Wizytówki - Obuwie

Obuwie stanowi podstawę naszego codziennego ubioru. Doskonale można dopasować różnorakie fasony do pory roku. Znasz się na najnowszych trendach, umiesz idealnie wpasować się z każdą promocją. Modne szpilki, doskonale przylegające kozaki, wygodne adidasy – masz wszystko i dla wszystkich. Skorzystaj z darmowego programu, jaki udostępniamy w naszym serwisie i zaprojektuj spersonalizowaną wizytówkę.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wybierz idealnie pasujący szablon i dostosuj go do swoich potrzeb. Pamiętaj, aby idealnie zagospodarować przestrzeń na owej małej powierzchni. Dodaj niezbędne informacje, dane kontaktowe oraz znak firmowy. Kiedy projekt wizytówki będzie gotowy, złóż zamówienie w odpowiednim nakładzie. Wizytówki wydrukujemy i wyślemy prosto do Ciebie! Dobrze wiemy, że konkurencji na rynku nie brakuje. Dzięki tak przygotowanej reklamie zdeklasujesz rywali i pokażesz wszystkim, kto rządzi w świecie butów. Będziesz gwiazdą i idolem nie jednego biznesmana! Nie będziesz narzekał na nudę, zacznij opracowywać plan działania i dbaj o każdego Klienta.
Czytaj więcej
Pokaż:

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jeśli szukasz pomysłu na reklamę swojego sklepu z butami albo małej firmy rzemieślniczej, która zajmuje się produkcją obuwia, mamy dla ciebie ciekawy projekt graficzny na wizytówkę. To zwykle pierwsza forma reklamy, w którą inwestujecie na wstępie, więc warto, żeby od samego początku była efektowna i skuteczna. Nasza propozycja to połączenie bieli z klasycznym brązem, który najmocniej kojarzy się ze skórzanym, porządnym obuwiem. Od razu buduje się branżowy klimat. Do tego złocone kontury buta z wysoką cholewką, jako oznaka jakości i klasy.

RÓŻOWY ADIDAS

Na obu stronach wizytówki została umieszczona branżowa grafika adidasa. Z jej lewej strony grubą i widoczną, białą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z przodu, poniżej nazwy, delikatniejszą czcionką wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Tło z obu stron jest czarne.

BIAŁY ADIDAS

Na lewej strony wizytówki, delikatną, aczkolwiek widoczną czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres sklepu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Z prawej strony umieszczona została półprzezroczysta grafika białego adidasa. Na nim, białą, grubszą czcionką umieszczona została nazwa lokalu.

STYLOWE SZNURÓWKI

Wizytówka oblana została różowym kolorem, wskazując, na to, że ten sklep specjalizuje się w obuwiu damskim. Na samej górze umieszczona została grafika przedstawiająca sznurówki. Niżej, delikatną czcionką zapisana została nazwa sklepu. W czterech białych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

CZARNA SZPILKA

Wizytówka z obu stron pokryta jest jasnożółtym tłem. U góry umieszczona została branżowa grafika czarnej szpilki. Pod nim, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Na odwrocie powtórzona została grafika szpilki.

FIOLETOWE SZPILKI

Przód wizytówki pokryty jest fioletowym tłem. Z prawej strony, żółtą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z lewej strony pod żółtą nazwą firmy, został umieszczony żółty wielokąt, w którym umieszczone zostały fioletowe szpilki. Tył wizytówki jest żółty, a nazwa oraz wielokąt są fioletowe. Żółta jest również szpilka.

KOBIETA Z TRAMPKAMI

Tło dla obu stron wizytówki jest niebieskie. Z lewej strony białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak: nazwa firmy, adres lokalu, numer telefonu, adres mailowy i strona internetowa. Z prawej strony oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona fotografia kobiety trzymającej czerwone trampki.

BIAŁY MASYWNY BUT

Tło wizytówki to szczyty górskie, na których pojawia się grafika buta. Tył projektu sugeruje, że w tym sklepie kupimy buty do wspinaczki wysokogórskiej. Obie strony wizytówki zawierają tę samą grafikę co sprawia, że projekt jest czytelny. Na grafice gór z przodu wizytówki z łatwością umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

FIOLETOWY BUT NA OBCASIE

Jasne tło projektu i kontrastujący but na obcasie składają się w spójną całość. Fioletowa grafika buta może zastąpić Twoje logo. Przednia część wizytówki zawiera fioletowy pas, na którym swobodnie umieścisz nazwę firmy. Poniżej białą czcionką po kolei wypiszesz pozostałe dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

KOLOROWY BUT NA ŻÓŁTYM TLE

Kolorowy but umieszczony na środku projektu może sugerować, że w tym sklepie wybór jest ogromny. Trampek został umieszczony na kwadratowym polu, które może kojarzyć się z najwyższym miejscem na podium. Przednia część projektu po lewej stronie mieści kolorową grafikę, natomiast po prawej daje możliwość wypisania danych teleadresowych.

WYSOKIE SZPIKI

Czerwone tło i umieszczona centralnie grafika butów na obcasie bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem obuwniczym. Wysokie szpilki mogą sugerować, że w tym sklepie znajdziemy tylko buty dla Pań. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Po lewej umieścisz potrzebne dane teleadresowe, a po prawej powtórzysz grafikę butów.

CZERWONY WYSOKI BUT

Bordowe tło wizytówki i czerwony kolor buta na obcasie dobrze ze sobą współgrają. Bez wątpienia patrząc na projekt nasuwają się nam skojarzenia z zakupem bądź naprawą obuwia. Tył wizytówki to tylko grafika, która sygnalizuje nam branże, z jaką mamy do czynienia. Przednia część projektu pozwala na jaśniejszym pasku umieścić pozostałe dane teleadresowe.

BIAŁA TENISÓWKA

Czarne tło i biała grafika buta z pewnością wybija się spośród innych z tej branży. Prosta forma projektu może świadczyć o profesjonalnym podejściu do klienta. Biała grafika może zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części z jednej znajduje się grafika buta, natomiast po drugiej umieszczone zostały dane teleadresowe.

KOLOROWY BUT

Niebieskie, intensywne tło wizytówki dobrze współgra z kolorowym i również intensywną grafiką buta. Tył wizytówki dobrze wygląda zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Ten sklep z butami z pewnością posiada duży i ciekawy asortyment. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie grafiki buta, a pod nią w widoczny sposób pozostałe dane teleadresowe.

CZERWONE SZPILKI

Bez wątpienia czerwone szpilki umieszczone w projekcie kojarzą się ze sklepem, w którym to z pewnością je kupimy. Delikatne jasne tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego głównego elementu, jakim są buty. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie u góry nazwy sklepu, natomiast po prawej swobodnie umieścisz pozostałe dane.

ŻÓŁTE BUTY

Masz sklep z butami, lub zajmujesz się ich dystrybucją? Ta wizytówka jest dla ciebie. Świetnie zdjęcie, dające prosty przekaz, tutaj znajdziesz buty na każdą okazję. Z przodu wizytówki, na żółtym prostokącie zostały wyróżnione dane teleadresowe, a powyżej nazwa firmy. Z tyłu, na szarym pasku umieszczono nazwę firmy.

ŻÓŁTE SZPILKI

Na wizytówce zostały umieszczone rozrzucone jasne, żółte szpilki. Z lewej strony wizytówki znalazło się miejsce na nazwę firmy. To wszystko było ułożone na turkusowym tle. W zielonej ramce, żółtą, prostą czcionką zostały umieszczone najważniejsze dane: telefon, adres oraz strona internetowa i email. Całość została złożona w przejrzystą formę.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: