Wizytówki - Meble

Zaaranżuj sukces o którym marzą miliony sprzedawców na świecie. Zajmujesz się meblami, zawodowo dopasujesz rodzaj do gustu Klienta. Wiesz, czego oczekuje elegancka para, a czego samotny kawaler. Wykorzystaj swój talent, kierując jego namiastkę w inne dziedziny. Czas zająć się promocją i marketingiem. Własny biznes to doskonały sposób na życie, jednak warto jest postarać się o nowych Klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Skorzystaj z programu, który udostępniliśmy na stronie. Dzięki niemu w intuicyjny sposób stworzysz projekt wizytówki, który mi sfinalizujemy i wyślemy do Ciebie po wydrukowaniu w zamówionym nakładzie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni szablon w tematyce wizytówka meble, adekwatny do branży, w której się specjalizujesz, dodasz nieodzowne informacje, dane kontaktowe i znak firmowy. Pozostanie Ci jedynie spoglądanie, jak konkurencja zgrzyta zębami obawiając się Twojego salonu. Ciesz się z Klientów, poszerzając działalność na rynku pełnym różnorakich dodatków. Niech meble staną się symbolem dążenia do celu i zwyciężą każdą napotkaną przeciwność losu.
Czytaj więcej
Pokaż:

MEBLE OBSZYTE ZE STYLEM I CHARAKTEREM

Twoje usługi są bardzo poszukiwane, bowiem coraz więcej osób decyduje się na renowację i naprawę zużytych mebli. Zaczynamy doceniać stary dizajn, ale wiadomo, że czas robi swoje. A ty znasz się na tym, jak podarować meblom tapicerowanym drugie czy trzecie życie. Zadbaj więc o odpowiednią reklamę, aby zdobyć nowych klientów, a przede wszystkim, aby poinformować o swoim istnieniu. Zacznij od naszej propozycji graficznej na wizytówkę, która w prosty sposób naprowadza na temat i powoduje zaciekawienie. A może z tą grafiką stworzysz całą swoją kampanię reklamową, nie ograniczając się do wizytówek?

MODNE KOLORY DLA MODNYCH WNĘTRZ

Delikatne, modne kolory i ciekawy szkic wnętrza, które zdecydowanie spełnia warunki obowiązującej mody. Jest dość minimalistycznie, lekko, ażurowo, jednym słowem nowocześnie i trendy. Wizytówka ma sporo miejsca na dane kontaktowe oraz na dużą ekspozycję nazwy waszego salonu meblowego albo zakładu produkcyjnego, który wypuszcza na rynek modne komody, kanapy, szafy itd.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

W zasadzie niewiele tu mamy. Niebieskie tło i na nim samotny fotel. Jest za to mnóstwo miejsca na dane kontaktowe, można więc pozwolić sobie na większą czcionkę lub obszerniejsze informacje o firmie. Sam minimalizm wizytówki ma tu jednak swój urok i jest zamierzony. Celowo umieściliśmy tylko jeden efektowny mebel na grafice i dodatkowo podkreśliliśmy go srebrzeniem. To znak, że meble, które oferujesz są naprawdę wyjątkowe. Dopracowane, stylowe, piękne i wygodne. Nasze srebrzenie skutecznie podnosi prestiż twojej oferty.

SKÓRZANA SOFA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na ciemnobeżowym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, które powinny znaleźć się na wizytówce. Wyżej tło jest zielone, a nim znalazło się zdjęcie przedstawiające skórzaną sofę. Fotografia, również na zielonym tle, pojawiła się również na odwrocie wizytówki.

STARE KRZESŁO

Przód wizytówki podzielony jest na dwie części. W górnej na szarym tle umieszczona została grafika starego krzesła. Niżej, na białym tle, czarnymi literami zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Tył wizytówki oblany jest czarnym tłem, na którym powtórzona jest branżowa grafika.

KOLOROWY FOTEL

Wizytówka została pokryta żółtym tłem. Przez środek został poprowadzony biały pasek na którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Z lewej strony do ikon dopasowane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika, uzupełniona o nazwę firmy.

ŻÓŁTA SOFA

Przód wizytówki jest w kolorze jasnożółtym. W dolnej części, ciemną czcionką zapisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Na środku umieszczona została grafika sofy, a na niej umieszczono nazwę firmy. Tył wizytówki jest brązowy, a grafika sofy jest w kolorze brązowym. Całość jest prosta i przejrzysta.

ŻÓŁTE KRZESŁO

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W górnej części, na białym tle umieszczona została grafika żółtego krzesła na kółkach, niżej żółtą czcionką zapisana został nazw firmy. Na żółtym tle w dolnej części wizytówki, białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

BUJANY FOTEL

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca czerwony, bujany fotel. Pod nim czerwoną, delikatną aczkolwiek widoczną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, na dwóch białych paskach zostały wypisane wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Wizytówka pokryta jest jasnoniebieskim tłem.

MEBLE SALONOWE

Wizytówka pokryta jest jasnoniebieskim tłem. W dolnej części, umieszczono szare tło, na którym, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie najważniejsze informacje, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Wyżej czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na obu stronach wizytówki umieszczona została grafika mebli.

BIAŁA SZAFKA

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Na dole, na biały pasku, brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, na brązowym tle umieszczone zostały białe elementy. Biała jest grafika szafki oraz pasek na którym zaprojektowana została nazwa firmy.

PIKOWANY FOTEL

Biała grafika dużego fotela od razu kojarzy nam się ze sklepem z meblami bądź dodatkami do wyposażenia wnętrz. Centralnie ułożona grafika pozwala na umieszczenie obok nazwy Twojej firmy w widoczny sposób. Przód projektu został wzbogacony o biały pas na dole, dzięki któremu dane teleadresowe będą umieszczone w wyraźny sposób.

BORDOWA KANAPA

Bordowe tło wizytówki, na którym znajduje się kanapa w podobnym kolorze bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem z meblami. Delikatny projekt sprawia, że wizytówka staje się czytelna. Czarny pas z tyłu projektu pozwoli na umieszczenie nazwy Twojej firmy. Natomiast przód projektu, u dołu daje możliwość umieszczenia pozostałych danych teleadresowych.

BIAŁA SOFA

Wizytówka stworzona specjalnie na potrzeby sklepów z meblami. W projekcie zostało użyte zdjęcie z aranżacją wnętrza. Na pierwszym planie ukazuje się ekskluzywna sofa, która podkreśla rangę twojego salonu. Na ciemnej ścianie, zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie oraz nazwa firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: