Wizytówki - Suknie ślubne

Ślub to jedno z najszczęśliwszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Powinno być wyjątkowe i niepowtarzalne. Każda kobieta powinna być w tym dniu rozpromieniona i przede wszystkim piękna. Ty to piękno jesteś w stanie zapewnić. Suknie ślubne, którymi dysponujesz potrafią dać z siebie wiele – czas, abyś i Ty dał z siebie trochę więcej.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Aby zachęcić potencjalne Klientki do zakupów w Twoim salonie powinieneś znaleźć złoty środek na zareklamowanie się. Co zrobić, by owa reklama dotarła do wielu i jednocześnie nie była zbyt nachalna? Proponujemy wizytówki. Dzięki prostemu w obsłudze programowi w kilka chwil, bez niczyjej pomocy będziesz w stanie stworzyć spersonalizowaną reklamę. Nie ma w tej sztuce nic trudnego. Wybierz najbardziej subtelny motyw z dostępnych na stronie, dodaj najpotrzebniejsze informacje na temat firmy, dane kontaktowe oraz logo, bądź inny znak graficzny. Po przygotowaniu i zatwierdzeniu projektu, wydrukujemy go i przyślemy pod wskazany adres.
Niech każda kobieta śni o Twoich sukniach. Uszczęśliwiając w ten sposób siebie, uszczęśliwisz także wiele istnień na Ziemi.
Czytaj więcej
Pokaż:

DZIEWCZYNY LUBIĄ BLASK

Jeśli działasz w branży odzieży ślubnej dla pań, twoje wizytówki muszą być przede wszystkim kobiece i dopracowane. Klientki bardzo zwracają uwagę na takie detale i możesz mieć pewność, że wzór bez wyrazu i charakteru zostanie zlekceważony. Co innego ten piękny, srebrny szkic. Wygląda jak projekt, który dopiero co wyszedł spod ręki mistrza, a srebro sprawia, że jest bardzo bogato i bardzo prestiżowo. Patrząc na taką grafikę każda klientka zapragnie sprawdzić, jaka oferta się za nią kryje. To już połowa sukcesu, resztę pozostawiamy tobie i twoim umiejętnościom handlowym.

WYBRAĆ TĘ JEDYNĄ

Na te wizytówki z całą pewnością będzie polowała każda narzeczona i przyszła żona zarazem. Sprawdzą się one w przypadku projektantki kreacji ślubnych, właścicielki sklepu z sukniami ślubnymi czy też komisu, w którym można kupić strój na najważniejszy dzień życia. Egzemplarz z całą pewnością wyróżnia się niebanalnym połączeniem kolorów, jest niezwykle przejrzysty, każdy bez najmniejszego problemu przeczyta wszystkie dane, które się na nim znajdują. Wizytówki te powstały z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu są w stanie podkreślić prestiż i profesjonalizm ich właścicielki bądź właściciela!

PANNA MŁODA Z KWIATAMI

Tłem dla tej wizytówki jest fantastyczne zdjęcie panny młodej trzymające bukiet weselnych kwiatów, która leży na jasnej podłodze. Na dole wizytówki poprowadzony został półprzezroczysty pasek, na którym wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony umieszczona została nazwa firmy.

ZAMYŚLONA PANNA MŁODA

Ta wizytówka jest spersonalizowana dla konkretnej branży. Z prawej strony umieszczone zostało zdjęcie zamyślonej panny młodej, co przynosi skojarzenia z branżą ślubną. Z lewej strony, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Zdjęcie z obu stron zostało oblane różowym filtrem.

KOKARDKA NA KORONCE

Z przodu wizytówki, branżowa fotografia przedstawiająca kokardkę na koronkowej sukience, została pokryta półprzezroczystym turkusowym tłem. U góry, białą czcionką zapisana została nazwa firmy, oraz jej dane adresowe i kontaktowe. Na odwrocie powtórzona została branżowa fotografia, która nie została oblana żadnym filtrem.

RÓŻOWE WSPOMNIENIA

Tłem dla tej wizytówki jest świetne zdjęcie przedstawiająca piękną pannę młodą w sukni ślubnej. Zdjęcie jest delikatnie zaróżowione, żeby pozostałe dane były czytelne. Z lewej strony, tak aby nie zasłaniać modelki wypisane zostały wszystkie dane, takie jak: nazwa sklepu, adres lokalu, czy numery telefonu. Na odwrocie została powtórzona nazwa firmy.

KORONKOWA SUKNIA

W handlu często sprzedaje się już samymi zdjęciami. Nie inaczej jest w tym wypadku, ponieważ świetne zdjęcie panny młodej w koronkowej sukience pozwoli wybić się tej wizytówce spośród innych. Z prawej strony, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz nazwę firmy.

BIAŁA SUKNIA ŚLUBNA

Nie da się ukryć, że skojarzenia związane z tym projektem są oczywiste. Chodzi tu o sklep z sukniami ślubnymi czy też dodatkami. Piękna suknia ubrana na manekinie może świadczyć o tym, że właściciel tego sklepu również szyje je na miarę. Przód projektu podzielony został na dwie części. Na jednej z nich umieścisz potrzebne dane teleadresowe do kontaktu z Tobą.

PANNA MŁODA NA POLU LAWENDY

Wybór sukni ślubnej jest najtrudniejszą rzeczą podczas przedślubnej gorączki. A jak sprzedać suknie samą wizytówką? Oczywiście przez doskonałe zdjęcie, które tutaj zostało umieszczone. Szczęśliwa panna młoda na lawendowym polu. Świetne, kontrastowe kolory, uzupełnione o fajnie ułożone dane teleadresowe, łączą się w idealną całość.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: