizytówce została umieszczona grafika pralki, a nad nią napis RTV & AGD. Dzięki temu od razu wiemy, kim jest właściciel wizytówki. Dodatkowo, pionowe ułożenie projektu pozwala na wybicie się wizytówki z pośród konkurencji. Pod bębnem pralki, czarną czcionką zostały umieszczone: nazwa firmy, numery telefonów oraz adres sklepu. Całość składa się w ciekawy i oryginalny projekt.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: