Wizytówki - Materiały budowlane

Nie oglądaj się za siebie, nie patrz na konkurencję. Ich kroki nie powinny być dla Ciebie istotne. Ważne, aby Ty i Twoja firma prosperował doskonale. Nie bój się nowości i zacznij wyłamywać się z utartych schematów. Bądź najlepszy z budowlanej branży, dzięki wizytówkom. Czas na nowatorską kampanię marketingową, której sobie jeszcze nie wyobrażałeś.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Do Twojej dyspozycji udostępniamy intuicyjny program, za pomocą którego w prosty sposób będziesz w stanie wykreować oryginalną, spersonalizowaną wizytówkę. Nie musisz obawiać się o czas ani pieniądze. Sam zaprojektujesz reklamę, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Twoja wizytówka powinna znaleźć się w portfelu każdego z nich. Do wybranego szablony dodaj informacje dotyczące firmy, dane kontaktowe oraz logo. Warto wymyślić również hasło, które codzienne budzi w Tobie zapał do pracy. Gotowy projekt zatwierdź do druku. Profesjonalnie przygotowane wizytówki wyślemy pod wskazany adres. Niech konkurencja poczuje, co znaczy zadzierać z rekinem biznesu!
Czytaj więcej
Pokaż:

ATRAKCYJNE OBLICZE WĘGLA

Często myślicie, że wasza branża nie nadaje się do reklamowania w efektowny sposób za pomocą ciekawych grafik. A my zawsze staramy się wam udowodnić, że każdy temat można dobrze „ograć” graficznie, tak, aby trafić skutecznie do klientów. Handel węglem to może nie jest robota prestiżowa i efektowna, ale przecież liczą się wyniki finansowe i przydatność. Więc wy wykonujcie swoją pracę, a my zadbamy o graficzną oprawę tej działalności. Efekty widoczne są na tej wizytówce, gdzie węgiel gra główną rolę i wygląda całkiem ciekawie.

ZAPREZENTUJ SIĘ OKAZALE

Skupujesz i sprzedajesz palety, a być może, także inne przydatne zasoby? Reklamuj się za pomocą wizytówki z taką grafiką. Prosty, czytelny przekaz czyli zdjęcie palet w pogodny dzień to z jednej strony nic skomplikowanego, a z drugiej przemyślana koncepcja. Ta słoneczna aura oraz widok naturalnego drewna dodają grafice pozytywnego charakteru i sprawią, że klient łatwiej ci zaufa i chętniej nawiąże kontakt. Wizytówka przyciąga wzrok i zapada w pamięć, a przy okazji daje możliwość wygodnego podania danych kontaktowych.

USŁUGI W ZGODZIE Z NATURĄ

Pozyskiwanie drewna z lasu lub inne usługi związane z leśnym ekosystemem to ciężki kawałek chleba, ale także branża, która jak nikt inny czuje respekt przed naturą i wie, jak o nią dbać. Daj wyraz swoim zasadom zawodowym i postaw na tą harmonijną grafikę. Sugeruje równowagę pomiędzy interesami, a dbałością o środowisko, a poza tym, jest bardzo miła dla oka. Tak podane informacje każdemu konsumentowi zapadną w pamięć.

KAŻDA BUDOWA ZACZYNA SIĘ OD WASZYCH PRODUKTÓW

Zanim powstanie jakikolwiek budynek, musi powstać projekt. Ale już faza robocza zawsze zaczyn się od zakupu materiałów budowlanych. Wtedy klient przypomina sobie o małej wizytówce z równo ułożonymi balami drewna i już wie, gdzie może zamówić np. materiał na więźbę dachową. I właśnie taki efekt chcieliśmy osiągnąć tworząc ten wzór wizytówki firmowej.

SAME DREWNIANE HISTORIE

Deski, bale, sztachetki i inne drewniane produkty to wasza specjalność. My się na ty nie znamy, ale za to wiemy, jak reklamować miejsca, które nie oferują produktów o spektakularnym wyglądzie. Dlatego stworzyliśmy grafikę, która jasno pokazuje wasz asortyment, a przy okazji jest utrzymana w modnych brązach i oferuje sporo miejsca na dane.

KUŹNIA DOBREJ JAKOŚCI

Jeśli posiadasz fach w ręku, jesteś w stanie zbudować od zera wspaniałe dzieło. Wystarczy tylko chwila, by dobrze przemyślana decyzja stała się częścią lepszej codzienności. Niezwykła wizytówka z motywem budowlanym będzie niezastąpionym dodatkiem dbającym o PR Twojej działalności. Skup się na tym, by odnosić sukces i stań na straży własnego biznesu. Masz o co walczyć, a konkurencja nie śpi! Niech Twoje możliwości wejdą na wyżyny! Wizytówka z pewnością pozwoli Tobie zyskać nowych klientów – warto próbować, gdy jesteś majstrem, budowlańcem bądź właścicielem firmy budowlanej, która spełnia ludzkie marzenia.

BUDOWLANIEC Z POMYSŁEM

Chcąc wyróżnić się na rynku musisz pamiętać, że wokół Twojej firmy pojawia się wiele firm trudniących się podobnym fachem. Postaw na innowacyjną reklamę, dzięki której zdobycie nowych Klientów nie będzie problemem. Wizytówka z motywem materiałów budowlanych będzie idealnym projektem dla każdego kto trudni się ich sprzedażą – sprawdź to!

KONTUR ŚRUBY

Projekt jest prosty i czytelny. W czarnej ramce, czarną czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa przedsiębiorstwa, jego adres, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. W lewym górnym rogu ramki, umieszczona została grafika przedstawiająca czarną śrubę. Grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki.

KRZYŻUJĄCE SIĘ ŚRUBY

Ciemne tło wizytówki z pewnością wyróżni się spośród innych z tej branży. Żółte krzyżujące się śrubki świadczą o tym z jaką branżą związany jest ten projekt. Biegnące obok nich białe paski tylko nadają wizytówce charakteru. Z przodu projektu jasną czcionką wypiszesz po kolei wszystkie potrzebne dane teleadresowe, a całą kompozycję zamkniesz w białej ramce.

GRANATOWA SZPACHLA Z GIPSEM

Białe tło wizytówki pozwala na umieszczenie w wyraźny sposób kolorowej grafiki. W tym wypadku jest nią granatowa szpachelka. Pod grafiką możesz w widoczny sposób umieścić nazwę swojej firmy. Przód wizytówki posiada niebieskie tło. Graficie odwrócono kolory, żeby stała się widoczna na ciemnym tle. Jasną i prostą czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

JASNA CEGŁA

Tył projektu posiada tło w kolorze ceglanym i umieszczoną centralnie grafikę jasnej cegły. Patrząc na tą wizytówkę od razu nasuwają się skojarzenia związane z budownictwem. Grafika może również zastąpić brakujące logo twojej firmy. Przednia część projektu w kolorze białym daje możliwość umieszczenia kolorową czcionką danych teleadresowych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: